Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ce rate o sa fie pe l2 paradise?

am jucat demult pe paradise , pe 30x.

m-as baga si eu, de 1-2 saptamani caut un srv de l2 si dau numai de rahaturi.

Da, pe Genesis. Am jucat si eu si a fost chiar foarte frumos. Gm shop b-grade, restul craft.

Stiu ca planuiau sa faca un low rate, dar eu sper sa faca si un mid. Daca se tin de structura veche, 7x, 15x, 30x o sa fie perfect pentru mine. Sau macar 7x, 15x.

Link to comment

:))

in fg iei pk de la oricine... :))

Nici chiar asa .... cel putin te bati cu el daca vrea sa te omoare .... aseara a fost "demonstratie de putere" cica ... vax .... doar ce erau in B sau singuri ..in orice caz ...oamnei care care nu puteau sa riposteze ....mai mult demonstratie de jucatori scapati din lesa de ET :)) :P

Link to comment

azi la tayr, cand mai avea sub 30% hp vine et, da ee'u pr, ajung in goddard si bag pe all

! et @ tayrm, dupa 20 secunde, vreo 5 pmuri : welcome to my kos list

gtfo :-j , frintezza cine l-a facut ? ET am inteles ca nu mai fac epici ce saptamani bune, de ce ? :-s

pai cry scuza-ma ca iti spun dar daca ai fi facut faza asta la clanul meu nu conteaza care e el crede-ma ca si eu ti-as fi dat acelasi pm. :box:

cat despre faza ca ek nu fac epici de saptamani bune e adevarata pt ca e perioada concediilor si... cam toti sunt plecati :)

Link to comment

Careva pe paradise cand se deschide? Va astept cu clan/alianta.

Crynow, inge, andi, ive, silen, raw, etc. Mi-ar placea sa jucam impreuna.

daca se baga mai multi m-as baga si eu si nu mai fac cl, daca e get in ur clan.. stii tu de ce =))

@crynow: de ce sa faci solo? eu/bd cand aveam clanul cu darkel/sk si cu deelite/sh gaseam rbp dupa maxim 20 dupa ce intram in joc.. si faceam raiduri pana picam pe k-board de somn.. dar asta era acum mult timp.. pe atunci cand un b era rar.. acum, cum ca am luat bann cu totii <...>.. in fine.. m-as apuca din nou si chiar m-ar bantui gandul sa ma fac sk.. cat despre sk solo.. hai frate e plictisitor omfg.. pana pe la 55 merge, dar mai incolo mori de plictiseala.. ma refeream daca se mai fac rburi ceva..

Link to comment

@crynow: de ce sa faci solo? eu/bd cand aveam clanul cu darkel/sk si cu deelite/sh gaseam rbp dupa maxim 20 dupa ce intram in joc.. si faceam raiduri pana picam pe k-board de somn.. dar asta era acum mult timp.. pe atunci cand un b era rar.. acum, cum ca am luat bann cu totii <...>.. in fine.. m-as apuca din nou si chiar m-ar bantui gandul sa ma fac sk.. cat despre sk solo.. hai frate e plictisitor omfg.. pana pe la 55 merge, dar mai incolo mori de plictiseala.. ma refeream daca se mai fac rburi ceva..

pe c4, de acord, raizi pe interlude ? cam greu

rawangel, nu inteleg mentalitatea asta, fugi de pvp ? pai eu pentru asta joc lineage, pt pvp. ma rog ... mentalitate de femeie rupta ^_^ [ joke ]

bd 74 lfp [aoe :> ]

Link to comment

Eu am luat candva pk in cemetery, cand abia imi daduse daedalus contul. Logic ca nu ripostez, eram in c-grade si vine un bd cu dual kesh +4 in mine. Nu am ripostat in primul rand de al dracu, sa ia karma, si in al doilea rand tot de al dracu, era un sr din ek dupa cupolele alea. :))

In secunda in care m-a omorat crit crit dead. Si-a scapat dualele. Vine sr-ul la mine zice un 'thx' dragut si imi da res. :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...