Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Guest Aerondir

ms thora :D. am si eu nevoie de un sfat despre ce dyes sa pun la un WarCryer pt pvp (folosind mage equipment) ..... ma gandeam la wit+ int +men -.....dar.....ash vrea sa aud si parearea altora :D ;;)

Link to comment

ms thora :D. am si eu nevoie de un sfat despre ce dyes sa pun la un WarCryer pt pvp (folosind mage equipment) ..... ma gandeam la wit+ int +men -.....dar.....ash vrea sa aud si parearea altora :D ;;)

Cum zicea si devil +wit, dar nu prea mult un +2-2, +3-3 e destul sa nu afecteze mana regen datorita scaderii -men. Si +con cat se poate e suport class, mai ales ca folosesti si mage stuffs.

BTW: Dex tot sux? asa ca fapt divers, tot cu GM corupti si alea alea?

Si apash treci pe la noi pe acolo sa te uiti la ceva ;)

Link to comment

Cum zicea si devil +wit, dar nu prea mult un +2-2, +3-3 e destul sa nu afecteze mana regen datorita scaderii -men. Si +con cat se poate e suport class, mai ales ca folosesti si mage stuffs.

BTW: Dex tot sux? asa ca fapt divers, tot cu GM corupti si alea alea?

Si apash treci pe la noi pe acolo sa te uiti la ceva ;)

esti pe afara ... -8 men de abea se simte la regen

Link to comment

esti pe afara ... -8 men de abea se simte la regen

Bine ca esti tu PRO. Pune - 8 la men pe c5 si ai sa vezi cum stai in cur cu SE mai ales sa fie 7x, apoi sa vorbesti. La ee merge sa pui speed mare ca are clarity, dar wc, se nu au si ai sa stai cu buza umflata sa iti faci mana.

Link to comment

Bine ca esti tu PRO. Pune - 8 la men pe c5 si ai sa vezi cum stai in cur cu SE mai ales sa fie 7x, apoi sa vorbesti. La ee merge sa pui speed mare ca are clarity, dar wc, se nu au si ai sa stai cu buza umflata sa iti faci mana.

sa stii ca sunt...si ca sunt asa PRO n`o sa scad atata men la SE ca nu are rost .. dar ptr ratatii ca tine care isi pun INT pe se .. e rentabil

suspend 5 zile - jignire gratuita

Edited by Osirus
Link to comment
Guest Aerondir

:P nam jukat niciodata cu el si vreau sal incerc :P .... nici nu lam inceput dar pana se face DEx interlude ma plictisesc si ma bag p un SV 100X for fun :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...