Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ai ban probabil , vezi in banlist , daca nu esti acolo ai ban permanent .

pyro pentru ca il fac de la zero , si sunt multe probleme cu stabilitatea , citeam odata pe site'u lor ca la 70 de oameni serveru avea lag si se misca infect :) nu o sa mai fie ce a fost odata

am citit pe forum, si am observat ca sunt mai multi cu probelma asta, si se pare ca ar fi ceva legat de antibot

http://dex.l2dex.eu/index.php/topic,37410.0.html

si catalin vine tocmai in septembrie din safari ... :(

Link to comment

Catalin (Away): "'till end of August i'll be in Africa (safari ftw). Hope i can login to internet from time to time to check servers status. Play nice till i come back ; maybe I'll return with CT2

Cea mai buna gluma de zilele acestea. Cum sa faca CT2 cand deja si interlude are bug-uri

Link to comment

nu cred

1 la mana pentru ca era constient ca daca va fi vazut de catre vreun player risca sa se nasca o controversa mult prea mare

2 la mana, stia la ce pericol expune legatura mai mult sau mai putin stransa

3 la mana dariele, dz1kus, sysybos toti 3 il aveau in target, deci putin probabil sa tina adminu in target

4 la mana se facea public instant fara nici o ezitare

5 la mana de ce nu apare si in ch'u altor clanuri ?

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

Te faci de ras, in fata celor care mai stiu cat de cat ce se intampla pe Dex, si nu sunt cum e Icarus :)

Link to comment

nu cred

1 la mana pentru ca era constient ca daca va fi vazut de catre vreun player risca sa se nasca o controversa mult prea mare

2 la mana, stia la ce pericol expune legatura mai mult sau mai putin stransa

3 la mana dariele, dz1kus, sysybos toti 3 il aveau in target, deci putin probabil sa tina adminu in target

4 la mana se facea public instant fara nici o ezitare

5 la mana de ce nu apare si in ch'u altor clanuri ?

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

Tu cred ca vrei ban neaparat, si nu pe forumul asta. Ce rost are sa trezesti ancient history care deja a fost explicata si rezolvata? Sa te afli in seama? N-ai destula atentie?

Ca o chestie simpla: nici un GM in afara de mine nu poate sa-l summoneze pe mammon. Iar eu daca vroiam sa-i ajut pe aia din ek in halul asta nu-s destul de prost incat s-o fac intr-un clan hall al carei usi poate fi deschisa intotdeauna si oricine poate intra in el.

Link to comment

Tu cred ca vrei ban neaparat, si nu pe forumul asta. Ce rost are sa trezesti ancient history care deja a fost explicata si rezolvata? Sa te afli in seama? N-ai destula atentie?

Ca o chestie simpla: nici un GM in afara de mine nu poate sa-l summoneze pe mammon. Iar eu daca vroiam sa-i ajut pe aia din ek in halul asta nu-s destul de prost incat s-o fac intr-un clan hall al carei usi poate fi deschisa intotdeauna si oricine poate intra in el.

stai calm ,eu am fost rupt de dex aproape un an, nu are rost sa te aprinzi pentru ca nu stiam cat de fumata e povestea, am vazut inamplator pe party chat ca vorbeau de asta si am crezut ca e recenta treaba. oricum acum ca stiu ca e lamurita nu-s retardat sa continui povestea.

uneori trebe sa se jigneasca/scrie pagini intregi, cand totu se paote rezolva printr-o simpla fraza " Ce rost are sa trezesti ancient history care deja a fost explicata si rezolvata? "

valabil pt aia de au postat inaintea ta ^_^

Link to comment

ce va doare pe voi ca gm ii ajute pe ek sau nu ? #-o

pe c4 erau alte povesti cum ca ii ajuta pe cativa din abstract si tot asa... :dontknow:

doamne cum puteti gandii in halu asta ?

asa e.. si eu stiu ca pe la inceput ziceau prietenii ca aao are staturile modificate.. apoi cand l-am vazut si pe pulse.. hai frate ca nu-i chiar asa.. despre abstract se zicea atunci asa ca aveau multi hero.. in fine..

