Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

icarus si crynow ducetzi`va mai baietzi si jucatzi mu sau alte jocuri ca din cate vad eu nu prea le avetzi cu lineage-ul.

icarus u ai o fixatie pe duelist nu jtu dc dar ai amintiri foarte urate din intalnirile avute cu acest char.Scrii jumate de pagina numai porcarii pe care majoritatea de aici nici nu se mai obosesc sa le citeasca.Acuma din cate vad ai prins boala si pe th ca da el crit de 20k pe backstab din fatza.Pai si cu ce dracu e de vina interlude-u ca u joci pe srv de kkt.Crezi ca nu exista srv unde aw e overpowered?

In fine tie interlude-ul nu itzi place pentru ca tocmai charurile care nu itzi plac tie si`au revenit la pozitia la care trebuiau sa fie.Daca aw,sps erau super si mega si mama dracu sa ii ia owerpowered itzi placea interlude-ul si numai macaneai.

cry ti`e nu itzi place interlude-ul pentru ca...charul pe care l`ai ales u pe C4 sa rulezi...pe interlude e varza.Dar el nu este varza...prb e ca TU ejti varza.

2 gaste!

Link to comment

Eu nush ce aveti voi impotriva la th.... wtf eram in witch la lvl de green seal stone, doar my delicious TH si cu un SE praf de lvl 57. Si cum faceam eu asa acolo XP pentru niste pietre verzi vine un kkt de gladi cu 1 bd si 1 pp,healer ce puii mei era. Si ce crezi ca imi zic baietii: Elibereaza camera ca e a noastra. M-am dus frumos m-am rebufat si m-am dus peste ei. I-am culcat pe toti si mi-am vazut de treaba in continuare. Nici nu s-au sinchisit sa se intoarca la mine. So eu nu vad gladi asa invincibil. :)

Dar ce stiu eu despre lineage ???

Spydylicious, Uber N00bster.

Link to comment

icarus si crynow ducetzi`va mai baietzi si jucatzi mu sau alte jocuri ca din cate vad eu nu prea le avetzi cu lineage-ul.

cry ti`e nu itzi place interlude-ul pentru ca...charul pe care l`ai ales u pe C4 sa rulezi...pe interlude e varza.Dar el nu este varza...prb e ca TU ejti varza.

2 gaste!

ba papagalule du-te dracu la scoala si invata limba romana, esti TU praf, e greu sa intelegi romana ? esti bozgor ? suferindule, te-a lovit un val al marii negre-n cap si acu esti buricu pamantului ? scoateti mizeria de sub unghie si da-ti doua palme

asa am zis si eu, de aia am si renuntat la nuker, coz on interlude is so boooring, acum am facut aw'u
sa spun mai detaliat pt iq'u tau redus poate intelegi, jucand cu nuker pe interlude am realizat ca e plictisitor si datorita acestui fapt mi-am facut aw, papagalule
Link to comment

Eu nush ce aveti voi impotriva la th.... wtf eram in witch la lvl de green seal stone, doar my delicious TH si cu un SE praf de lvl 57. Si cum faceam eu asa acolo XP pentru niste pietre verzi vine un kkt de gladi cu 1 bd si 1 pp,healer ce puii mei era. Si ce crezi ca imi zic baietii: Elibereaza camera ca e a noastra. M-am dus frumos m-am rebufat si m-am dus peste ei. I-am culcat pe toti si mi-am vazut de treaba in continuare. Nici nu s-au sinchisit sa se intoarca la mine. So eu nu vad gladi asa invincibil. :)

Dar ce stiu eu despre lineage ???

Spydylicious, Uber N00bster.

spydy gladiatorul incepe sa fie bunicel doar de la lvl 68+ :)

Link to comment

nu zic nu ... dar avand in vedere ca era 3, ma puteau rulla finutz...mai conteaza si cine joaca cu el... nu zic eu k sunt mare zeu or smth ... dar am ceva experienta si stiu un singur lucru: Orice chronicle joci, orice clasa isi are nasul; Altfel daca ar exista o clasa care sa le ruleze pe toate va dati seama ca toti ar juca cu ea....

