Jump to content
TCM

aviz doritorilor de senzatii tari ...

Recommended Posts

Sa va trag de sus astora care imi folositi numele ca sa furati seturi colegilor mei ... probabil acuma stati si ranjiti in spatele monitorului uitandu-va la mesajul asta dar ceva imi spune ca nu o sa apucati sa va bucurati de ce ati furat =))

cat despre cei care ma cunosc ... nu mai dati iteme celor cu nick'uri de genu TCM>>, {TCM},+TCM+ etc. ... cand o sa vreau ceva de la voi o sa stiti ca sunt real 8-|

Link to comment
Share on other sites

Asta este ... va trebui sa imi inapoiezi asa :

- 2 seturi bone ( dsr + dd / dsr + ref )

- 2 seturi bronze ( dsr + ref / dsr + dd )

- 1 set pad ( ref + hp )

- 1 set wine ( dsr + ref )

- 1 set silk ( dsr + dd )

- 1 toma +2% +edr

- 1 double +edr +2%

- 1 spear +edr + 2%

Toate la +11 :D

daca imi mai amintesc de ceva voi edita pe parcurs =))

Link to comment
Share on other sites

Asta este ... va trebui sa imi inapoiezi asa :

- 2 seturi bone ( dsr + dd / dsr + ref )

- 2 seturi bronze ( dsr + ref / dsr + dd )

- 1 set pad ( ref + hp )

- 1 set wine ( dsr + ref )

- 1 set silk ( dsr + dd )

- 1 toma +2% +edr

- 1 double +edr +2%

- 1 spear +edr + 2%

Toate la +11 :D

daca imi mai amintesc de ceva voi edita pe parcurs =))

erau mai pretioase le +0. :gun:

Link to comment
Share on other sites

TCM' date='Nov 2 2008, 15:04' post='3186134']

Sa va trag de sus astora care imi folositi numele ca sa furati seturi colegilor mei ... probabil acuma stati si ranjiti in spatele monitorului uitandu-va la mesajul asta dar ceva imi spune ca nu o sa apucati sa va bucurati de ce ati furat =))

cat despre cei care ma cunosc ... nu mai dati iteme celor cu nick'uri de genu TCM>>, {TCM},+TCM+ etc. ... cand o sa vreau ceva de la voi o sa stiti ca sunt real 8-|

K

Link to comment
Share on other sites

uuu...hop si anglo-saxonu cu replica celebra in 1932

auzi bade Gheorghe .. ma leshi ?

dc ar trebuii sa ne pese noua de prostia altora ? e asa greu sa tii legatura pe mess cu adevaratii tai prieteni ?

"- Ce faci coae ?"

"- Bine ba frec menta .. in arena."

"- Auzi vad ca ai un set pe tine .. lasama sal probez si eu 2 sec .. ma gandesc sami fac si eu 1"

Link to comment
Share on other sites

auzi bade Gheorghe .. ma leshi ?

dc ar trebuii sa ne pese noua de prostia altora ? e asa greu sa tii legatura pe mess cu adevaratii tai prieteni ?

"- Ce faci coae ?"

"- Bine ba frec menta .. in arena."

"- Auzi vad ca ai un set pe tine .. lasama sal probez si eu 2 sec .. ma gandesc sami fac si eu 1"

si creca tu ii ai pe toti de pe lineage in lista ta de mess cu care esti destul de prieten incat sa le imprumuti ceva 5 secunde. uite, eu spre exemplu i-as da ceva lui rede ca sa faca un war, bla bla, ca stiu ca mi le da inapoi, dar nu-l am in lista de mess

@si eu am pierdut un set bone, il imprumutasem la cineva si un anume "floddddd" sau ceva de genu' s-a dat drept eu, si pa pa set :D

hehe, cica nimeni altul decat fedor mi l-a luat. sa-l stapanesti sanatos cacanare :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...