Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

ps : tu chiar esti serios ?? facusi rost de char si vrei direct hero? si asta fara sa sti nimic despre char?

pps: acum serios...raspunsu care il cauti este : Augmente.. de ceva vreme oly nu mai tine de skil ci de cine are augmente mai bune

De ce sa fac spam aiurea ca altii ?? Normal ca am facut si imi trebuie niste sfaturi despre summoneri , nu un manual ci o bara de skille , ce ar trebui sa fac in oly etc.

Yesterday 4 wins 6 loses .

Augments : Prominence lvl 9 ( pe som +6 ) . battle roar lvl 10 ( pe som +8 ) , increase m def ( pe draconic +5 ) si silence activ lvl 9 pe dual de A +4 .

Ps : Singurele clase care imi pun probleme mari sunt arcasi si daggeri .

Ce armura sa pun pe mine cand sunt vs dagger /arcas ??? IC ?

Link to comment

Eu zic sa pui draconic, heavy mastery nu ai. Tu tine minte sa tii battle heal pe tine. Cand individul sta pe loc, bagi un grip of king de la matza. Daca e archer nu te mai obosi, stai langa el ca iti rupe summonul, daca e dagger stai cu fata spre el ca te indoaie de la spate, in special aw/pw.

Si inca ceva: ai epics?

Link to comment

imi poate zice si mie careva un server privat l2 interlude med sau high rate?!

:)

vezi pe hopezone.. daca gasesti un server calumea m/h rate fara epice/donatori daca se poate si cat mai aproape de retail lasa-mi si mie un pm te rog mult.. mai bag niste prieteni si daca e ne facem clan.. merci!

Link to comment

iar aberatii , folositiva mintea ma , ala cred ca era un GM transformat in mammon , pana si shade a recunoscut

nu cred

1 la mana pentru ca era constient ca daca va fi vazut de catre vreun player risca sa se nasca o controversa mult prea mare

2 la mana, stia la ce pericol expune legatura mai mult sau mai putin stransa

3 la mana dariele, dz1kus, sysybos toti 3 il aveau in target, deci putin probabil sa tina adminu in target

4 la mana se facea public instant fara nici o ezitare

5 la mana de ce nu apare si in ch'u altor clanuri ?

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

Link to comment

nu cred

1 la mana pentru ca era constient ca daca va fi vazut de catre vreun player risca sa se nasca o controversa mult prea mare

2 la mana, stia la ce pericol expune legatura mai mult sau mai putin stransa

3 la mana dariele, dz1kus, sysybos toti 3 il aveau in target, deci putin probabil sa tina adminu in target

4 la mana se facea public instant fara nici o ezitare

5 la mana de ce nu apare si in ch'u altor clanuri ?

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

prietene poza cu Aao din CH lîngă mammon e mai veche ca pămîntul , cred că există şi un topic pe forumul dex legat de discuţia asta.

Link to comment

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

Nu risti nimic. Am mai zis, daca am cont pe retail si injur aici un gm de moarte ce imi poate face? Te sanctioneaza conform regulilor de aici. Daca shea a zis chestia asta ig, atunci nu poate exista nicio indoiala ca era shea. Aici de exemplu poate nu sunt charul ala, sau charul ala, nu are cum sa fie sigur.

Link to comment

Nu risti nimic. Am mai zis, daca am cont pe retail si injur aici un gm de moarte ce imi poate face? Te sanctioneaza conform regulilor de aici. Daca shea a zis chestia asta ig, atunci nu poate exista nicio indoiala ca era shea. Aici de exemplu poate nu sunt charul ala, sau charul ala, nu are cum sa fie sigur.

injural pe shade aici, si vezi ce pateste contu tau pe dex :rofl1:

so, tre sa vad de la el scris, am cautat pe dex forum, dar din cate am inteles, topicul respectiv a fost sters

Catalin (Away): "'till end of August i'll be in Africa (safari ftw). Hope i can login to internet from time to time to check servers status. Play nice till i come back ; maybe I'll return with CT2 :)"

eh ce ziceti ? :)
Link to comment

nu cred

1 la mana pentru ca era constient ca daca va fi vazut de catre vreun player risca sa se nasca o controversa mult prea mare

2 la mana, stia la ce pericol expune legatura mai mult sau mai putin stransa

3 la mana dariele, dz1kus, sysybos toti 3 il aveau in target, deci putin probabil sa tina adminu in target

4 la mana se facea public instant fara nici o ezitare

5 la mana de ce nu apare si in ch'u altor clanuri ?

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

/facepalm , voi ori sunteti inapti ori faceti pe prostu , daca vreun admin chiar voia sa ajute EK'u o facea fara sa stie nimeni , putea sa teleporteze un player pe un munte unde n-are acces nimeni si sa spawneze acolo npc'u , de ce sa o faca intrun clan hall in care sunt multi jucatori , si mai era si usa deschisa parca . Shea a luat ban din cauza asta

"I never insulted / mocked anyone without being insulted or mocked by first.

I just never took screens, until now.

It seems that you choose to believe only what u can see. Well, have a look Nightsong and post what your reaction would have been. It's only a game, no ? Or that does not apply to your dear Et friends ?"

Cat despre paradise presimt ca va fi (daca ) un LOL server :) defapt mai mult ca sigur .

Link to comment

nu cred

1 la mana pentru ca era constient ca daca va fi vazut de catre vreun player risca sa se nasca o controversa mult prea mare

2 la mana, stia la ce pericol expune legatura mai mult sau mai putin stransa

3 la mana dariele, dz1kus, sysybos toti 3 il aveau in target, deci putin probabil sa tina adminu in target

4 la mana se facea public instant fara nici o ezitare

5 la mana de ce nu apare si in ch'u altor clanuri ?

mnoah, shade daca postez poza aici e ok ? sau risc ceva ?

hahahaha

ce bolovan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...