Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

@raw^

pe forum nu intri ca sa te invete altu cum sa`ti joci charu..

1. nu am arcas

2. era doar o intrebare, daca sti raspunzi daca nu, nu dai raspunsuri destepte.

3. eu cel putin nu le-as folosii dar... vroiam sa stiu parerea celorlati.

LE: si totusi , pt ce e facut forumul nu ca sa discuti ?

Link to comment

nu stiu ce sub sa imi fac acum..

PW VS TH ...

TH = multe miss'uri , dmg bun , focus power... si mirage care e bun doar la mass war.. sau eu stiu

PW = nu asa de multe miss , damage mai mic , focus death.. si la 79 Dodge.. care e imba in 1 vs 1 .. /undecided

Link to comment

nu stiu ce sub sa imi fac acum..

PW VS TH ...

TH = multe miss'uri , dmg bun , focus power... si mirage care e bun doar la mass war.. sau eu stiu

PW = nu asa de multe miss , damage mai mic , focus death.. si la 79 Dodge.. care e imba in 1 vs 1 .. /undecided

Fa-ti TH ... Cu ceva gear mai de Doamne ajuta, te poti distra destul.

Link to comment

TH e cel mai bun dagger pana la lvl 78.

Btw pe dex cat costa un green 12 si un bo+focus? mersi

green 12 - am luat cu 80kk acum ceva timp :P

si bo cu focus nush 120kk cam asa ....

TH - este un dagger cu care te poti distra f mult .. am gasit blody orchid in timp ce faceam q de tts recipes, era pe jos :)

Link to comment

green 12 - am luat cu 80kk acum ceva timp :P

si bo cu focus nush 120kk cam asa ....

TH - este un dagger cu care te poti distra f mult .. am gasit blody orchid in timp ce faceam q de tts recipes, era pe jos :)

cuiva i-a fost lene sa isi ridice dropul gg :beer:

Link to comment

@Bullet13 Welcome Back :)

@Spydy =)) .Stii ce faceam eu in locul tau ?? " !DUDEEEESS...WHO LOST HIS BO (DAGGER ) ??" si cand ar fi raspuns unul i-as fi zis " Thank You :) "

@xIcarus Pe 4x da , pe 21323423423423 x nu . Am avut wind vortex +34 pe un server ....Majoritatea aveau + 20.....Oricum...Era serverul uni prieten...a marit rata la enchant ...adica...la +33 aveai 1 % sanse sa mearga mai departe .

Sau una daca iti faci rugaciunea in fiecare seara. (NOT)

Poti sa repeti Crezul de 100 de ori....nu te aude nimeni( just God )...dar mai bine te apuci sa il scrii in joc...poate i se face mila la GM .

Link to comment

bai ce oameni :gives: prima mea incercare de lineage a fost un human fighter lvl 27 parca ;;) who the fuck knew what is that class transfer o0, apoi, cu sh'u bateam mobii cu stafu asta pana pe la lvl 8-9 si voi va plangeti ca la lvl 52 nu aveti full B ? :rofl1:

tin minte ca mi-a dat un prieten de-al lu methodm 2 kk sa-mi iau karmian gloves, asta pe la lvl 54 si apoi nebunu de devil mi-a dat 10 kk :wub: sa-mi iau avadon circlet, asta pe la 6x, ps si homu+6+acumen pana pe la 68 cand am luat 2 dc helm in 3 zile ;;)

so the point is: poti farma fara buffer si fara iteme, doar sa ai motivatie

Link to comment

Sincer mi-am pierdut motivatia acum foarte multa vreme... Desi am ceva ce s-ar putea sa ma tina pe dex. Imi place sa farmez in party-uri full. Sper ca asta ma va motiva.

Am fost odata cu bufferul in stakato nest, pentru prima data mi-a placut sa fac pe bufferul/healerul.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...