Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Lool. :D

Downloading movie cu 1 mb/s Oo. Sk este personal favourite of all time class pentru mine. Gh stiu mai mult, si imi place teh kill si avoiding damage. Dar nimic nu se compara cu combo-ul de rezistenta + nuke al sk-ului.

LE: am vazut primele doua faze si da, este un player bun. Nu ma pot uita ca lumea la el, placa video fails. Sapt viitoare imi vine una noua.

Link to comment

TOOOO MUCH ANIME NYUU :)) .....

le : asa`i la toate windowsurile :) ...si eu am faza aia

From:

"shoshu shoshu" <shoshu@hotmail.fr>

Add sender to Contacts

To:

silenrazvan@yahoo.co.uk

hi i want buy yur drac bow +19 and yu tallum and yu kesh kesh for 1500$ add me on yur msn shoshu@hotmail.fr

Windows Live Messenger 2008 vient de sortir, d?couvrez son nouveau design ! T?l?chargez gratuitement Messenger 2008

LOL? Frate fa`ti card :)):)):)) ...cumpara pastile de memorie...DO SOMETHING !! :)):))=))

Jneboon ??1500$ ?

hai ca simt ca azi fac 75 pe wk si 52 pe arcas :DDDDD

Party in apostate ? :D

Link to comment

merge arcasu rupe :) sa termin si cu zona asta, si o sa postez vreo 2-3 imagini cu korean farming style :)

nyuu nu te stresa cu invatatu de pe acum, de prin februarie sa te apuci, ca pana atunci uiti :)

jimmy de ce joci asa putin/rar :( ? dah mersi [ btw inca n-am intrat pe mess ;) ]

Link to comment

@black .. pe l2 brazuca db din ala de care am(aveam) eu ti-l da numai daca donezi sau daca castigi un event(adica e epic item).. eu am castigat un event.. si eram la un prieten de ziua lui si am intrat in lineage.. aveam db-ul ala si 17enchanturi si am zis.. il spart baga-mi-as si nu s-a spart.. de asta mi-a oferit asa mult.. plus ca setul tallum e +25 si maxim pe server mi se pare ca e 21 <tot de la event il am> iara keshu` e +21 si are aug de heal si critical.. e putin cam bubuit serveru.. pe toate astea imi da banii, dar dupa cum am mai zis nu am mai jucat de mult rau de tot..

bafta la lvl!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...