Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

In primul rand, te rog sa ai grija cum vorbesti.

In al doilea rand, nu e vorba de pupat in fund, e vorba de corectitudine. Daca in reguli scrie < NU AI VOIE >, atunci nu ai voie, indiferent daca asta inseamna ca nu ai dreptul sa-ti exprimi opinia. Nu platesti pentru nimic, deci daca nu-ti convine te cari si te joci in alta parte.

Lasher de ce sa am grija cum vb, ce corectitudine vb tu cand acolo e totalitarism, nu ai dreptul la o opinie nefavorabila la adresa adminilor/gm asta rezultand la un ban, e server public deci poti sa iti exprimi orice vrei, parca asa era cand jucam MU pe dex cand eram in epoca preistorica, de atuncea erau acte de coruptie, parca era si un gm care a fost un ex player care folosea hax. Persoanele care sunt acuma in grija sunt aceleasi.

Lupu isi schimba parul da naravul ba.

Link to comment

Lasher de ce sa am grija cum vb

Pentru ca ai adresat acele cuvinte mie, nu serverului.

Da,este totalitarism. Dar ai fost de acord sa traiesti cu el in momentul in care ai citit si inteles regulile, si ti-ai facut contul.

Daca exista sau nu coruptie, nu poate fi foarte clar pana nu exista dovezi. Daca existau, probabil ca se luau masuri pana acum.

Link to comment

Haideti mah toti v`ati molipsit de la mine ? :crazy:

Daca imi amintesc si eu l`am acuzat pe shade ca dex are donatii ...uitati si conversatia

Btw Shade imy zice un prieten ca preturile de pe dex la donatii sunt mai ieftine decat pe la2crazy ...e adevarat ?? trimite-mi pe pm si nu ma lua cu " dex nu are donatii " si alte kkturi de astea ...Zi-mi niste preturi

And the Answer was ......

lol. Daca jucai be dex te banam instant.

Why ?? because

Shade -- O comunitate e caracterizata prin persoanele care o compun, nu prin locul unde activeaza. Daca faci pe nebunul pe luna nu te face o persoana mai buna decat daca ai face pe nebunul pe pamant.

The End .Sa revenim la l2 :) .

Link to comment

1. Staff Members

1.1. Disrespectful attitude towards any of the Staff Members is forbidden;

Cand ti-ai facut cont, ai acceptat regulile. Deci le respecti sau esti pedepsit. Este foarte clar, si foarte corect. Nu-ti convin regulile sau nu crezi ca le poti respecta, nu te joci.

indeed..

App Shade ai zis ceva ca daca vb cineva de rau despre admini/mod de pe dex au suspend si ban perm pe dex?

Din cat stiu Shade linkmania e un lucru total diferit fata de dex. Asta am observat-o in anii de cand perindez pe aici. E forum public se pot face orice fel de acuzatii, dezbateri nu vad sa scrie nicaieri, ca daca zici ceva de admini de pe dex aici nu ai ce cauta acolo. So chill.

Lasher nu mai pupa atat in fund admini de pe dex. Cu toti stim care e treaba cu corupatia de pe dex (mai bine zis ce se intampla), deci ce se intampla si acuma cine stie daca nu e adevarat. Cum se zice in orice poveste este un sambure de adevar.

Lasher de ce sa am grija cum vb, ce corectitudine vb tu cand acolo e totalitarism, nu ai dreptul la o opinie nefavorabila la adresa adminilor/gm asta rezultand la un ban, e server public deci poti sa iti exprimi orice vrei, parca asa era cand jucam MU pe dex cand eram in epoca preistorica, de atuncea erau acte de coruptie, parca era si un gm care a fost un ex player care folosea hax. Persoanele care sunt acuma in grija sunt aceleasi.

Lupu isi schimba parul da naravul ba.

uite frate ce e.. dupa cum am mai zis.. cand aao aveau eq ++ fata de ceilalti si rupea se auzeau zvonuri ca are staturile modificate, cand vsall dominau se zicea ca sunt ajutati de gms, acum se zice iarasi ca ek sunt ajutati de gmi.. in plus: ti se pare corect sa tii un server free pentru unii care nu au pic de respect fatza de tine? nu.. normal ca nu! pai atunci ce tot mai comentezi?

