Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

bine duuuuuh 24.gif da as vrea un servar pe care nu tre sa platesc daca exista asa ceva si sa mearga bine adica fara lag si fara buguri smile.gif

ms tiphat.gif

Poti sa incerci si Teentelecom. Ai un test server cu 300x, in cateva zile testezi toate clasele. Daca te prinde jocul, intrii pe mainserver, cam hardcore e drept, 2x.

Link to comment

Am stat vreo 24 de ore sa scot aia 2GB de pe TeeNTelecom acuma ma dau sa il instalez sper sa imi reuseasca si sa ma pot juca azi biggrin.gif

Un mic Edit: Deci am instalat jocu da numa partea aia de 1,2GB pe care am scoso de pe TeenTelecom am schimbat si prostia aia in system 32

# Copyright © 1993-1999 Microsoft Corp.

#

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.

#

# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost

193.138.192.10 L2authd.lineage2.com

care arata ceva de genu acuma smile.gif intrebarea ii daca ii bine ? si daca tre sa mai instalez partea aia de 850 MB de pe teen io am incercat si merge jocu am chiar jucat cateva min o alta intrebare ar fi de unde imi dau eu seama daca joc pe teen sau nu ? tongue.gif

Si cam ce calc mi-ar trebui ca sa mearga jocu perfect? Io am un P4 la 3000Hz 512 DD Rami si o placa video de 128 si mi se pare ca merge destul de greu sad.gif adica nu m ise pare chiar merge greu sad.gif

LATER EDIT tongue.gif am facut si upDATEU ACUMA INTREBAREA II CUM IMI DAU SEAMA DACA JOC PE TEEN SAU NU ? smile.gif SI DACA MAI TRE SA INSTALEZ BUCATA AIA DE 800MB SAU NU smile.gif SI ULTIMA INTREBARE PROSTIA AIA DIN SYSTEM 32 AM MODIFICATO BINE SAU NU

Sry da is chiar noob la jocu asta tre sa invat si eu ce si cum smile.gif

Thanks tiphat.gif

Edited by ImDrunk
Link to comment

Iti merge doar cu prima parte ? :| Io cred ca ala e kitu din bucati, arhivat ... ma rog. Mai bine luai kitul de pe fileplanet sau oficial si faceai update ( update oricum sa faci biggrin.gif ). Da, ai bagat aia bine in hosts. Da unde credeai ca joci, pe oficial ? smile.gif)

Pai habar nu am unde joc ti-am zis ca is noob acuma am instalat jocu smile.gif

Si da merge numa cu prima parte biggrin.gif prima parte instalata ocupa aproape 5GB am facut si updateu smile.gif

Link to comment
Guest DeathDemon

da, dar noobi si cersetori = more PK smile.gif

lol

eu acu mi am facut cont pe MobL2 sa vad ce i pe acolo wink.gif

daca mai e careva pe acolo si vedeti unu BTK injurand de mama focului si alergand rosu pe acolo , io's smile.gif)

tiphat.gif

Link to comment
Guest DeathDemon

esti 20 oracle ? hmmm, tre sa ma impretenesc cu tine k io vreau sa fiu sorc si ar merge bine in party noi 2 smile.gif

apropo, am setat si walkerul pt MobL2 pumn.gif daca vrea careva sa isi creasca bufferii sa mi dea PM smile.gif

apropo sunt potiuni de mana sau recharge ftw ?

Link to comment

Mai am inca o intrebare de noob 24.gif pe teen din cate stiu io is 2 servare unu cu exp mare si unu cu exp mica cum pot sa imi aleg sa joc pe ala cu exp mai mare?

- Bartz e low, Sieghart e High;

- daca ai ajuns la 5GB desfacut si ai facut si update inseamna ca ai jocul complet;

- iti recomand Lineage - Prima Official Guide, chiar daca e c1 related (parca), e cel mai complet ghid;

@DeathDemon : Lasher joaca pe Infinity parca, e server d'ala de nu se poate face level, deci nu cred ca va puteti intalni.

Si Lasher, la faza cu Newbie'u nu cumva ai fost prea devreme la el? Ca mai nou primele bufuri le da de la level 10.

Link to comment
Guest DeathDemon

DeathDemon da rau esti tu ma smile.gif

P.S.Pe mob ultima oara cand am jucat era lag mare la ss BangHead.gif

lol nu's rau da' joc cu ctrl apasat ( am o scobitoare acolo wink.gif )

Link to comment

Probabil ai un virus biggrin.gif Sau mai multi ...

Lol ... la 600 de oameni zici ca nu se poate face level ? :|

Nu-i asa ... crede-ma .. prefer sa ma bat pentru mobi decat sa nu am cu cine sa joc ... lumea e mare ... e facuta sa fie populata ... 600 e inca putin fata de cum a fost gandita.

Nu, nu am fost prea devreme ... stiu cum functioneaza. Daca ma duc prea devreme imi zice asta ... aici cand ma duc la el are "I have nothing to say to you" si optiune quest, pe care daca apas , apare no quest ( sau ceva de genul )

Edit : Cersetorii ii ignor ... daca face cineva KS, prima oara il avertizez. Dupa starea mea de spirit, il mai avertizez si a doua oara sau dau PK tongue.gif

Astia cu pvp, pvp ii omor daca ma simt in stare, daca nu,nu. Pentru ca mai mult ma enervez ca dupa aia sigur incep cu : ahahah noob, i pwnd you si alte tampenii.

Link to comment

Lol ... la 600 de oameni zici ca nu se poate face level ? :|

Nu-i asa ... crede-ma .. prefer sa ma bat pentru mobi decat sa nu am cu cine sa joc ... lumea e mare ... e facuta sa fie populata ... 600 e inca putin fata de cum a fost gandita.

Pai nu la numarul de playeri ma refeream, nu se poate face level pentru ca e l2j tongue.gif

EDIT NOTE: am uitat sa precizez k nu joc pe L2J-uri ( lol ) pt k sunt momente cand vreau sa fac lvl si joc chiar si 16 ore / zi ( daca ma tine si serveru  )
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...