Jump to content
[Leonard]

Braşov. Încercând să sperie un grup de adolescenţi, un poliţist şi-a împuşcat colegul în picior

Recommended Posts

Imagine IPB

Un poliţist şi-a împuşcat colegul în picior în timp ce încerca să sperie un grup de adolescenţi turbulenţi. Cei doi poliţişti fuseseră chemaţi pentru a calma un grup de adolescenţi care înjurau şi consumau băuturi alcoolice în piaţa din centrul Braşovului.

Când a observat că nu poate face faţă situaţiei şi că grupul de adolescenţi era mult prea mare pentru a fi convinşi cu vorba bună, poliţistul s-a hotârăt să tragă un foc de avertizare. Adolescenţii nu s-au lasat atât de uşor impresionaţi, însă colegul poliţistului a fost cu siguranţă impresionat până la lacrimi. Asta deoarece glonţul tras de celălalt poliţist a ajuns tocmai în piciorul lui.

Potrivit Ananova, un reprezentant al Poliţiei din Braşov a declarat:"Poliţistul este, în prezent, investigat pentru folosirea necorespunzătoare a armei din dotare." Nici unul dintre adolescenţii care tulburau liniştea din centrul Braşovului nu a fost amendat. Aceştia s-au hotărât să plece înainte ca celor doi poliţişti să le vină întăriri.

Antena3.ro

Link to comment

Deci nush cum naiba se intampla , caci la concursuri se impun niste chestii ft restrictive si cand vezi cate un caz din asta , observi ca in politie intra numai rebuturi :|

Rebuturi ?

Pile frate .... rudele altora mai mari din Politie sau ... cine ofera mai mult e politist :)

Link to comment

Rebuturi ?

Pile frate .... rudele altora mai mari din Politie sau ... cine ofera mai mult e politist :)

Du te ba :|

Acum 3 ani , ca sa intri la campina , se dadea o solenza....Iti dai seama cat e acum , asa ca nu cred ca ti convine sa mai dai bani :)

Deci nush cum naiba se intampla , caci la concursuri se impun niste chestii ft restrictive si cand vezi cate un caz din asta , observi ca in politie intra numai rebuturi

Perfecta dreptate :)

Link to comment

Du te ba :|

Acum 3 ani , ca sa intri la campina , se dadea o solenza....Iti dai seama cat e acum , asa ca nu cred ca ti convine sa mai dai bani :)

10 000 de euro ii dai ca sa intrii la Politie , ofiter sau subofiter ... tu banii astia ii recuperezi intr-un an cel mult , asa ca-ti convine , iti zic eu , ai un serivci pe viata + salariu bun .

Oare se merita?

Link to comment

10 000 de euro ii dai ca sa intrii la Politie , ofiter sau subofiter ... tu banii astia ii recuperezi intr-un an cel mult , asa ca-ti convine , iti zic eu , ai un serivci pe viata + salariu bun .

Oare se merita?

Zici 10000 de euro de parca ai zice 100 lei :>

Okey, dai 10000 de euro , dar daca tu esti varza ce ai sa faci in ani aia de pregatire ? o sa pici examenele unu dupa altu ;)

Catzi banii esti dispus sa dai ?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...