Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Am fost odata cu bufferul in stakato nest, pentru prima data mi-a placut sa fac pe bufferul/healerul.

pe dex ? o0

ps: stie cineva ceva de Thora! ? mai traieste ? n-a mai dat nici un semn de viata ........

ps: farm in party de 4 e excelent, aw-> bd -> arcas/dagger -> wc best party de farm in cata/necro

le: daca vrei sa enchantezi peste +9 asteapta sa faci 78 macar

Link to comment

:crybaby: am dormit o gramada..si am ratat antharasu :crybaby: :crybaby:

si acum dex down <_< pffff...

no offence dar deja esti maniaca, ceva de genu eram eu pe C4 cand aveam echipa de raid boss

14 raizi intr-o zi, defapt de la 7 la 12 my record :P [ pe dex ]

am si eu o intrebare, wtf is ct1 ? sau ma rog, a aparut vreo cronica mai noua decat cea cu kamael ?

Link to comment
Guest KovenanT

lasa-l +3+ cs [ max 85kk ]

si in loc sa cumperi over enchanted, mai bine iei soul bow+3+cs si stai cu el pana ti se acreste de lineage

le: this is ownage ? http://img134.imageshack.us/my.php?image=shot00033nm2.jpg

deci, are si evictims 1 print cum dau carma la et, si acel uber party de evictims au dat carma la 1 parti afk, doar eu eram on in acele momente si acum postati pe toate forumurile

btw shea a inramat poza si a puso in locul pozei din ziua nunti sale irl??

Link to comment

no offence dar deja esti maniaca, ceva de genu eram eu pe C4 cand aveam echipa de raid boss

14 raizi intr-o zi, defapt de la 7 la 12 my record :P [ pe dex ]

am si eu o intrebare, wtf is ct1 ? sau ma rog, a aparut vreo cronica mai noua decat cea cu kamael ?

nu..nu sunt maniaca :) ..din potriva :) ..eu nu m-am "intalnit" cu Anty niciodata...si de asta mi-as fii dorit sa fiu prezenta la masacru :))

KovenanT fii pe pace ca nu e singura daca cand facem carma pe et ;) si'o iau si ei destul de des..doar nu sunt "nemuritori" :-j desi asa va place voua (daca esti si tu unul dintre ei) sa credeti ... :crazy:

Link to comment

nu..nu sunt maniaca :) ..din potriva :) ..eu nu m-am "intalnit" cu Anty niciodata...si de asta mi-as fii dorit sa fiu prezenta la masacru :))

KovenanT fii pe pace ca nu e singura daca cand facem carma pe et ;) si'o iau si ei destul de des..doar nu sunt "nemuritori" :-j desi asa va place voua (daca esti si tu unul dintre ei) sa credeti ... :crazy:

da e unul din ei - SecondToNone din ventrue :P

Link to comment

Tare as fi vrut sa le vad fetele la ET cand au venit inapoi...oricum..in gandul lor gandeau ceva de genul " Cea-ti facut ma ? " ..Ca in publicitatea aia :)) .

@Kovenant Si de ce faci asa mare poveste din asta ?? V-au batut ..Bravo lor :clap: :clap: .Lasa ca data viitoare le dati voi bataie :right: :right: .Asta e o atitudine potrivita :) .

Link to comment

deci, are si evictims 1 print cum dau carma la et, si acel uber party de evictims au dat carma la 1 parti afk, doar eu eram on in acele momente si acum postati pe toate forumurile

btw shea a inramat poza si a puso in locul pozei din ziua nunti sale irl??

ek forum trolls invading linkmania forums ?! :blink:

nu, daca citeai, vedeai ca eu doar am luat poza de pe dex forum, n-am nici o treaba cu evicti(m)s

Link to comment

Nu stiu care e treaba cu cristalele alea. Iti da sacred/dark resist daca il ai in inv sau cum? :blink:

mai joci ma pe dex ?

da pe gold joc :))

azi am spart soul bow la +17

dark screamer la +18

2 kesh*esh la + 16

am spart iteme de 480k cry a :))) is falit si cu arma +3 bwuahahaha

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...