P.S. Hero skills sucks :)) / NOT

Edited by Mr.Spydy
Link to comment

icarus si crynow ducetzi`va mai baietzi si jucatzi mu sau alte jocuri ca din cate vad eu nu prea le avetzi cu lineage-ul.

icarus u ai o fixatie pe duelist nu jtu dc dar ai amintiri foarte urate din intalnirile avute cu acest char.Scrii jumate de pagina numai porcarii pe care majoritatea de aici nici nu se mai obosesc sa le citeasca.Acuma din cate vad ai prins boala si pe th ca da el crit de 20k pe backstab din fatza.Pai si cu ce dracu e de vina interlude-u ca u joci pe srv de kkt.Crezi ca nu exista srv unde aw e overpowered?

In fine tie interlude-ul nu itzi place pentru ca tocmai charurile care nu itzi plac tie si`au revenit la pozitia la care trebuiau sa fie.Daca aw,sps erau super si mega si mama dracu sa ii ia owerpowered itzi placea interlude-ul si numai macaneai.

cry ti`e nu itzi place interlude-ul pentru ca...charul pe care l`ai ales u pe C4 sa rulezi...pe interlude e varza.Dar el nu este varza...prb e ca TU ejti varza.

2 gaste!

Daca te ducea putin capul, inteligentule, am dat un exemplu de cat de buguite pot fi serverele. Nu am spus ca in interlude th da backstab din fata omfg.

Si stai linistit, joc l2 mai bine decat multi. Nu neaparat de aici, ci in general. Da, am amintiri f urate, pentru ca nu vad un gh sa rupa un duelist in 2. Chiar nu intalnesti asa ceva prea des.

Si ai grija ce vb despre crynow. Fiecare cu clasa lui favorita. Ce, sh e foarte naspa in interlude nu? Ai auzit de cuvantul farm? Ai auzit de cuvantul downtime? La astea 2 un sh exceleaza. Iar in pvp nu este rau, din nou o parere. Mie personal imi place si sh. Si uneori il aleg over necro. Tine minte, un necro poate are x debuffs. Dar nimic nu se compara cu wind vortex (pentru efectele ce le produce). Iar in ct1 exista un skill, nu stiu daca ai auzit de el. Se numeste wind vortex slug, care da dmg pe un target ce are vortex pe el. Si daca nu ma insel... Dark vortex nu are break. Ce o sa zici, ca necro are gehenna... Sh are cyclone care pare acelasi lucru. Tine minte ca exista si empowering echo. Toate astea impotriva unui day of doom, care isi are rostul in mass pvp, dar in pvp mai asa, parca nu il castezi pt un singur target.

Noi suntem 2 gaste, tu esti gaina dintre ele. Ghici cine ia bataie. :D

Link to comment

ma crynow cand unu iti spune ca esti prost mai stai oleaka si cugeti dar cand mai multi iti spun acelasi lucru , te duci si te culci...

@MrSpydy citeste cu atentie, vin eu glad tu TH si esti la ceva distanta de mine..ce lvl vrei ziceai ca ai avut 57?..bun sa zicem ca si gladu la fel

1.la lvl 57 ai 4 focus charge le incarci la maxim

2.iti dau de la distanta un sonic storm nu consuma nici un charge si dau cam 500 dmg

3.iti dau tot de la distanta un sonic blaster consuma 2 charge-uri si iti da cam 1k dmg

4.au ramas 2 charge reincarc la 4 , ai ajuns langa mine iti dau triple sonic slash si un triple slash si esti cam jos...

Cocluzie, cu gladu poti sa fii la fel de surpinzator ca si cu un cutitas ideea e sa poti sa fii la distanta cat de cat ca sa poti sa te folosesti de anumite skille si sa reincarci focusurile ..of course mai tine si de itemele ce le are fiecare.

Link to comment

ma crynow cand unu iti spune ca esti prost mai stai oleaka si cugeti dar cand mai multi iti spun acelasi lucru , te duci si te culci...

@MrSpydy citeste cu atentie, vin eu glad tu TH si esti la ceva distanta de mine..ce lvl vrei ziceai ca ai avut 57?..bun sa zicem ca si gladu la fel

1.la lvl 57 ai 4 focus charge le incarci la maxim

2.iti dau de la distanta un sonic storm nu consuma nici un charge si dau cam 500 dmg

3.iti dau tot de la distanta un sonic blaster consuma 2 charge-uri si iti da cam 1k dmg

4.au ramas 2 charge reincarc la 4 , ai ajuns langa mine iti dau triple sonic slash si un triple slash si esti cam jos...

Cocluzie, cu gladu poti sa fii la fel de surpinzator ca si cu un cutitas ideea e sa poti sa fii la distanta cat de cat ca sa poti sa te folosesti de anumite skille si sa reincarci focusurile ..of course mai tine si de itemele ce le are fiecare.

lvl 61.

