Jump to content
Guest stefteo21

Intrebari Stupide

Recommended Posts

Guest stefteo21

Probabil cand erati mici sau chiar si acum, va intrebati uneori niste lucruri total stupide, la care in schimb v-ar placea sa aflati ce zic ceilalati :)).

Eu cand eram mic ma intrebam daca un om poate sa adoarma cu un ochi inchis si unul deschis, voi ? :))

Link to comment
Share on other sites

pentru ca aveam un an cand Steaua castiga Liga Campionilor , de pe la 6 ani ma intreb daca voi mai trai vrodata ziua in care Steaua va castiga inca odata CL...

fiind vorba de intrebari stupide , am impresia ca intrebarea pe care mi-o pun eu e mai mult decat retarda... :-?

si le intrece si pe cele cu... nush ce exemplu sa dau......BIGFOOOT =))

Link to comment
Share on other sites

Cand eram mic ma uitam la o telenovela si am vazut virgin. Si am intrebat-o pe maicamea dar nu mai stiu ce mi-a spus =)) .

Alte intrebari:

-Cand treceam calea ferata, ma intrebat poate este vreun tren invizibil si treceam repede . :))

-Faceam baie in mures, sub un pod :)) si cand ma uram acolo pe un pilon dinala ma temeam ca poate nu vin crocodilii si ma suiam repede :)).

-:))Tot cand eram mic, imi trecea prin gand, ma poate eu sunt alcineva decat toti oamenii din jurul meu si maicamea cu taicameo au cea mai mare putere si ma intrebam ca poat vor sa ma otraveasca ca sa ajung asa ma gandeam, un demon ca ei :)). Odata am tras`o pe maicamea de par o piscam de fata sa vad poate avea ceva pe fata si era un monstru :)).

-Mai sunt si altele nu mai imi trec acum prin mite :))

Link to comment
Share on other sites

Guest lacrymosa

de mica erai perversa ? :D

ON: ma intrebam cum arata "bau-bau"

:))

poi da...eram cam :D

acum st cuminte :P

on: dc atunci cand tati facea baie mami avea voie sa intre peste el si eu nu?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...