Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Oricum in ritmul in care se dizolva clanuri si se lasa lumea de dex, o sa apara Eternity1 Eternity2 :)).Poate doar Creed sau Triumvirate pot echilibra ceva.Inca o dovada a dezechilibrului inafara celor 5 eroi non ET... Hero chatul este un fel de ally chat ptr ET

Link to comment

da, si celelate 5315 de aliante si clanuri care s-au aliat impotriva ET-ului pe IL, sunt toti niste pupincuristi. pai atunci tot serverul e pupincurist, nu?

nu, e doar proastia celor ce gandesc ca tine.

i love u 2, pupincurist esti tu, ca eu nu mai joc pe dex ^_^ selfowned :lol: , eu macar is mandru ca am fost intr-un clan ce a avut castel si n-a pupat pe nimeni in cur, ba mai mult a dat/primit pk in ally pe tema asta, asa ca la mine nu tine " prostia celor ce gandesc ca tine", poate doar ciuda ca atac et/ek cu fiecare ocazie.

cali cali, imi dai bani sa-mi iau baium ? :rofl1:

Link to comment

vezi ca iau asta ca pe o insulta, sa stii

imi place ca nimeni nu mi-a spus pana acum ca e ora stricata insa au sarit toti cu gura cand a castigat wf. gg

Sorry, nu a vrut sa sune a insulta :) ...probabil ai inteles gresit ce am vrut sa zic

S-a spus in multe locuri despre acea ora (cred ca si eu am zis mai in spate in topicu asta ceva de ora 9 :-?? )...tot serverul a fost mirat ce aceasta schimbare, dat se pare ca a fost una benefica pentru ei (Se vede de la o posta 8-| )

Link to comment

Sorry, nu a vrut sa sune a insulta :) ...probabil ai inteles gresit ce am vrut sa zic

S-a spus in multe locuri despre acea ora (cred ca si eu am zis mai in spate in topicu asta ceva de ora 9 :-?? )...tot serverul a fost mirat ce aceasta schimbare, dat se pare ca a fost una benefica pentru ei (Se vede de la o posta 8-| )

yo! ora e facuta pentru a ramane forever WF in gludio, pentru a le da motive sa ramana, pentru a se incerca sa se dezvolte inca o ally puternica, pentru ca deja lumea e obosita de obositorii de Et, pentru ca se strica dexu, cu 1 man army, pentru ca si pentru ca

pe C4 macar era Abstract Vs vsAll+et, aici e et vs ... cine mai are chef.

nu vezi ? et are peste 75% din eroi, deja et e peste tot, ceea ce nu mai e deloc distractiv, ba mai mult plictisitor, majoritatea din magicr si to au plecat pe luna, acum a ramas et'u shaf.

correct me if i'm wrong ;)

Link to comment

yo! ora e facuta pentru a ramane forever WF in gludio, pentru a le da motive sa ramana, pentru a se incerca sa se dezvolte inca o ally puternica, pentru ca deja lumea e obosita de obositorii de Et, pentru ca se strica dexu, cu 1 man army, pentru ca si pentru ca

pe C4 macar era Abstract Vs vsAll+et, aici e et vs ... cine mai are chef.

nu vezi ? et are peste 75% din eroi, deja et e peste tot, ceea ce nu mai e deloc distractiv, ba mai mult plictisitor, majoritatea din magicr si to au plecat pe luna, acum a ramas et'u shaf.

correct me if i'm wrong ;)

multi pleaca si din rip, vertex s-a plictisit fear recruteaza astai viata :P

Link to comment

yo! ora e facuta pentru a ramane forever WF in gludio, pentru a le da motive sa ramana, pentru a se incerca sa se dezvolte inca o ally puternica, pentru ca deja lumea e obosita de obositorii de Et, pentru ca se strica dexu, cu 1 man army, pentru ca si pentru ca

pe C4 macar era Abstract Vs vsAll+et, aici e et vs ... cine mai are chef.

nu vezi ? et are peste 75% din eroi, deja et e peste tot, ceea ce nu mai e deloc distractiv, ba mai mult plictisitor, majoritatea din magicr si to au plecat pe luna, acum a ramas et'u shaf.

