Jump to content
Bibiloy

Craciunul-parerea fiecaruia

Recommended Posts

Deoarece deja suntem coplesiti de armonia sarbatorilor am stat si m`am gandit si mi`am dat seama ca defapt nimeni(in afara de bunny)nu prea sesizeaza acest lucru.Asa ca mi`a venit ideea sa initiez acest topic in care fiecare sa isi exprime opinia fata de Craciun sau mai bine zis perioada craciunului.

Craciunul este un intreg proces in care toata lumea alearga in stanga si in dreapta:"vai ce ma fac am ramas fara vin,vai nush ce am uitat sa`i cumpar cadou lu X si y".Lumea incepe sa uite incet incet ca defapt Craciunul este o perioada a daruirii,o perioada in care ar trebui sa fim mai buni.Craciunul nu este reprezentat de cadouri,de mancare sau mai stiu eu ce.Craciunul e reprezentat de dragostea pe care oamenii si`o poarta unul celuilalt.Tocmai din cauza asta ma face sa cred ca e cel mai apropiat lucru de magie pe care il avem.

Sarbatori fericite tuturor si un Craciun de neuitat :right: :hello: !

Link to comment
Share on other sites

Anu asta moshu vine cu caruta nu are bani de sanie :(

da tu crezi ca moshu isi cumpara sanie in fiecare an ? :blink:

este spiritul craciunului , im mijlocul familiei , alaturi de cei dragi , ca sunt din real life sau din joc , asta e alta poveste , dar important e sa fie , sa existe ........

singurul lucru aiurea "in game " e ca nu poti sa agati vladita de ventilator sau de lustra ca sa "make kiss" & "power blast " pe urma .....

desi craciunu este mult mai vechi decat jocu asta , se pare ca acest "craciun" are o perspectiva tri-dimensionala , InGame nu poti sa intorci capul si sa te uiti daca ceva este prin de bec.....

eventual mufa de la Softpedia ....:D

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu prea simt spiritul Craciunului.De la o perioada vad in el doar obligatii de familie.

Craciun fericit tuturor.

obligatii? :blink:

Cracinul (cum a mai zis nush cine mai sus) nu se bazeaza pe cadouri,se bazeaza pe dorinta de a iubi si pe iubire :P .

@hmm.. la mine nu e sarac craciunul asta ,dar ... nu prea simt spiritul cracinului deoarece nu a nins in Oradea :| it sucks ass.. :(

@@Sarabatori fericite LM :tiphat: :wub:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...