Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

Guest DeathDemon

back on topic

ce se mai aude cu serveru pe linkmania ? ceva news ?

k simt nevoia sa "set the world on fire " si pe aci smile.gif

ms anticipat de raspuns wink.gif

Link to comment

ce se mai aude cu serveru pe linkmania ? ceva news ?

k simt nevoia sa "set the world on fire " si pe aci smile.gif

ms anticipat de raspuns wink.gif

Daca ai fi citit macar ultima parte a threadului ti-ai fi dat seama ca acesta nu mai are nici o legatura cu un eventual l2link, fiind un topic pentru discutii generale despre lineage.

De altfel, RDS/RCS a cam rezolvat problema traficului pentru impatimitii lineage prin sponsorizarea bataii de joc (la care cu mandrie am participat si eu pret de vreo 10 zile) numita DeX, in continuare cel mai populat server romanesc de l2.

La capitolul news:

de vreo saptamana a inceput beta la C5.

Link to comment

am jucat c4 ....sa fiu sincer nu e chiar asha de bun(asha mi s a parut mie,,da nah s fan Warcraft de cand a aparut am terminat 1{de mult nu l am}2,3,3ft+am citit 2 din 3 carti)

elfi shi human chicks Look Kolll

mult noroc celor care joaca

PS:thx lu L2 k mi a redeschis pofta de WoW:)

Link to comment

Am jucat putin azi pe dex, pe la ora 11. Nu aveam lag, decat odata la 2-3 minute era un mic lag de maxim 10 secunde ...

Siteu imi merge ingrozitor de greu ( nu mai am rds acum, si la useri care au rds faceam download de maxim 1 kilo, si invers - ei de la mine ), pagina luand cam 10-20 secunde sa se incarce ( ceea veche vreo 20, asta noua mai putin ... )

Link to comment
Guest Blaidy

Am jucat putin azi pe dex, pe la ora 11. Nu aveam lag, decat odata la 2-3 minute era un mic lag de maxim 10 secunde ...

Siteu imi merge ingrozitor de greu ( nu mai am rds acum, si la useri care au rds faceam download de maxim 1 kilo, si invers - ei de la mine ), pagina luand cam 10-20 secunde sa se incarce ( ceea veche vreo 20, asta noua mai putin ... )

Nu stiu cum aveti voi lag pe srv. din romania ca eu n-am lag nici pe cele din rusia sau america dar o sa incerc dex-ul sa vad daca are lag ...

@Shade

Ms pt. info smile.gif

Link to comment

Pai in c2 nu era creation smile.gif

Acuma daca te referi la creation as in reunited (desi nu era creation dar ma rog... asa i-a tinut minte lumea), am vorbit cu cativa dintre membri si din cate am inteles nu mai joaca. Clanul probabil o sa se faca, insa acum or sa aiba adversari... se intorc praetorians si vechiul FOH.

Eu am jucat pe dex din primele ore cand s-a dat drumul la c4, si n-am avut lag decat o singura data in 4-5 ore cat am jucat. Oricum, lag am inteles ca e, si au zis ca rezolva problema. Nu se asteptau la 1200+ oameni inca din prima zi biggrin.gif

Link to comment

E lag groaznic atm pe DEX. Se pare ca au "tabarat" pe server mai multi oameni decat trebuiau. Are momente cand nu se mai misca deloc, in zonele foarte aglomerate cum ar fi RoD, EG etc abia te poti misca. Au bagat si player limit si tot e lag. Daca nu vor marii banda nu vad cum poti bate un mob in EG pe lagul asta imbracat mostly in cheap D-grades... Am murit azi de 2 ori din cauza la lag. Oricum a cam venit vremea sa ma las de L2, pur si simplu nu mai am timp sa joc eusa_doh.gif , deci chiar nu o sa ma intereseze daca o sa fie lag sau cat lag o sa fie smile.gif

Link to comment

Vechiul FoH as in Kid,Darkan ? ( nu stiu daca ii stie cineva, doar pe ei i-am retinut mai importanti biggrin.gif - Darkan CL, Kid ala cu gura mare care te scoate din sarite biggrin.gif ) Ca astia erau pe unde joc eu in clan FoH, si au venit pe test pe dex cand a inceput, si au zis ca o sa joace si pe live ...

Ce ISP ai ? ( cel care a zis ca nu are lag pe nici un server ). Imi vine greu sa cred ca nu ai lag chiar nicaieri ... eu si de pe rds si de pe ce am acum ( retea de cartier care se aprovizioneaza de la euroweb ) s-a gasit sa am lag pe undeva biggrin.gif

Link to comment

O chestie imi place la NCSoft, in fiecare cronica se mira cum sa bage chestii mai stupide in joc. C4 a fost apogeul, cu bunny ears... nu-mi vine sa cred ca unii oameni pun asa ceva pe orci. Acum cowboy hat si cine stie ce altceva or mai baga... hmm... asta inseamna ca n-or sa existe niciodata helmets in l2... shame.

Vechiul FoH as in Kid,Darkan ?

Da, aia.

Link to comment
Guest godofbuffs

lag lag si iaras lag .... astea`s abureli pt incapabilii care nu stiu sa joace pe low rate .... un motiv bun ca sa nu joace zic si ei .. nu joc ca e lag

Link to comment
Guest Blaidy

lag lag si iaras lag .... astea`s abureli pt incapabilii care nu stiu sa joace pe low rate .... un motiv bun ca sa nu joace zic si ei .. nu joc ca e lag

Lagul poate sa fie de la aia cu serverul sau poate sa fie si de la tine, dar tu cand ai lag nu prea se baga de seama dar cand e lag de la srv. mai bine te arunci de la balcon ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...