correct me if i'm wrong ;)

ora asta nu a setat`o clan leaderul, pt ca nu avea cum sa o faca, deci tu bati apropo`ul asupra unor favorizari ale gm`ilor, etc si nu mi se pare in regula chestia asta

btw: crezi ca gludio castle influienteaza asa mult dezvoltarea unui clan? imi place ca te pricepi la jocu asta :)

Link to comment

ora asta nu a setat`o clan leaderul, pt ca nu avea cum sa o faca, deci tu bati apropo`ul asupra unor favorizari ale gm`ilor, etc si nu mi se pare in regula chestia asta

btw: crezi ca gludio castle influienteaza asa mult dezvoltarea unui clan? imi place ca te pricepi la jocu asta :)

lol nu am zis ca a setat-o cl'u :lol: cum poti sa zici asa ceva :)))

e vorba ca au castel, mai un giant book mai un alea alea, nu sunt in tema si nu stiu daca au clan hall,dar daca n-au ch, uite ca au catel, am zis pentru ca astea ar fi motive, din punctul meu de vedere, e un forum, nu apartine de dex, pot sa-mi dau cu parerea cat vreau, atata timp cat nu citez nici un mod de pe dex, ok ?

noroc si mai exerseaza la intelegerea unui text dat :right:

le: va mai raspund joi la comments, noroc :tiphat: [cele acide ofc bullet >:D< ]

Edited by crynow
Link to comment

i love u 2, pupincurist esti tu, ca eu nu mai joc pe dex ^_^ selfowned :lol: , eu macar is mandru ca am fost intr-un clan ce a avut castel si n-a pupat pe nimeni in cur, ba mai mult a dat/primit pk in ally pe tema asta, asa ca la mine nu tine " prostia celor ce gandesc ca tine", poate doar ciuda ca atac et/ek cu fiecare ocazie.

cali cali, imi dai bani sa-mi iau baium ? :rofl1:

esti un idiot :)

Link to comment

ora asta nu a setat`o clan leaderul, pt ca nu avea cum sa o faca, deci tu bati apropo`ul asupra unor favorizari ale gm`ilor, etc si nu mi se pare in regula chestia asta

looool nu noi batem apropoul..am prezentat situatia..am lasat sa se inteleaga ceea ce TU ai zis :)) .... (ceea ce a inteles si shade oarecum...dar nu intr-o tenta rea asa cum crede el ca am zis'o )

Intrebare: ...daca e imposibil sa seteze cineva acea ora in afara de un GM ...cine a facut-o ? cu ce scop ? (desi se subintelege) :nanana:

Link to comment

looool nu noi batem apropoul..am prezentat situatia..am lasat sa se inteleaga ceea ce TU ai zis :)) .... (ceea ce a inteles si shade oarecum...dar nu intr-o tenta rea asa cum crede el ca am zis'o )

Intrebare: ...daca e imposibil sa seteze cineva acea ora in afara de un GM ...cine a facut-o ? cu ce scop ? (desi se subintelege) :nanana:

Eu nu cred ca mai are rost, eu zic sa plecam toti ca si mr pe oficial si sa le facem lag acolo.

1 ally server = sux , sunt neutru dar cand stau sa ma gandesc cum era pe c4 cu anumiti jucatori care acum sunt ET... mie sila, pupincuristiFTW nu ?

Link to comment

Buna idee cu plecatul ala ....dar wtf..e doar un joc..vreau sa ma las...daca ar fi sa plec de pe dex cred ca m-as lasa de tot de lineage :) ... sau in niciun caz nu m-as apuca de un low rate, unde nu cunosc pe nimeni poate...

dar pana la urma ne dam toti cu fundu de pamanat ..intram toti in ET ..si gata..o mare familie fericita de pe dex =))) ( HELL NOO .. never ! :))) )

Link to comment

Buna idee cu plecatul ala ....dar wtf..e doar un joc..vreau sa ma las...daca ar fi sa plec de pe dex cred ca m-as lasa de tot de lineage :) ... sau in niciun caz nu m-as apuca de un low rate, unde nu cunosc pe nimeni poate...

dar pana la urma ne dam toti cu fundu de pamanat ..intram toti in ET ..si gata..o mare familie fericita de pe dex =))) ( HELL NOO .. never ! :))) )

cand era c4 chiar mi se parea niste "knights" adevarati, acum doar cativa sunt... restu sunt umpluturi

si de ce sa nu intram toti? =))

Link to comment

(ceea ce a inteles si shade oarecum...dar nu intr-o tenta rea asa cum crede el ca am zis'o )

lol ce tenta vorbesti ma aici... ai zis ca e pusa CLAR de un gm CLAR in favoarea EK. Nici n-am ce subintelege de-aici, asa ca nu mai incerca sa te scoti.

