Jump to content
Tweety

Doi poliţişti timişoreni au furat banii de pe cardul bărbatului pe care l-au legitimat

Recommended Posts

okey, esti tare ;) NOT !!!

amice, nu vorbesc in necunostinta de cauza cum faci tu si omar si nici pentru un post in plus

Stiu despre ce vorbesc ;). Aia vechi , da poate ca sunt varza, dar nu poti sa zici ca toata politia romana e varza ;)

Crede-ma ca sunt mai bine documentat decat tine , de asta pot fi sigur 100% .

Astazi nu mai intra orice ratat in politie, doar daca e tata vreun super milionar :)

Ia si te uita pe google la un model de examen pt admitere la academia de politia din bucuresti [ la engleaza / romana ] si mai vorbim ;)

Nici n-are rost sa te intreb ce facultate faci:-j

Link to comment

pai cum ma?daca eu sunt in anul 2 de facultate..iar un politist ma opreste pe drept e adevarat ca am depasit viteza legala si scrie in procesu ala verba tot felul de porcarii dovedeste cat de anagramat si analfabet e nu?mi se pare corect sa declar astfel de lucruri..nu spun ca toti is praf..dar multi dintre ei au obtinut posturi aiurea..deci n'au treaba cu politia..mai bine li s-ar potrivi posturi de vara la turma pe imas..hai sa fim seriosi..cand aud comentatori de astia fara experienta..mai bine ar tace :-j

#hai sa ne dam cu parerea fiecare din ce am auzit de la prieteni sau de pe net..ca doar viata unora e doar PC&Internet..zic din auzite..sau se exprima fara sa fi avut vreo experienta de genul traita..e adevarat totdata ca noile generatii din politia romana sunt mult mai educate..deoarece fac o scoala..nu ca pe timpuri..esti meltean mare si prost esti angajat in politie sa te mulga superiorii :) hai sa fim seriosi :) multi posteaza doar de dragul +1..si n-au treaba cu ce se discuta..si daca nici acu n-am dreptate.. :-j

Ti-am spus si mai repet, ai zis bine ce ai zis.

Ti-am sugerat doar sa nu te superi si sa-ti strici ziua degeaba.

Traim in Romania, si asta ne ocupa tot timpul... alea alea

Link to comment

okey, esti tare ;) NOT !!!

amice, nu vorbesc in necunostinta de cauza cum faci tu si omar si nici pentru un post in plus

Stiu despre ce vorbesc ;). Aia vechi , da poate ca sunt varza, dar nu poti sa zici ca toata politia romana e varza ;)

Crede-ma ca sunt mai bine documentat decat tine , de asta pot fi sigur 100% .

Astazi nu mai intra orice ratat in politie, doar daca e tata vreun super milionar :)

Ia si te uita pe google la un model de examen pt admitere la academia de politia din bucuresti [ la engleaza / romana ] si mai vorbim ;)

Nici n-are rost sa te intreb ce facultate faci:-j

=)))))))))) fugi ma caisa ! :))) azi ;) politia romana reprezinta trecut si prezent.. :) asa ca..pe cei batrani i'ai uitat?rectifica ce ai spus :) nu incerca sa te scoti ca nu ai cum

Link to comment

Ok, sa nu ne certam lume! Suntem in spiritul sarbatorilor! Trebuie sa ne iubim!!

PS: ce mai iubire... :blink:

vrei sa incetezi cu spamu asta ? Nu o sa ti dea nimeni cadou de sarbatori daca continui asa ;)

@ Parazit . Din moment ce esti anu 2 la facultate , banuiesc ca stii arma cui e insulta ;). Ca ai fost amendat [ corect sau nu ] , asta nu inseamna ca ai dreptu' sa ii bagi pe toti in aceeasi oala.Nici n -are rost sa mai continui ca si asa este total pe langa. Ti am mai zis, fa un test de admitere la academia de politie din bucuresti, si vin la iasi si te imbat ;)

Nici tie nu ti vor da astia cadou [ spamasi bine azi :> ]

PS: Nu necesita reply. Nici de la tine, nici de la omar :)

Link to comment

vrei sa incetezi cu spamu asta ? Nu o sa ti dea nimeni cadou de sarbatori daca continui asa ;)

@ Parazit . Din moment ce esti anu 2 la facultate , banuiesc ca stii arma cui e insulta ;). Ca ai fost amendat [ corect sau nu ] , asta nu inseamna ca ai dreptu' sa ii bagi pe toti in aceeasi oala.Nici n -are rost sa mai continui ca si asa este total pe langa. Ti am mai zis, fa un test de admitere la academia de politie din bucuresti, si vin la iasi si te imbat ;)

Nici tie nu ti vor da astia cadou [ spamasi bine azi :> ]

PS: Nu necesita reply. Nici de la tine, nici de la omar :)

situatia mea financiara nu imi permite sa ma imbete altcineva :) cum spuneam mai sus generatia actuala care intra in politie jos palaria..eu ma refeream la cei vechi care n'au pic de cultura genereala si pic de scoala..si asta tot o parte din ei...iar problema cu amenda s-a rezolvat deoarece domnu' politist a omis niste prevederi ale intocmirii unui proces verbal..am facut contestatie si nu am primit nimic..ca dovada a prostii de care dau dovada unii :) bafta ;)

Link to comment

vrei sa incetezi cu spamu asta ? Nu o sa ti dea nimeni cadou de sarbatori daca continui asa ;)

@ Parazit . Din moment ce esti anu 2 la facultate , banuiesc ca stii arma cui e insulta ;). Ca ai fost amendat [ corect sau nu ] , asta nu inseamna ca ai dreptu' sa ii bagi pe toti in aceeasi oala.Nici n -are rost sa mai continui ca si asa este total pe langa. Ti am mai zis, fa un test de admitere la academia de politie din bucuresti, si vin la iasi si te imbat ;)

Nici tie nu ti vor da astia cadou [ spamasi bine azi :> ]

PS: Nu necesita reply. Nici de la tine, nici de la omar :)

vrei sa incetezi sa mi te mai adresezi? iti trebuie onoare pentru asta

Las` ca mi-ati dat voi destule cadouri, stiti toti la ce ma refer.

Link to comment

vrei sa incetezi sa mi te mai adresezi? iti trebuie onoare pentru asta

Las` ca mi-ati dat voi destule cadouri, stiti toti la ce ma refer.

onoare pt ce ma ? esti un nimic , hai pa , nu meriti atentia noastra :|

Nu faci decat spam , posturi aiurea , ne tot ameninti pe toti ca ai 21 de ani si ca tu il stii pe vrazvan si ca esti mare si tare :|

Daca tot esti asa genial si vinzi site-uri cu 160.000 de euro, la ce dracu mai activezi pe forumu' asta ?

PS: IceMan/Mehico , care o sa mi da-ti warn , nu ma supar :tiphat:

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...