Jump to content
eleodor

LinkMania Spammer #2

Care crezi?  

42 members have voted

  1. 1. Cine este castigatorul?

    • Fane Spoitoru - n-am vazut altul ca el :o
      34
    • eleodorcs - asta e tare
      2
    • *crazy_kid* - e minora,ca mine
      1
    • IoNutzZ aka IoNutzZ de la Constanta
      0
    • Xellos - asta sta in baie la fete
      2
    • Mayhe - no comment
      1
    • mitzaN - asta are multe nickuri,e gay
      0
    • IrnK - he's a lady
      1
    • BlueNuker - asta e elevul meu
      0
    • [k1ll] - e blond
      1


Recommended Posts

Spmmeri? Oo nu vad pe niciunul din cei mentionati mai sus cu un numar de posturi mai mare de 3.5k , va pot da exemple de spam-eri in adevaratul sens al cuvantului: Lancelot (cunoscut si ca " spam a lot"), bunny si uitati-va la sectiunea MU Online unde veti gasi multi altii.

Link to comment
Share on other sites

Spmmeri? Oo nu vad pe niciunul din cei mentionati mai sus cu un numar de posturi mai mare de 3.5k , va pot da exemple de spam-eri in adevaratul sens al cuvantului: Lancelot (cunoscut si ca " spam a lot"), bunny si uitati-va la sectiunea MU Online unde veti gasi multi altii.

spam la funmania... nu pe intreg forumul, dute la mu online de unde ai venit

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad eu, numele topicului nu e "FunMania spammer" sau LinkMania include doar sectiunea FunMania? Cat despre jocul Mu nu m-am mai jucat de foarte mult timp.Ce-ar fi sa fac un topic acum "World's biggest spammer"si sa-mi pun vreo 3-4 prieteni care pot fi votati.Nu o spun in nume de rau dar macar faceti o treaba buna daca tot faceti.

Link to comment
Share on other sites

Acest gen de chestionare ar cam impinge lumea la spam, iar asa ceva nu se va admite, asa ca am venit cu o solutie.

eleodorcs pe viitor daca intentionezi sa mai faci un astfel de chestionar ia in calcul cateva elemente. Din moment ce LinkMania are un topic pentru discutii libere (sa nu zic spam), noul criteriu de selectare este urmatorul: se vor alege primii 10 useri cu cele mai multe posturi din topicul Free LinkMania Chat, care vor candida la "Spammer-ul lunii x". Pentru a-i selecta dai un click pe numarul de posturi de la respectivul topic (http://img511.imageshack.us/img511/973/clickbf9.jpg).

Spammer-ul lunii iulie: <Loyd>.

Closed.

Spmmeri? Oo nu vad pe niciunul din cei mentionati mai sus cu un numar de posturi mai mare de 3.5k , va pot da exemple de spam-eri in adevaratul sens al cuvantului: Lancelot (cunoscut si ca " spam a lot"), bunny si uitati-va la sectiunea MU Online unde veti gasi multi altii.

Din cate vad eu, numele topicului nu e "FunMania spammer" sau LinkMania include doar sectiunea FunMania? Cat despre jocul Mu nu m-am mai jucat de foarte mult timp.Ce-ar fi sa fac un topic acum "World's biggest spammer"si sa-mi pun vreo 3-4 prieteni care pot fi votati.Nu o spun in nume de rau dar macar faceti o treaba buna daca tot faceti.

Nu te mai baga daca nu stii

Link to comment
Share on other sites

cred ca nu l-ati vazut pe fane in zilele bune. e un fel de cyborg spammer pana mea ... 1000x posturi scrie pe el ..

daca ajunsesera sa redenumeasca topicul Coltu Vesel (de la admin section) in Coltu lu Fane, voi realizati ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...