Jump to content
D.K.

Casiera atacata cu toporul la Constanta!

Recommended Posts

Politistii din Constanta au dat publicitatii imaginile surprinse intr-un cazino acum doua zile, cand o casierita a fost atacata cu un topor. Agresorul a fugit cu incasarile si nu a fost inca prins.

Atacul a fost foarte violent, spun anchetatorii. Agresorul, un tanar aparent pana in varsta de 30 de ani, a intrat in sala de jocuri si s-a napustit direct spre casierita. A lovit-o cu o toporisca de cel putin cinci ori, pana cand femeia s-a prabusit la pamant. Individul a luat apoi toti banii incasati in ziua respectiva, 2.500 de lei si doua telefoane mobile, pe care le-a ascuns in haina. Cu greu, victima a reusit sa iasa si sa ceara ajutor.

Anchetatorii cred ca suspectul cunoastea foarte bine zona, dar si sala de jocuri. Nu este exclus chiar sa fi fost un client obisnuit. Mai ales ca a dat atacul exact la ora in care femeia isi numara banii incasati peste noapte.

Barbatul este cautat de politisti. Daca va fi prins, risca sa fie arestat pentru jaf, dar si pentru vatamare corporala grava. Victima este in continuare internata la spital, cu rani grave la cap.

sursa : http://stirileprotv.ro/stiri/eveniment/ima...-constanta.html

uitati-va si la filmulet

Link to comment

Nu am vizionat video-ul pus de tine deoarece am vazut azi la Stiri . Dupa parerea mea agresorul era un client fidel ce stia toate miscarile , cand numara caserita banii atunci a atacat-o , nu vi se pare ceva ciudat ? :blink:

eo am postat pentru ca mi sa parut foarte crud cum a fost transata aceea femeie , ca de furat se fura peste tot da nu asa...

Link to comment

ce gore dur mah ca nu se vede nimic... :blink:

Gandeste-te la ce se intampla acolo. Un barbat loveste cu toporul o femeie. Cu toporul. Adica ii da in cap cu o lama. Tu gandesti macar pentru un moment? Nu e un film de la Hollywood, in care sa zici :"bine, asta nu se intampla pe bun"e. Este o realitate.

Link to comment

' date='Nov 6 2008, 17:19' post='3196812']

s-a riscat pentru o suma destul de mica :) daca era sau e prins..nu cred ca renteaza suma aia furata si telefoanele alea 2..ma rog..

# o lume nebuna.. :blink:

Oameni disperati. Sunt unii care o fac din disperare,din asta traiesc.S-a gandit sa treaca la ceva mai mare dar nu prea a mers :) .Exista camere de supraveghere

Link to comment

Transata? adica taiata in bucati? unde ati vazut asa ceva? Lasati naibii filmele horror ca va sucesc mintile. Evident k nu a dat cu taisul ci doar cu dosul sa o puna jos, nu sa o omoare. Duuh

Urat moment si reprobabil. pfff :(

Daca ii dadea 2 taise dalea in cap nu se mai ridica aia Never...100% e pus la cale ca sa fure bani....

Link to comment
Guest stefteo21

Nu stiu ce sa zic, aparent filmul pare o intelegere intre casiera si hot pentru ca la cum a sarit ala cu toporul la bataie imediat cum a intrat... o omora sigur.

Se referea ca sa se fi cunoscut intre ei. Sa o loveasca mai incet chestii de genu... Oricum daca se stiau intre ei nu venea in ziua cand stia ca nu are bani 8-|

Pai am eu niste ipoteze :D :

1) Poate ziua aia in care a facut 2500 RON este o zi profitabila ( ma rog, o noapte ) pentru acel cazino.

2) La cum arata... nu cred ca sa fi fost ceva select, deci 2500 era destul.

3) Poate ca au planificat totul cu o seara in urma, nu avea femeia de unde sa-i zica ce incasari are, doar nu era sa intre cu toporul in mana s-o intrebe cati bani are... si daca nu are destui sa plece. :crazy:

Si in caz ca va uitati atent, tipul a stat cum mult sa adune niste bani si 2 telefoane, poate si-au vorbit atunci.

Link to comment

Daca ati fi vizionat mai bine video-ul ati fi observat ca femeia din imagini nu are nimica , da un telefon iar apoi se uita pe usa daca il poate zarii pe hot .

asta voiam sa spun si eu..mi-ai luat vorba din tastatura :P

ma asteptam sa fie mai bloody mai creepy..da`..vad ca parca au fost 2 copii care au incercat sa copieze niste secvente din filme horror..:|

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...