Jump to content
iReaLRauL

Michael Jackson nu este bolnav, totul este o minciună

Recommended Posts

După ce în presă au apărut înformaţii potrivit cărora Michael Jackson este grav bolnav şi ar avea nevoie de un transplant de plămâni, "fostul rege al muzicii pop" iese la atac prin vocea purtătorului său de cuvânt.

Tohme Tohme neagă toate stirile apărute în presă şi îi linişteşte pe fanii lui Michael Jackson catalogând totul ca fiind?o minciună totală" şi susţine că starul este în forrmă de zile mari. Ba mai mult, negociază pregătirea unui turneu mondial.

"Declaraţiile despre starea de sănătate a domnului Jackson reprezintă o minciună totală. Domnul Jackson se simte bine, iar în această perioadă negociază cu o companie majoră din industria divertismentului şi cu o companie de televiziune, pentru a organiza un turneu mondial şi o serie de apariţii speciale la televiziune".

Imagine IPB

Sursa

Link to comment

nu stiu care este adevarul pana la urma..dar nu ma intereseaza..are destui bani sa faca ce vrea..chiar de s-a spus ca ar fi falit :-??

In nici un caz falit, si-a vandut milioane de discuri.

#Nu cred sa fie o minciuna, voua vi se pare ca arata sanatos din punct de vedere medical ? :-j

Link to comment

la cum arata acuma MJ, nu cred ca ar fi in stare sa cante macar o sing nota daramite sa participe intr-un turneu mondial. Chestia este ca el sufera de boala asta, nu stiu cum se numeste, care l-a facut sa devina alb si probabil a vrut sa mascheze aceasta boala prin operatiile alea estetice, ca sa nu afle lumea ca sufera de o boala cumplita. Asta e parerea mea si eu cred ca este bolnav ca altfel ar mai fi cantat si in ani precedenti.

Link to comment

probabil MJ si-a propus sa intre in Cartea recordurilor si ca numar de transplanturi nu doar ca albume vandute (750 de mil auzisem recent)...

se pare ca recent o femeie cu numele Bille Jane Jackson , l-ar fi dat in judecata cerand daune de 1 miliard #-o de dolari si cerand custodia unuia din copii lui MJ .....

Link to comment

cum maschezi o boala de piele prin operatii estetice? cu grefe? mai degraba zic eu cu fard.

El a marturisit intr-un interviu ca sufera de o boala de piele care are ca efect depigmentare partiala si trebuie sa se fardeze ca sa uniformizeze culoarea. Restul de operatii la fata, probabil (nu sunt sigur) sunt ciudatenii d'ale lui.

Concluzie: nu e devenit alb cu operatii estetice (asta e o prostie) ci din cauza bolii. Uite k faima si banii nu pot rezolva chiar tot. :(

Restul zvonurilor nu ma pasioneaza prea tare, imi place muzica lui si atat. Fiecare are dreptul sa fie ciudat cat doreste; ce daca Elton John e gay, inseamna ca nu mai imi plac cantecele lui? Sau George Michael? Sa fim seriosi.

Link to comment

O.T. : Asta isi da fata cu fixativ ca sa ii stea ^_^ !

ON : Balnavioru' de el , da sa-i aduca mama o patura si un fes :)) ! Astia nu stiu ce sa mai inventeze pe bune ! Am auzit ca in "turneul" asta obosit al lui o sa vin asi la Bucuresti ^_^ !

Link to comment

sincer mi se pare un scarbos de om...la cate transplanturi si implanturi si-a facut mi se pare o creatura extraterestra..dumnezeu ne'a lasat intr-un fel asa ca ce rost are sa ne schimbam imaginea?tot acelasi om vom fi cel putin prin caracter..ma rog.. :) nu prea ma intereseaza si nu's prea mare fan asa ca..who give's a **ck :)

Link to comment

Iar tu parazitule cu religia si ciudateniile tale.Tu pe toata lumea care e diferita de modelul de om normal,ii vezi scarbosi,betivi,extraterestri etc.

Daca pui aceste ":)" in fiecare post crezi ca te arata mai destept?Mai frumos?Mai normal?.

Dar oricum nu imi pasa ce zici tu,who give's a **ck

In legatura cu Michael Jackson,dupa parerea mea e bolnav,din filmarile recente mi se pare ca nici nu poate sa mearga bine.

Oricum este si va ramane o legenda.

Btw stiam eu ca e bolnav dar am crezut ca el a dorit sa fie alb...am crezut ca din cauza operatiilor.

Link to comment

Iar tu parazitule cu religia si ciudateniile tale.Tu pe toata lumea care e diferita de modelul de om normal,ii vezi scarbosi,betivi,extraterestri etc.

Daca pui aceste ":)" in fiecare post crezi ca te arata mai destept?Mai frumos?Mai normal?.

Dar oricum nu imi pasa ce zici tu,who give's a **ck

In legatura cu Michael Jackson,dupa parerea mea e bolnav,din filmarile recente mi se pare ca nici nu poate sa mearga bine.

Oricum este si va ramane o legenda.

Btw stiam eu ca e bolnav dar am crezut ca el a dorit sa fie alb...am crezut ca din cauza operatiilor.

omule daca nu-ti place cum te-a lasat natura arunca'te de la etaj :) mi se pare scarbos faptul ca am vazut la stiri pe Michael asta..cum i se exfoliaza pielea nou pusa ... cool nu?iti vine sa versi pur si simplu..mi se pare normal sa fii tu insuti asa cum ai fost lasat de natura..impluanturi transplanturi si alte porcarii miss univers..jenant :-j

Link to comment

omule daca nu-ti place cum te-a lasat natura arunca'te de la etaj :) mi se pare scarbos faptul ca am vazut la stiri pe Michael asta..cum i se exfoliaza pielea nou pusa ... cool nu?iti vine sa versi pur si simplu..mi se pare normal sa fii tu insuti asa cum ai fost lasat de natura..impluanturi transplanturi si alte porcarii miss univers..jenant :-j

tu n-auzi ca operatiile prin care a trecut au fost necesare? nu le-a facut sa arate mai trendy

Link to comment

tu n-auzi ca operatiile prin care a trecut au fost necesare? nu le-a facut sa arate mai trendy

sincer nu imi place persoana lui..am vazut la stiri si la multe emisiuni chestii pe care si le-a facut estetic..si mi se pare efectiv jenant :) eu inteleg ca isi permite..dar ma rog..mai bine ma abtin :) #-o

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...