Jump to content
bunny

Parere pur personala

Recommended Posts

Ok, cu ce sa incep, in primul rand sa incep cu faptul ca am revenit in staff. Nu am un motiv anume pentru care am recurs la acest lucru, pur si simplu nu strica sa te mai joci putin cu un gm, sa mai faci putina ordine prin joc, sa te mai injure lumea si etc. desi multi dintre voi nu ma (mai) suportati din cauza faptului cum am iesit din staff ultima oara. Ca tot zic de injurat si toate cele, ieri mi-am recapatat gm-ul si nu am stat sa ma uit la el cat de frumos arata el cu albastru in switch character, m-am apucat direct sa fac razie. Eh, ca sa vezi, daca nu mai activeaza BATOSAI si nu va mai fugareste sa va scoateti w7, ati inceput iarasi. Ieri am prins 2 cu w7, unul imi spune ca i-am inscenat suspendul. De ce? Faptul ca eram in tarc si l-am pus sa intre acesta spunandu-mi ca "nu am w7 :)" dupa care ma teleportez la cateva coordonate incat sa nu ma vada, dupa care il vad intrand in tarc si-i fac cateva printuri. Eh ce spune acesta, ca m-am folosit de un player incat sa-l prind. Si daca as face lucrul asta ce? E ilegal? E nesimtire din partea mea? Tot a mea? Nu conteaza modul in care te prind, conteaza ca o fac. Astazi am mai prins inca 3, 2 dintr-o bucata, iar unul tocmai in momentul cand eu tipam ca tampitul pe global, "nu mai intrati cu w7", iar ala intra in tarc de fata cu mine. Eh, pai ce e asta? Voua va plac adminii aia care sa stea sa se uite la voi, sa nu va faca nimic, sa nu va dea suspend, sa jucati dupa cum va taie voua capul. Problema e urmatoarea, voi apreciati adminii aceia care nu v-au facut niciodata nimic. Daca va activeaza Lancelot un suspend de exemplu, v-apucati sa-l injurati. Ce vina are el? Ca te-ai dus tu ca un nebun sa faci ks pe spot strain e vina lui? Ca ti-ai pus tu patch cu w7, e vina mea? Pai la ce va mai trebuie fratilor admini pe server? Nu era mai bine cand s-a facut acel "event" de free will, si nu se tinea cont de reguli? V-a placut? Majoritatea sigur nu. Unul imi spunea ca mi s-a urcat la cap deja. Nu mi s-a urcat frate deloc, nu am nicio satisfactie sa va vad suspendati sau mai stiu eu ce. Nu e prima oara cand sunt gm sau membru al staff-ului, nu incerc decat sa fiu corect, asta daca aveti nevoie de asa ceva pe server. Voi dati vina pe admini ca nu-si fac datoria, admini dau vina pe voi ca nu respectati regulamentul, si astfel cream un cerc vicios si ne injuram ca tampitii. Tzonea imi dadea pm zicandu-mi ca "multumesc ca mi-ai suspendat membrii guildei". Asta da replica, de parca m-ar interesa pe mine ca era de la el din guild sau faptul ca-l cheama x sau y. Acelasi lucru ati fi facut daca erati in locul oricarui gm. Si da, iarasi, se aplica replica lui Invisible, problema linkmaniacului nu e adminul ci faptul ca nu este el admin. Am mai inteles ca v-ati apucat sa-l amenintati cu moartea pe BATOSAI, da voi chiar nu aveti limite? E un joc, da-l dracu de joc, tratati-l ca atare. Unii v-apucati sa va luati de viata personala, altii va bateti cu pumnu-n piept ca tarzan ca sunteti voi zmeii linkmaniei, ca toti ceilalti, si injurati si despicati pe dracu-n patru. Si in final ce rezolvati? Inainte de toate sunteti oameni, tratati-va ca atare. :)

Link to comment
Share on other sites

wb wabbit ...lancelot+bunny cei mai tari dintre admini :crazy:

edit: mi se pare lipsa de bun simtz sa nu citesti ce a scris el ...ma rog ;)

ia fa'ne tu un rezumat din ce a scris,sa vedem ce ai inteles.