Link to comment

Tu cred ca vrei ban neaparat, si nu pe forumul asta. Ce rost are sa trezesti ancient history care deja a fost explicata si rezolvata? Sa te afli in seama? N-ai destula atentie?

Ca o chestie simpla: nici un GM in afara de mine nu poate sa-l summoneze pe mammon. Iar eu daca vroiam sa-i ajut pe aia din ek in halul asta nu-s destul de prost incat s-o fac intr-un clan hall al carei usi poate fi deschisa intotdeauna si oricine poate intra in el.

administratorii dex-ului parca ar fi regimul comunist ... nu ai voie sa zici nimic pentru ca iti iei ban permanent ( nimic macar pe alte forumuri )

Link to comment

este diferenta intre a vorbii urat fata de admini si a face acuzatii ... inca nu stiu ce a scris shea la adresa lor , dar daca a pastrat un limbaj civilizat nu cred ca e motiv de ban. Si chiar daca are ceva de reprosat tot nu cred ca se merita ba; doar e democratie :D :D

Link to comment

este diferenta intre a vorbii urat fata de admini si a face acuzatii ... inca nu stiu ce a scris shea la adresa lor , dar daca a pastrat un limbaj civilizat nu cred ca e motiv de ban. Si chiar daca are ceva de reprosat tot nu cred ca se merita ba; doar e democratie :D :D

ce prost esti.

pot sa-ti zic ca esti un retardat, orb, schiop si fara o ureche folosind un limbaj civilizat daca vrei.

Link to comment

este diferenta intre a vorbii urat fata de admini si a face acuzatii ... inca nu stiu ce a scris shea la adresa lor , dar daca a pastrat un limbaj civilizat nu cred ca e motiv de ban. Si chiar daca are ceva de reprosat tot nu cred ca se merita ba; doar e democratie :D :D

Nu e vorba de vorbit urat. DISRESPECTFUL.

Acuzatiile de orice fel intra in aceasta categorie.

Link to comment

App Shade ai zis ceva ca daca vb cineva de rau despre admini/mod de pe dex au suspend si ban perm pe dex?

Din cat stiu Shade linkmania e un lucru total diferit fata de dex. Asta am observat-o in anii de cand perindez pe aici. E forum public se pot face orice fel de acuzatii, dezbateri nu vad sa scrie nicaieri, ca daca zici ceva de admini de pe dex aici nu ai ce cauta acolo. So chill.

Lasher nu mai pupa atat in fund admini de pe dex. Cu toti stim care e treaba cu corupatia de pe dex (mai bine zis ce se intampla), deci ce se intampla si acuma cine stie daca nu e adevarat. Cum se zice in orice poveste este un sambure de adevar.

Link to comment

ce prost esti.

pot sa-ti zic ca esti un retardat, orb, schiop si fara o ureche folosind un limbaj civilizat daca vrei.

eu nu am scris sa ma cert cu tine ...dar daca tu crezi ca vorbesti civilizat inseamnca ca in primii 7 ani de viata ai tai parintii tai erau la munca in italia ;)

Link to comment

Lasher nu mai pupa atat in fund admini de pe dex.

In primul rand, te rog sa ai grija cum vorbesti.

In al doilea rand, nu e vorba de pupat in fund, e vorba de corectitudine. Daca in reguli scrie < NU AI VOIE >, atunci nu ai voie, indiferent daca asta inseamna ca nu ai dreptul sa-ti exprimi opinia. Nu platesti pentru nimic, deci daca nu-ti convine te cari si te joci in alta parte.

Link to comment

Daca ai dovezi, sunt sigur ca nu s-ar supara nimeni daca le-ai trimite cuiva.

Daca nu ai dovezi, nu faci nimic, nicaieri ( Hei ! Uite, asta nu e comunist, asa e in toate tarile democrate, fara dovezi nu faci nimic :P )

Lasher ... esti un hot. uite dovada si da-ti ban singur :))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...