Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

mi-am instalt jocul am facut update-ul si acum vreau sa joc...vreau si eu adresele de la serverele pe care jucati voi lineage 2 ..dar sa fie de interlude....pls...

interlude se joaca numai pe oficiale...noi jucam pe srv pirat...neoficiale.....ilegale...de contrabanda..si etc

Link to comment

nenea, pe oficial trebuie sa platesti sa joci. nu cauti pe google si sper sa dai de oficial, sa-ti faci cont si sa joci moca :)

si nu e nici c6, chiar daca foloseste clientul. am incercat diverse servere high rates, chipurile Interlude, de cand nu-mi merge DEX-ul si mai gaseam cate un welcome to C3 help bla bla :lol:

Link to comment

nu intru eu in alianta aia ( cred ) de ce as intra? glumeam , cl meu are si el real life si nu mai putea juca ;) dar nu te plictisi cat de curand voi face iar macro cu nicku tau ;) :D

eu am doar 11pk acu si nu cred ca pe langa giran e placut sa ai atata karma daca nu ai ch ;) nu ? tu probabil ai 50+ pk ..

Link to comment

Doar 11 pk? Pai... Doar eu aveam 5 PK. :D Dar am facut questul repent your sins de 3 ori... :) Never know care vine pe la spate cand mai am vreo 10 karma asa, imi trage una si scap ds focus. :mellow: Btw: ce B set recomandati pe aw? Ma gandeam doom, adica +3 dex, dar... Parca nu am nevoie chiar asa de DEX. Blue wolf?

Link to comment

EK a pierdut Giran?

tocmai l-au luat inapoi :)

nu intru eu in alianta aia ( cred ) de ce as intra? glumeam , cl meu are si el real life si nu mai putea juca ;) dar nu te plictisi cat de curand voi face iar macro cu nicku tau ;) :D

eu am doar 11pk acu si nu cred ca pe langa giran e placut sa ai atata karma daca nu ai ch ;) nu ? tu probabil ai 50+ pk ..

pai io deocamdata nu ma plictisesc pe Teon, pe dex n-am mai intrat de-o saptamana, am peeringul picat cu astral. :)

si oricum, la cati bishopi si OL sunt, n-as ocupa un macro cu un necro ^^

Link to comment

vad ca se cauta clan =)) well i need a clan too :rofl1: sh 62 85%+ [ pacat ca nu am mai jucat cu el .. aveam 66+ ;) ]

ieri faceai bani cu dimension diamond 150k bucata =)) cumpara saracii =))

le: s-a terminat siege'u ? ca acu am ajuns home ... si n-am kef de siege :/ no teleport <_<

Link to comment
Guest Blaidy

lol HR servers sux. Eu ca cutitar cum sa ii dau domne la mag critical de 76 dmg LOL :|

Dex-ul asta nu mai trece pe C5 ? ca nu am chef sa instalez c4-ul ...

Link to comment

pai la 4k oameni cati are dexu.... nu cred ca pt tine ar pune c5 =)) daca te`ai fi uitat cu vreo 60 pagini un urma ( =)) ) ai vedea ca shade a spus " daca sunteti cuminti sarim peste c5" asa ca iterpretezi cum vrei ;)

care face ciste cu un inel majestic ceva =))

p.s. am ignore de la AAO +))

Link to comment

nu intru eu in alianta aia ( cred ) de ce as intra? glumeam , cl meu are si el real life si nu mai putea juca ;) dar nu te plictisi cat de curand voi face iar macro cu nicku tau ;) :D

eu am doar 11pk acu si nu cred ca pe langa giran e placut sa ai atata karma daca nu ai ch ;) nu ? tu probabil ai 50+ pk ..

haha ce mod de a spune ca v`a dat scufitza kick din alianta ca n`ati venit la aden siege =))

Link to comment

haha ce mod de a spune ca v`a dat scufitza kick din alianta ca n`ati venit la aden siege =))

bad iverson...how could u do that...am auzit la stiri de unu care si`a pus capat zilelor din cauza unui joc....dar nu cred ca scufitza ar face una ca asta pentru un joc :rofl1:

Iverson, a zis cineva sa puna pt. mine ?

Dex-ul intarzie putin prea mult ... in stilul asta pana in 2009 avem C5 =))

lasa ma ca e bine aja...ca daca nu reusesc sa imi fac subclasa....macar sa continue fiu`mio munca mea :bananadance2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...