Jump to content
[Leonard]

S-a întâmplat în Marea Britanie: Un bărbat a fost dus la spital, lipit de un vas de toaletă

Recommended Posts

Un bărbat a fost adus la un spital din Marea Britanie lipit de un vas de toaletă pe care a fost pus intenţionat lipici, informează BBC. Pompierii au demontat vasul de care era lipit bărbatul pentru ca acesta să fie desprins. Bărbatu, de 35 de ani, se afla într-o toaletă publică din Brierley Hill, comitatul West Midlands. La spital, medicii sau văzut nevoiţi să folosească diferite substanţe chimice pentru a-l elibera din scaunul de toaletă făcut din metal. Totuşi, suferinţele bărbatului s-au redus la situaţia ruşinoasă în care s-a aflat. Lipiciul ar fi fost pus de cineva care a vrut să facă o glumă.

"Cu ajutorul autorităţilor locale şi al unui echipaj de pompieri şi de descarcerare, bărbatul a fost scos din toaletă, însă lipit de vasul de WC din metal", a spus acesta. Toaleta a fost ulterior reinstalată.

Antena3.ro

Link to comment

:)) asa ceva nu am mai auzit :))

saracul om, a trebuit sa ii cheme pe cei de la descarcerare sa demonteze veceu :))

ce penibil so fi simtit bietul om cand l'a carat cu veceul de metal pana la spital sa il dezlipeasca :))

totusi ce lipici a pus in cat sa nu se mai dezlipeasca omu de pe veceu ? :|

Link to comment

Am mai vazut faze de genul acesta doar in desene :))

In orice caz am ras de ma durut burta cand am citit..dar dupaia am stat si mam gandit ca daca eram eu in locul lui nu cred ca mai era ceva de ras..

In orice caz gluma de prost gust :-j

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...