Daps, dar nu a facut asa, lucru care l-a dus la "go To village" :>

Link to comment

mai usor cu certurile si insultele ca va dau pauza.

1.la lvl 57 ai 4 focus charge le incarci la maxim

2.iti dau de la distanta un sonic storm nu consuma nici un charge si dau cam 500 dmg

3.iti dau tot de la distanta un sonic blaster consuma 2 charge-uri si iti da cam 1k dmg

4.au ramas 2 charge reincarc la 4 , ai ajuns langa mine iti dau triple sonic slash si un triple slash si esti cam jos...

vezi ca posturile de gen "iti dau cu skillu x apoi cu y apoi incarc un kamehameha de nu te vezi" sunt cam prostesti. Adica din astea faceam si eu... acu 2 ani cand abia incepusem sa joc l2 si habar n-aveam de alte clase. Uiti ca necropolele nu inseamna pvp de la distanta prea mare, ca daca te ataca cineva in timp ce te bati cu un mob ai mult mai putine sanse, ca th-ul are dash si ajunge langa tine in cam o secunda, ca pana faci tu toate 4 punctele alea un th poate sa te aduca cu viata aproape de 0 daca-i prind toate blows, ca th are switch si-ti scoate tinta, ca GCP pot cooldown acum in interlude s-a redus la jumatate si cu 20 de greater CP pots in inventory si 200 cp/secunda ai foarte slabe sanse sa omori un TH daca nu ai si tu acelasi numar de pots etc.

LEARN TO PLAY and stop the newbie theorycraft plx.

Link to comment

ma crynow cand unu iti spune ca esti prost mai stai oleaka si cugeti dar cand mai multi iti spun acelasi lucru , te duci si te culci...

oi fi eu prost dar ca tine nu, fi sigur :right:

iar de la zmau de mohamadus care sta cam greu cu limbele romane ... n-am ce-i cere, dar pt tine conteaza, i-al ca exemplu, va adunati reciproc :happy1:

Link to comment

CITAT(Mr.Spydy @ Feb 1 2008, 09:46)

P.S. Hero skills sucks / NOT Uber SS

Da :)) . Filmuletul e facut pe sapphire .Ala mi se apre ca era char edited de GM :-? :-?

P. S . : @Revenger foarte faina sig..mie imi place :) :)

@XIcarus fraps pls :| :pray: :pray:

Edited by andix3x
Link to comment

icarus, ce conteaza ce damage zic ei? nu e greu sa calculez damage x2 sa afli cati poti da pe-un backstab. in mod normal, SS damage pe backstab se calculeaza diferit. dai undeva la 3-400 dmg mai mult decat pe deadly/lethal.

la 47 strenght ai 23% sanse sa dai crit pe un skill (dmg x2). nu stiu cum calculezi la alte valori, n-am gasit nici o formula pana acum.

Link to comment

bai nu stiu ce sa va zic.. dar eu de cand sunt joc cu bd/pr/sk/sh/he.. astea is charurile mele preferate.. am mai jucat putin pe ws/pp/ps.. dar is special joc pe bd.. si sa va zic sincer niciodata nu mi s-a intampla sa iau bataie de la un dagger chiar asa cum ziceti voi

1 hitted nu am fost, dar am fost 2 hitted ... eu, bd cu bw.

si am facut si compo/duale storm vs theca/cd+critical dmg si duale bw/sls*sls vs doom/demon sword si tallum/keshk*kesh vs maj/soul separator si niciodata nu am luat bataie asa.. parerea mea: majoritatea serverelor is de rahat.. daca intrati pe dex niciodata un dagger de acelasi grade nu o sa bata pe unu cu heavy din 1/2 lovituri decat daca prinde lethala sau poate daca unu e full buff iar celalalt nu.. ma rog.. doar nathaliel poate sa rupa un alt he dintr-o sageata (am vazut eu si eram la un friend..) .. aa da.. si doar in video lui aao poate sa scrie "shade (friend) has logged in" la 5vs5 event parca^^^.. dar oricum.. e calumea serveru

P.S.: shade scoate-mi bannu de pe bd te rog.. ca atunci abia revenisem pe dex si nu mai stiu contul celalalt so.. ar insemna ca tre sa o iau de la inceput.. te rog mult

1 hitted nu am fost, dar am fost 2 hitted ... eu, bd cu bw.

o intrebare.. in ce era imbracat si ce lvl avea el si ce lvl aveai tu?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...