Eu sunt cel care seteaza raid days si hours. Daca mai tineti minte, odata s-au stricat raid hours si au fost puse lunea la pranz dupa un server restart. De-acolo se trage. Eu l-am pus la 8 si trebuia sa-l mai pun odata, dar nu am verificat. Asa ca s-a mutat la 9. Probabil am uitat de gludio cand le-am setat a doua oara.

big fuckin' deal.. it's gludio, daca vroiam sa favorizez ek il teleportam pe darriele in aden cu tot cu clanul si omoram pe toata lumea de-acolo... si aveati si ban daca comentati. Da, am puterea sa fac asta, si daca pleaca 2 clanuri/aliante de pe dex mie-mi convine. Less lag. Asa ca data viitoare cand mai deschideti gura, ganditi-va la ce as putea sa fac. Chiar nu am nevoie sa fac chestii pe ascuns.

Link to comment

filefront ?

Mi-am uitat contul si parola si nu era exact high speed. Am sa incerc live pvp.

Acum, un convertor stiti? Nu de-ala cu limita de calitate/marime/durata. Full. Din nou, e warez, asa ca pm me.

@Topic: eu zic sa lasati chestia asta cu 'greseala' lui shade. Eu nu cred si nici macar nu vreau sa cred ca shade ar face asa ceva. Este imposibil, totedeauna a judecat lucrurile egal si corect. Doar pentru ca are puterea, nu inseamna ca o si face. Am si eu puterea sa fac pk rampage in lower lvl zones, fiind, atentie, o PROBABILITATE sa scap, insa eu prefer sa nu.

Populatia pmfun asculta orbeste de mine, dar prefer sa nu le insel increderea, e same thing.

Link to comment

Mi-am uitat contul si parola si nu era exact high speed. Am sa incerc live pvp.

Acum, un convertor stiti? Nu de-ala cu limita de calitate/marime/durata. Full. Din nou, e warez, asa ca pm me.

@Topic: eu zic sa lasati chestia asta cu 'greseala' lui shade. Eu nu cred si nici macar nu vreau sa cred ca shade ar face asa ceva. Este imposibil, totedeauna a judecat lucrurile egal si corect. Doar pentru ca are puterea, nu inseamna ca o si face. Am si eu puterea sa fac pk rampage in lower lvl zones, fiind, atentie, o PROBABILITATE sa scap, insa eu prefer sa nu.

Populatia pmfun asculta orbeste de mine, dar prefer sa nu le insel increderea, e same thing.

Lord xIcarus of teh PMFUN forums b-( :roflag:

Link to comment

frate, nu trebuie sa fii rocket scientist sa realizezi ca daca ar fi fost toate siegeurile la aceeasi ora, NATO sau cum dracu' se cheama toti aia NU PUTEAU VENI LA GLUDIO. si daca ar fi venit la gludio, ET lua Aden-ul in 5 minute doar cu Vertex inautru si apoi tot puteau sa vina la gludio. nu strica sa-ti folosesti creierul ala din cand in cand.

oh wait, voi credeti ca folosim un hack sa va facem 1 FPS la mass pvp sa nu va puteti misca. why bother.

Link to comment

frate, nu trebuie sa fii rocket scientist sa realizezi ca daca ar fi fost toate siegeurile la aceeasi ora, NATO sau cum dracu' se cheama toti aia NU PUTEAU VENI LA GLUDIO. si daca ar fi venit la gludio, ET lua Aden-ul in 5 minute doar cu Vertex inautru si apoi tot puteau sa vina la gludio. nu strica sa-ti folosesti creierul ala din cand in cand.

oh wait, voi credeti ca folosim un hack sa va facem 1 FPS la mass pvp sa nu va puteti misca. why bother.

mda, h4x!! et h4x!!

ps: am 512 rami se pune ? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...