Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

LOL....Asta nu e motiv e pretext..Eu pe la2crazy am dropat tarbar/homu la lvl 28 ( homu abia il luasem :crybaby: :crybaby: si tarbaru era +6 :crybaby: :crybaby: ) si tot nu m-am lasat...

Dar totusi Antharas/Baium e ceva =)) dar la lvl tau i-as plati lu ala bani sau altceva sa mi le dea inapoi...iar daca nu ar fi enemy nr. 1 pentru mn....adica KOS !!

APP: PENTRU CEI CE AU JUCAT PE RAMBASE !!

CUNOSTETI VREUN PLAYER CU NUMELE "FERMECATU " ?

iar tu esti ?

Link to comment

icarus

sps'u doar buffat e bun, cu self buff e praf in sensul ca am facut 4 pvp'uri in coliseum [sh78 vs sps] si a fost 4-0 pt mine

sps vs necro fara sumon [ daca sunt bufati amandoi ] ar trebui sa il faca sps'u fara prb (daca nu ar fi gwenafra din ET care in loc de cancel da surrender to water :rofl1: ) ca ar da cancel si ar deveni ceva de genu buff vs unbuff

sps vs necro cu sumon ... depinde de noroc, rezista mai mult [ pana ii omori sumonu ] si eventual cu noroc iti prinde anchor/silence, dar aici depinde de jucator [ unii ataca direct sumonu, altii dau cancel si apoi ataca sumonu ( ce e indicat ) ] ...

concluzia : sts rullz :peace: :beer:

hh duduia -> TheClanOfMamaia [ titlu unui ghost member ] , isn't that sweet ? ;;)

iversoane ai bani baaaaaaaaaaa :D dai si lu' pyor o arma :)))

wtb avadon helm parts, cheers

Link to comment

Crynow

Sa zicem ca sunt sps full buffat. Adica... Chiar si cu summon. Chestia aia moare din 4 lovituri maxim. Si la 1700 cast speed (lol) serios ca nu e greu. Cum ajungi la 1700? Deci nu e de la server. Dc robe + am acu, acumen, zerk, dance of concentration, +5 wit dye, chant of magnus (pacat ca n-are stack cu cov :lol:). We there?

Desigur pe chestia asta nu mai am bani de jewels dar se rezolva azi.

Link to comment

Crynow

Sa zicem ca sunt sps full buffat. Adica... Chiar si cu summon. Chestia aia moare din 4 lovituri maxim. Si la 1700 cast speed (lol) serios ca nu e greu. Cum ajungi la 1700? Deci nu e de la server. Dc robe + am acu, acumen, zerk, dance of concentration, +5 wit dye, chant of magnus (pacat ca n-are stack cu cov :lol:). We there?

Desigur pe chestia asta nu mai am bani de jewels dar se rezolva azi.

dc robe, acumen sa, acuzerkconc, hot springs buff, prophecy of water (tot aia cu magus), +5 wit si ajungi chiar si la 2k

Link to comment

la2crazy sux. Cik lolInterlude

LOL :))

Ok.Asta e parerea ta...Poate sutn boti prin orase dar tto sunt 3k ppl fara boti !!Si fac pariu cu oricine ca daca serverul nu da faliment sau se da whipe ajunge pe locul 1 in top 200 !!

Si app ...Cred ca tu faci parte din lasers sau nush cum le zice....ati ramas ultimii ppl romani de pe evolva...average online ieri a fost 39 .Daca tu chair faci parte din lashers nu ma mir ca ait ramas acolo :)).Am auzit multe despre clan :))

In special ca v-ati luat-o la greu pe evolva sau staris nu mai tin minte !!

Link to comment

LOL :))

Ok.Asta e parerea ta...Poate sutn boti prin orase dar tto sunt 3k ppl fara boti !!Si fac pariu cu oricine ca daca serverul nu da faliment sau se da whipe ajunge pe locul 1 in top 200 !!

