Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

gata cu l2 pana la craciun

Ei da....era test initial...si diriga sa trezit sa ma trimita pe mine sa aduc jumatate din teste ca erau c`am grele pentru ea ..si cand intarzii cu 15 min e destul de nasol ....Momentan nu sunt pedepsit...insa daca ma vedeti offline mai mult de 2 saptamani sunati la protectia copilului :)) .

9 la engleza :yupee::yupee::yupee:

Link to comment

Totaly offtopic !!!

ba andixe... parca ar fii primu 3 ... important e la sf sa fie un 5 mare si frumos

E PRIMUL 3 !!!!!!!!!! :)):))

Urmeaza sa chiulesc cate 4 ore pe zi , sa fumez , sa beau etc :))

pff in liceu mi se rupea ca iau 9 10 8 2 3 pfff daca invatati pentru note nu va alegeti cu nimic. peace

Yea , true true :) .

Eu cand iau 9 la engleza ma impusc. Am luat 93 la bilingv in a 9a

Si la mate cat ai ? :D

Link to comment

roxy sucks... cum sa tii akamanah 3 zile mah ? cum sa ai deja lvl 77 ?

pai 3 zile sta akamanah/zariche la cineva, si daca nu sunt player capabil sa il omoare pe cel ce are zari/aka de ce sa nu creasca ?

oricum roxy e un lolserver imo :P

wizzX`, daca imi crescte cry`u o sa-ti zic, now i'm not in teh mood :P

Link to comment

McRudu mah :)) ...asa il chema pe ala cu db+12

claude de fapt in momentul acela aveam nevoie de playeri care sa joace , nu imi pasa cat de newbye era....iar pe tipul asta am incercat sa il ajut cat am putut ...insa nu putea face q de 20 la necro :| ..Apoi cand am terminat cu treburile si mi`am zis sa il ajut nu s`a mai logat....si pusesem vorba pentru el la cl.

Mda...ma loghez si eu sa fac lvl ...intru in 2box....cand sa bat nu am jewels....ma intorc iau jewels ...ma duc sa bat ....iau stun de fiecare data.....normal ca nu dureaza 5 min si mor...si guess what...critical error ....suuuuuuuuuupeeeeeeeer taaaaaareeeeeeeeee ..NOT

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...