Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Eu nu sufar frate ptr tine special.....am zis si ma repet...nu halesc lumea care se baga aiurea cand e vorba de war....tu fiind clanless si te`ai bagat....a doua la mana...nu prea imi place nici felul cum te adresezi...stii e vorba aia "ne`am imprietenit prea repede"!

Cu CryNow si cu devil m`am intalnit in joc si au vorbit mereu cu bun simt de aia ii respect si ii voi respecta!

Link to comment
Guest verbal-MU
Am auzit ca e marfa jocu dar am auzit ca are controale multe si daca e sa imi ziceti un server marfa gratuit si sa imi ziceti si controalele daca nu va supara.
Link to comment

Am auzit ca e marfa jocu dar am auzit ca are controale multe si daca e sa imi ziceti un server marfa gratuit si sa imi ziceti si controalele daca nu va supara.

Cum adica controalele? Joci cu mouse-ul, asta vrei sa stii? Ai si shortcut-uri, macros, etc.

Asta mi-a adus aminte. Vreau sa fac un macro, de exemplu sa folosesc un item sa zicem pe enter. Cum s-ar face asa ceva? Am reusit doar macro-text.

Link to comment

Nu poti sa-l faci sa faca ceva pe ce buton vrei tu ... macrou e un shortcut ... il pui pe quickbar.Ii dai un nume si pui cate comenzi vrei ... daca vrei delay intre ele ( daca le pui pe toate deodata uneori nu merge, sau merge aiurea ), pui un /delay xx intre comenzi ... delay-ul e in secunde. Uneori merge si 0.x ( mai putin de o secunda ), dar nu la toate. No idea why.

Link to comment

teoretic nu

insa poti binda din windows ca f12 sa fie MOUSE5 ( sau orice buton secundar de pe mouse ) si in joc pui pe f12 portiunile de cp

deci mult mai la indemana e sa apesi 1 click pe mouse decat 12 ( cel putin pt mine )

asa posibil e facut si cu heal pots :)

Link to comment
Guest FlubbER-

portiunile

se cheama potiuni, nu portiuni rofl

@verbal : daca vrei un server de lineage pe care sa joci cu adevarat (asta implica mult timp, multa rabdare..etc) -> dex ftw

daca vrei un server unde doar sa te distrezi .. incearca unu cu rata mare .. (desi nu-ti recomand)

ps: daca esti incepator si incepi sa joci pe un srv din asta cu rate mari .. n`o sa intelegi nimic..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...