Jump to content
beamer

aliniament planetar spectaculos

Recommended Posts

Guest Kamikaze

asa si ce e cu forumul?nu ti-am cerut tie sursa ci initiatorului acestui topic..

# ma cred mare?dezvolta :blink: care'i fasoleala?

si el a gresit si ti-a dat sursa crezand ca lui i-ai cerut-o.

"te crezi mare?" - numele pozelor, vrand sa spuna ca Terra e foarte mica in comparatie cu alte planete. get it?

Link to comment

Da am vazut si eu din Constanta.Ma cheama maicamea sa vad ceva ...cand ma uit Luna intre 2 stele :-? Luceafarul si inca una,nu mai stiu cum se cheama :-? pacat ca nu am putut sa fac poza cu telefonul [ se vedea naspa ]

Multumim ca te-ai oferit sa ne dai un raspuns. Am intrebat mai sus ce planete erau, dar vad ca nu e un lucru asa de important.

Link to comment

Am vazut si eu ceva de genu din tramvai cand ma intorceam de la facultate.

Am coborat intr`un parc si ma tot uitam pe cer si nu intelegeam de unde sunt punctele alea stralucitoare acolo ... m`am uitat la ele destul de mult ... dar am plecat cu coada intre picioare crezand ca e vreo macara sau mai stiu eu ce.

Azi am aflat despre evenimentul asta :)) ma bucur ca am vazut asa ceva ... desi la momentul initial credeam ca sunt 2 macarale.

Link to comment

Prea putin mediatizate astfel de fenomene. Ce rost are sa incepi stirile cu un aliniament de planete intalnit o data la zeci/sute/mii de ani cand poti sa povestesti cu lux de amanunte cum sunt violate babele la domiciliu?

:-j

depinde si de cultura telespectatorilor

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...