Jump to content
[omegga]

Sinucidere Online

Recommended Posts

suferea din dragoste, motiv "mai bun" pentru o sinucidere nu cred ca exista. nu era debil...

Luci totusi si dragostea are o limita..nu merita sa mori pentru o fata..parerea mea.. ^_^

# stii si tu cum is fetele din ziua de azi :) toate's .... asa ca :)) care'i sensu' sa iti pui capat zilelor?

#pana si cand iubesti..tre sa iubesti cu cap si cu limita :)

Link to comment

Io cred ca s-a ucis la caterinca, sa ii faca pe altii sa rada.

ce idiot mai esti tu nu ti-ai dat seama ce ai scris acolo? #-o mah eu nu stiu ce ai tu cateodata le scoti din WC si le zici, tu nu vezi ca mai toti de pe forum au ceva anume cu tine?

mah imi cer scuze astept warn da nu ma pot abtine....

Link to comment

Dupa cum bine stiti...sinuciderea este singurul pacat care nu se iarta.Daca Dumnezeu ti'a dat viata...ti'a dat ratiune...tu de ce sa distrugi toate sansele ? Si pe tot globul nu mai gasea alta...

f f bine zis

cat despre subiect... sant de parere ca nu prea avea pe altcineva apropiat (parinti frati sau un prieten) care sa-l ajute cu o vorba buna cu care sa ii abata gandul de la o asemenea eroare :error: , ori poate din contra careva pe vre-un chat l-au incurajat sa faca asa ceva :comp1:

Link to comment

O.T. : Incercati si voi sa va omorati cu deagleul la Counter ! Ia vedeti , puteti ?

ON : Prost ! Sa te sinucizi pentru una :-j ?

Eu nu stiu cum de au curajul ! Nu pot pur si simplu , sa ma gandesc ca maine nu voi mai fi ! :( .. Dumnezeu sa aiba grija si de tampitii astia !

Link to comment
Guest Xspeed

sunt atat de multi cu handicapuri care ar face orice sa fie normali si sa duca o normala si nu pot

si retardatu asta s-a sinucis?

nu merita

a murit pre usor

merita sa fie batut pana cand aprecia fiecare secunda pe care o mai are de trait

da.....e vorba de un american...nu poti sa le ceri multe

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...