Jump to content
Dani

Luni 30 februarie si Marti 31 februarie

Recommended Posts

' date='Mar 3 2009, 14:16' post='3551896']

OTL (oficiul de transport in comun local) din Oradea o face lata din nou! Se pare ca pt ei exista Luni 30 februarie si marti 31 februarie! Urmeaza 32 februarie?

Imagine IPB

Imagine IPB

Sursa imagini

atunci conform transportului local din Oradea eu am ziua de nastere poimaine :)) how cool :) *desii l-am avut deja* :D

Link to comment

eu stiam ca si cele mai ieftine ceasuri elecctronice "stiu" ca dupa 28 feb vine 1 martie sau odata la 4 ani dupa 28 feb vine 29 feb...astia ce calculator or fi folosit ??? #-o

oricum sant de tot rasul :-j

Cel ce l-a atestat (inginerul metrolog) e de vina sau pur si simplu o eroare tehnica...

Link to comment
Guest Kamikaze

cand am citit titlul,initial am crezut ca s-a facut un nou studiu si vor sa creeze zilele astea :))

si eu :))

ma gandeam la ceva astre, ca s-au aliniat altfel planetele, nu la asa ceva...

Link to comment

Imi vine sa rad.....conceptia : " ehh asta e se mai intampla" "greseala" ......"sa nu generalizam" ....nu v-ati saturat ? .... Ajunge cu greselile astea ....eu unu m-am saturat sa inghit atatea......un ceas ce 5 Lei din piata merge mai bine......banii publici pe mana cui se duc? astora?

Link to comment

eh acuma orice gresala , orice muc auncat in strada..Romania , Romania....credeti ca numai la noi se greseste ?? asta e... la anul sa fie mai atenti :))

+1 .. , ce legatura are .. Romania ... cu niste sisteme care sunt implementate de mai putin de 2 luni , si care sunt in continuu in teste .., get real " romania romania #-o "

ce`a mai probabila paguba a fost ca cel care a programat a implementat gresit calendarul in softul panourilor informative .. big deal , da nu .. ca romania e de rahat ,numa la noi numa la noi.. , e vai de voi #-o

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...