Si app ...Cred ca tu faci parte din lasers sau nush cum le zice....ati ramas ultimii ppl romani de pe evolva...average online ieri a fost 39 .Daca tu chair faci parte din lashers nu ma mir ca ait ramas acolo :)).Am auzit multe despre clan :))

In special ca v-ati luat-o la greu pe evolva sau staris nu mai tin minte !!

1) DEX e server din romania si sunt la fel sau poate mult mai multi on ca pe la2crazy...

2) E tot timpu in top 3 in fiecare luna pe HopZone

3) RO > RU :D

4) top200.ru :)) ?

LE: 5) Nu tot timpu sunt 3k ppl on, poate pe toate cele 3 servere ale lor... am vazut si 600 on pe 4x :P

6) hai sa fim patrioti :lol:

Link to comment

1)NU AM JCUAT , NU AM INCERCAT SI NICI NU VOI JUCA PE SERVERE DE ROMANI !! Patriotismul nu se dovedeste prin pk pe semenii tai ....Aicea is rusi...daca ti-ai da seama cat de multa ciuda am pe ei !!

2) ma Refeream la top 200 nu RU , nici RO !!

3) stiu ca DEX e in top 1 pe hopzone si bravo lor !!

4) nu sunt tot timpul ..azi au fost 2k...ieri la ora 9 ..4,1k !!

5)THIS IS NEW STARIS !!

Link to comment

1)NU AM JCUAT , NU AM INCERCAT SI NICI NU VOI JUCA PE SERVERE DE ROMANI !! Patriotismul nu se dovedeste prin pk pe semenii tai ....Aicea is rusi...daca ti-ai da seama cat de multa ciuda am pe ei !!

2) ma Refeream la top 200 nu RU , nici RO !!

3) stiu ca DEX e in top 1 pe hopzone si bravo lor !!

4) nu sunt tot timpul ..azi au fost 2k...ieri la ora 9 ..4,1k !!

5)THIS IS NEW STARIS !!

daca tu crezi ca daca eu dau pk la un roman ii lipsa de patriotism ai probleme :blink:

eu ma refeream la altceva

Link to comment

LOL :))

Ok.Asta e parerea ta...Poate sutn boti prin orase dar tto sunt 3k ppl fara boti !!Si fac pariu cu oricine ca daca serverul nu da faliment sau se da whipe ajunge pe locul 1 in top 200 !!

Si app ...Cred ca tu faci parte din lasers sau nush cum le zice....ati ramas ultimii ppl romani de pe evolva...average online ieri a fost 39 .Daca tu chair faci parte din lashers nu ma mir ca ait ramas acolo :)).Am auzit multe despre clan :))

In special ca v-ati luat-o la greu pe evolva sau staris nu mai tin minte !!

Si tu de unde esti ? Din clanu ala de copii frustrati care se oftica din orice *** ?

LaserFrate, clanul de care vorbesti, nu si-a luat-o pe evo, iar pe staris nu stiu daca au jucat.

Nu mai crede tot ce auzi. Eu pana acum am auzit ca se dau vreo 5 wipe-uri pe DEX, ba de craciun, ba de Pasti ...

Daca mai sunt si boti, deja e clar :)) Eu ziceam ca e de kko pentru ca numai Interlude nu e ...

Ia uimeste-ma ... ce features din c5 si interlude au bagat ?

Link to comment

Si tu de unde esti ? Din clanu ala de copii frustrati care se oftica din orice *** ?

LaserFrate, clanul de care vorbesti, nu si-a luat-o pe evo, iar pe staris nu stiu daca au jucat.

Nu mai crede tot ce auzi. Eu pana acum am auzit ca se dau vreo 5 wipe-uri pe DEX, ba de craciun, ba de Pasti ...

Daca mai sunt si boti, deja e clar :)) Eu ziceam ca e de kko pentru ca numai Interlude nu e ...

Ia uimeste-ma ... ce features din c5 si interlude au bagat ?

cred ca debea au pus academia :)) si skilele de clan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...