PS:pun pariu ca daca te prinde cu w7 sau iti da un suspend pe care nu'l intelege mintea ta ingusta,nu vor mai fii "cei mai tari dintre admini"

Link to comment
Share on other sites

' date='Jan 20 2009, 21:18' post='3411147']

ia fa'ne tu un rezumat din ce a scris,sa vedem ce ai inteles.

PS:pun pariu ca daca te prinde cu w7 sau iti da un suspend pe care nu'l intelege mintea ta ingusta,nu vor mai fii "cei mai tari dintre admini"

:banghead:

acu imi dau seama de ce tu te iei cu toti in gura ....

esti fata mai ?

1. nu fol w7

2. ignora-ma

Te crezi cumva Muc Suprem ?

Nu ai avut nici macar un schimb de vorbe cu mine pana acum..de unde ai dedus ca am mintea ingusta ?

Ia sa vedem ...acum oare ce replica de cocalar/a vei scoate ?

Link to comment
Share on other sites

Readuce bunny comunismu pe server :)) ..glumesc dar data trecuta asa mi s-a parut ca era cu tine ca gm

oricum wb si bafta...si ai dreptate despre cocalarii astia care "vine" si "scoate" sabia ca le dai ss...doar un joc fratilor :))

Uite, noi 2 ne-am certat cat timp am jucat pentru experienta, iar acum imi dai dreptate si ne putem intelege ca 2 oameni normali si civilizati zic eu. Ma bucura stii ce anume? Ca nu o iei personal, si faptul ca daca eu cu tine ne-am pk-it sau ce mama naiba ne-am facut, imi place faptul ca gandesti spre deosebire de altii. Era unu luky azi pe caracterul Sega_MG, mare om ala, mare caracter, nici de-i dai 2 palme nu se trezeste. Ma intreaba daca sunt bunnyx, la care eu ii raspund afirmativ, asta incepand sa bufneasca in ras. Nu stiu nici pana acum de ce radea tipul, avand in vedere ca 2 suspenduri le are la activ de la mine. Chiar e plictisitor si trist cand mai vezi astfel de exemplare. Comunism? Eh, mie intotdeauna mi-a placut cum e rede, sa zicem ca mi-e idol. :D

Link to comment
Share on other sites

Uite, noi 2 ne-am certat cat timp am jucat pentru experienta, iar acum imi dai dreptate si ne putem intelege ca 2 oameni normali si civilizati zic eu. Ma bucura stii ce anume? Ca nu o iei personal, si faptul ca daca eu cu tine ne-am pk-it sau ce mama naiba ne-am facut, imi place faptul ca gandesti spre deosebire de altii. Era unu luky azi pe caracterul Sega_MG, mare om ala, mare caracter, nici de-i dai 2 palme nu se trezeste. Ma intreaba daca sunt bunnyx, la care eu ii raspund afirmativ, asta incepand sa bufneasca in ras. Nu stiu nici pana acum de ce radea tipul, avand in vedere ca 2 suspenduri le are la activ de la mine. Chiar e plictisitor si trist cand mai vezi astfel de exemplare. Comunism? Eh, mie intotdeauna mi-a placut cum e rede, sa zicem ca mi-e idol. :D

pey nu am de ce sa port pica cuiva de la o prostie...si iti dau dreptate ca...tu chiar ai dreptate...si (din cate am vazut :D ) tu esti corect...si chiar daca zic unii "ia uite cica eram prieteni si acum ma posteaza"..poi bai frate el si-a facut doar treaba...a luat regulamentul si te-a pedepsit pe drept..prieteni prieteni dar el a acceptat "functia" de gm cu conditia de a respecta regulile si de a-i trata pe toti in mod egal...nu cred ca vre-o data ai urmarit tu pe cineva anume ca v-ati certat voi nu stiu cand sau i-ai inscenat 8-| corect?...si faza cu w7..unii folosesc patch-ul asta in halu in care..intra in fiecare tarc se pun mot in mijloc sa zica "afk?" astia chiar ca merita ss...dupa mine...ca dupa tine merita toti stiu :P "w7 e interzis!"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...