<btw daca nu il injuri/acuzi pe forumul lui, dar o faci in alta parte inseamna ca nu ai pic de respect pentru el, daca o faci pe forumul lui esti nesimtit> .. prin urmare mi se pare normal sa iti iei bann

eu nu am scris sa ma cert cu tine ...dar daca tu crezi ca vorbesti civilizat inseamnca ca in primii 7 ani de viata ai tai parintii tai erau la munca in italia ;)

pacat ca nu ai inteles ce a vrut sa zica defapt..

Pe linkmania nu dar pe dex da :) ( daca stie shade care esti ) ... ne jucam soarecele si pisica :)

daca nu ai ip mobil iti iei bann pe dex daca vorbesti urat aici.. ;)

ps: nu mai joc pe dex, am luat de multe ori bann pe dex, si asta pe vremea cand eram disperat de lineage.. am mai revenit asta-vara cu un bd/ws/ps si mi-am luat si pe alea bann.. si totusi stii? ii dau dreptate.. si asta pentru ca si eu am tinut un server si cand am vazut cat de nesimtiti pot fi unii, tu sa muncesti pentru ei <asta si pe gratis> si ei sa isi bata joc de tine.. am zis better no!

btw daca sustii ceva ce e scris <regulamentul> nu inseamna ca esti "pupincurist"

have a nice day!

Link to comment

M-am uitat la updaturile de la Gracia =))

You now can remove beneficial spells

You now can aquire more experience thorugh the vitality system

Deci...lol... astia de la NCSoft nu pot veni decat cu chestii deja fumate?

Imo, sunt necesare, deci sunt de acord cu Lasher. Trebuiau sa usureze grindul nenorocit pana la 78, 80, iar acum 85 acum mult timp.

Cea mai buna gluma de zilele acestea. Cum sa faca CT2 cand deja si interlude are bug-uri

Cred ca era o gluma, ct2 not out yet.

Te faci de ras, in fata celor care mai stiu cat de cat ce se intampla pe Dex, si nu sunt cum e Icarus :)

Poti sa clarifici te rog? Doar pentru ca nu sunt noblesse pe dex sunt prost sau ce?

Link to comment

eu nu am scris sa ma cert cu tine ...dar daca tu crezi ca vorbesti civilizat inseamnca ca in primii 7 ani de viata ai tai parintii tai erau la munca in italia ;)

irelevant cum m-am exprimat, am specificat doar ca se poate.

oricum, prefer sa nu fiu un prost cu bun simt aparent, ca tine.

ia-ti pancarta, insignele si fa greva japoneza la Cluj pentru democratie.

@Buugy: ne bucuram pentru tine ca esti un revoltat. ideea e ca stii fix pe dracu', da' fiecaruia ii place sa faca pe interesantul. cunoastem sentimentul.

am trecut prin suficiente experiente din astea incat sa pot spune ca de obicei oamenii care aduc critici adminilor sunt genul de retardati cu mentalitate de babe, care habar n-au de nimic. chiar de ar fi ca voi, nu v-ar ajuta cu nimic. se pare ca-ti trebuie mult prea multa minte sa-ti vezi de treaba ta.

eu zic sa va inchiriati un sant si sa bagati un clic in fiecare seara.

Link to comment

asa tampenii nici eu n-am debitat ^_^ [din 2006 incoa]

eu va dau un sfat: ar fi bine sa opriti aceasta discutie inutila caci nu va vad cu ochi buni ^_^

ps: mihai22 aici e o sectiune unde posturile se contorizeaza, deci daca faci spam risti sa iei warn s.a.m.d.

din ce am citit ultimele 2 pagini, lasher a fost clar si concis, prin "daca nu in regulament scrie >NU AI VOIE< pai clar ca nu ai voie" si un copil de 10 ani intelege asta.

bullet mai goleste-ti inboxu, ca vreau sa-ti trimit 1 pm :P [ o intrebare non l2 ]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...