Jump to content
iReaLRauL

În comă alcoolică la şapte ani

Recommended Posts

Caz incredibil în judeţul Maramureş. O fetiţă de numai şapte ani a ajuns, duminică seara, la spitalul din Baia Mare în comă alcoolică.

“Am aţipit vreo 15 minute şi atunci s-a întâmplat totul. Copila a găsit pe masă o sticlă de horincă, a crezut că e suc şi a băut. M-a trezit fratele ei că a găsit-o pe fată în faţa casei, căzută pe jos. Am alergat la ea şi am văzut-o pe jos, vomitând. Am sunat imediat la salvare şi am adus-o la spital”, a povestit Ana Stoica, bunica fetei. Micuţa, crescută doar de bunici, este acum în afara oricărui pericol

Imagine IPB

Sursa

Link to comment

ceva din acelasi domeniu a patit bunicul cu mama: trezit noapte de plansul bebelusului, dormind pe el, a pus in biberon tuica si i-a dat. Fireste k mama a dormit lemn pana spre pranz (prima ei betie :)) )

Imagine apoi scandal a 2-a zi cand s-au lamurit dc doarme asa copilu'.

=))

Neatentie sau neglijenta :dontknow:

Link to comment

ceva din acelasi domeniu a patit bunicul cu mama: trezit noapte de plansul bebelusului, dormind pe el, a pus in biberon tuica si i-a dat. Fireste k mama a dormit lemn pana spre pranz (prima ei betie :)) )

Imagine apoi scandal a 2-a zi cand s-au lamurit dc doarme asa copilu'.

hahaha :))

deh , se mai intampla :D

cate o betie mica inca din copilarie, face bine mai tarziu :> :))

Link to comment

suntem in Romania #-o :>

Asa si daca suntem in Romania cu ce suntem mai diferiti de ceilalti ? ca ni se intampla noua o barbaritate sau o tampenie ca in cazul de fata . Ba cand va aud ca ziceti ca traim in Romania si asa trebuie sa se intample , putea sa se iveasca in orice alt colt al lumii , dar "norocul" l-am avut noi .

“Am atipit vreo 15 minute si atunci s-a întâmplat totul. Copila a gasit pe masa o sticla de horinca, a crezut ca e suc si a baut.

Precis mama fetei "atipise" de la bautura si de , isi uitase sticla pe masa , fata a crezut ca este "cico" si a inceput sa dea pe gat , off...

Sau...fata a vazut de la mama tabieturile ei , si ce-o fi zis , cand se culca batrana :) , ia sa dau si eu o "dusca" pe gat :) .

Link to comment

Du-te frate! Na simtit gustul ? Si bunicii de ce au lasat sticla pe masa ?

In orice caz , bunicii nu au de ce sa fie invinuiti ! Vina e a fetitei ! In momentul in care a pus paharul la gura a simtit gustul de palinca , iar in acel moment trebuia sa se opreasca ! Dar nu ! Ea si-a zis : "Da , ia sa beau eu sa vedem ce se intampla" . Si uite asa a ajuns in coma alcoolica !

PS : Vreau si eu horinca :D !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...