Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Am luat L2 C5 : partea I si partea II , dar nu vad la ce trebuie partea a doua ..

Am instalat jocul cu partea I si serverul oficial merge , dar astealalte PAUZA ! ...

Cei de facut ?

@Th3ogrim nu te mai baga si u in seama :nanana: :nanana: !!!

Nu sti u cines eu ma ;))

Nu esti tu ala care se ocupa cu dupe si cu d/c pe spoate in MU? :D

Link to comment

Am luat L2 C5 : partea I si partea II , dar nu vad la ce trebuie partea a doua ..

Am instalat jocul cu partea I si serverul oficial merge , dar astealalte PAUZA ! ...

Cei de facut ?

ce parti mah ? :blink: in fine baga ambele parti pe urma te duci si modifici in C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts si modifici bagi ip de la server...sau patch depinde ce are

:oops: :ceuameni:

Aici nu e Mu :gives:

Link to comment

Nu esti tu ala care se ocupa cu dupe si cu d/c pe spoate in MU? :D

Ala era "OLD ME" , acu nu ma mai ocup cu asa ceva din vara cand am luat filtru , numi mai pierd vremea cu serverul Linkmania de Mu , pt ca sun ff multi nubi , iar oamenii cinstiti iau filtru fara sa faca nimik .. treebe sa recunosc ca faceam si eu parte din BAD BOYS ... dar mam redresat la timp ...

Oricum nai u dreptul sa ma faci NOB , deoarece nu sunt .

In caz ca nu stiai NUB = INCEPATOR ! ! :happy1:

Cu ocazia asta am inchis si paranteza despre Mu .. !

@ Raul ok ms mult }{ ! voi incerca ..

Link to comment

cu SH nu ramai fara mana nici la lvl 78....

eu cu necro de 75 bateam fara sa fac pauza decat odata la 20jde minute ptr rebuff

ce vorbesti ;;) in death pass ... inca la inceput .. dau ca animalu .. karmain set complet + haste potion ... zboara hurricane'u de rupe, si monstrii pica, ca pe paine ;))

Link to comment

Baieti cum fac si eu acc pe DEX l2 ro? intru pe pagina lor www.......... si cand dau register imi zice :to many tries for a bad serial....nu sariti pe mine e prima oara cand incerc sa joc l2 :tiphat: a si apropo bag codul ala mic de deasupra si degeaba.... :dontknow:

Link to comment

Baieti cum fac si eu acc pe DEX l2 ro? intru pe pagina lor www.......... si cand dau register imi zice :to many tries for a bad serial....nu sariti pe mine e prima oara cand incerc sa joc l2 :tiphat: a si apropo bag codul ala mic de deasupra si degeaba.... :dontknow:

Dai request serial si ti-l trimite pe mail.

Edit : GG, nu se mai crash l2 pe dex cand ai bit defender, acum doar nu se intampla nimic :D

Link to comment

Goddammit Shade, pai in Dawn sunt de 4 ori mai multi playeri. Si nici nu suntem in stare sa castigam. Cu ocazia asta am pierdut si eu cam 3kk adena. Asta e, acuma... Dar ce ma derajaza este faptul ca nu voi putea intra in catacombe o saptamana. <_<

LE: Lumos, daca nu te superi, mai tin daggeru ceva timp. Pana la urma urmei ti-l dau eu.

Link to comment

Nagasaky' date='Feb 27 2007, 10:55' post='1781298']

Mirano ne mai milogesti mult dupa ce ti-am zis dupa 20.000 de ori ca NU EXISTA SERVER C5 SAU C4 CARE SA DEPASEASCA DEX-UL SAU SA II FIE CEL PUTIN EGAL !!!!!!!!!!!

Nam C4 deci imi trebuie de C5 , nush ce tot ma luati cu DEX ala , parca alte servere nu mai exista

@[sF]Nagasaky nu ai DC ++ ?? !! Poate imi trimiti C4 ..

Ai fibra optica ????

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...