Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Dex in ce oras ar fi chiar? Constanta din cate am auzit? Era o sala mare dex. Dar i-au luat forte parca.

Targu Jiu, dar serverul e la Cluj afaik.

Cat despre G1... un server de L2 care da wipe la 6 luni e chiar de rahat.

Nu ii inteleg pe cei care joaca... daca tot esti brigandine-lover poti juca linistit C1. Sa te bucuri ca s-a bagat IL, cand C5 si IL inseamna features in proportie de 80% numai la end-level stiind ca posibilitatea de wipe e mare... trebuie sa ai ceva la cap.

Un server care da wipe la juma' de an e fun-server... numai ca daca tot e fun-server ar trebui sa il faca 50x macar... 4x cu wipe-uri dese e cretinism imo.

Link to comment

Lasher , nu sunt incapabili , bebe si catalin investesc destul de multi bani in sala aceea de jocuri fiind a 2 a din Iasi , si era un server foarte bun de cand era C2 insa lumea migrase pe dex dupa si etc .. dar totusi nu sunt incapabili

Era cel mai praf server c1modded pe vremea c3-c4 .... n-aveau nici o treaba.

Link to comment

In dual core nu stimti asa diferenta imo. L2 nu este optimizat pt dual core. Merge un core la max si celalalt mai deschide ochii asa. Procesorul merge cam la 50% din performante. Cel putin asa este c4, la interlude nu am stat sa trag cu ochiu pe tastatura noua (g15 - are perf monitor pe lcd).

L2 a devenit joc optimizat ptr dual core de cand cu Interlude. Multi jucatori de pe oficial incep sa-si upgradeze calculatoarele spre Dual Core, GT8800 si 2-4 GB RAM. E o diferenta totusi de la 10 FPS in 2 box pe un proc normal pana la 50-70 fps cu un Dual Core.

baieti , am si eu o intrebare ... la un server de interlude ce Dyes-uri se folosesc pt bladedancer si pt tyrant?

+str/+dex/-con daca vrei sa fi kamikaze si ai un healer bun in spate. Cu un SB/DB, majestic heavy esti 60-70% arcas.

Link to comment
Guest SiriusBlack
Si totusi cand se da drumul DEX ca m-am plictisit de moarte.Apropo SHADE cum se poate face un schimb intre DEX si Wrath ( arme si armuri) cumva printr-un gm?
Link to comment

dude sunt multe de rezolvat, multe chestii de facut sa mearga cum trebuie, e greu sa dea o data exacta pentru sfarsitul perioadei de teste,

acum schimb intre dex si wrath, fac eu schimb cu tine iti dau ce am pe dex pt ce ai tu pe wrath, dau tot ce am pe dex pt un set bw light si sov pe wrath:D

erm ai vreo problema cu rollback pe dex :)) ?

Link to comment

Hai ca am deja oroare de ei.

adevarul e ca sunt cativa intre ei, parca sunt tampiti la cap, vorbeam pe dex cu unu ( McCry daca nu ma insel ) il intrebam cat timp mai are la buffe imi zicea cine stie ce tampenii despre scoala lui :crazy: , Doamne fereste si ajuta de polacii de pe high rates si totusi nu vreau sa imi imaginez cum sunt pe oficial. Am intalnit si cativa oameni misto care vorbesc engleza cum trebuie si puteam comunica cu ei.

Link to comment

si dak vrei sa ai scris numele tau cu albastru :P iti trebuie recomands... cu cat ai mai multe cu atat se albastreste mai tare... si cica dac ai mai multe ai sanse mai mari la drop :P

Doar nume albastru, atat

Link to comment

Doar nume albastru, atat

Pana in c4 din cate stiu iti scad sansele sa dropezi iteme cand mori un pvp, sau esti omorat de un mob/pk. Dar daca esti pk nu influienteaza.

Apropo nu sunt 100% sigur dar in vremea mea pe extreme dupa ce am strans recs nu mai dropam nimic de la mobi sau in pvp.

Link to comment

Pana in c4 din cate stiu iti scad sansele sa dropezi iteme cand mori un pvp, sau esti omorat de un mob/pk. Dar daca esti pk nu influienteaza.

Apropo nu sunt 100% sigur dar in vremea mea pe extreme dupa ce am strans recs nu mai dropam nimic de la mobi sau in pvp.

Cand am umblat si eu pe dex dupa recs era ceva de genu:

- nu scade xp daca mori

- nu dropezi de pe tine

era valabil pana la lvl 62 paremise si peorma ramanea doar culoarea numelui, pe vremea aia daca aveai cateva te faceai albastru, mai multe erai verde si mai multe galben

oricum e aiurea ca tre sa tot schimbi rec in fiecare zi

Link to comment

Pana in c4 din cate stiu iti scad sansele sa dropezi iteme cand mori un pvp, sau esti omorat de un mob/pk. Dar daca esti pk nu influienteaza.

Apropo nu sunt 100% sigur dar in vremea mea pe extreme dupa ce am strans recs nu mai dropam nimic de la mobi sau in pvp.

Nu are nici o influenta, doar iti face numele albastru.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...