Jump to content
Anthyc

Arbitrul Sebastian Coltescu a incercat sa se sinucida

Recommended Posts

Arbitrul Sebastian Coltescu a incercat sa se sinucida!

Suspendat pana la sfarsitul turului Ligii I, arbitrul craiovean in varsta de 32 de ani s-a urcat pe fereastra apartamentului sau de la etajul trei si a amenintat ca se arunca in gol.

Pret de cateva minute, vecinii au asistat ingroziti la intreaga scena, mai ales ca arbitrul urla in gura mare ca vrea sa fie lasat in pace. Politistii l-au convins sa se calmeze.

"Sistemul l-a distrus. S-au imbogatit altii pe spatele lui, iar el a ajuns unde a ajuns", a declarat pentru Prosport fostul arbitru Ion Craciunescu.

sursa

Link to comment

Arbitrul Sebastian Coltescu a incercat sa se sinucida!

Suspendat pana la sfarsitul turului Ligii I, arbitrul craiovean in varsta de 32 de ani s-a urcat pe fereastra apartamentului sau de la etajul trei si a amenintat ca se arunca in gol.

Pret de cateva minute, vecinii au asistat ingroziti la intreaga scena, mai ales ca arbitrul urla in gura mare ca vrea sa fie lasat in pace. Politistii l-au convins sa se calmeze.

"Sistemul l-a distrus. S-au imbogatit altii pe spatele lui, iar el a ajuns unde a ajuns", a declarat pentru Prosport fostul arbitru Ion Craciunescu.

sursa

javrele din conducere cred ca l-au adus in halul asta

Link to comment

Fiecare are voie sa vada lucrurile in felul lui,oameni acestia ori sant bolnavi psihic ori cred ca au dreptate.Neavand puterea unei demonstrati,aleg calea aceasta a"SINUCIDERI"

PS.Nu uitati ca un om destept moare cand vrea,iar unul prost cand ii vine randul.VIATA LUNGA.

Link to comment
Guest smiley_real92

oricine ..ma rog aproae oricine daca tine mult la cv(cnv) ar fi in stare sa faca orice...

el iubea fotbalu :) asa dovedeste ca este arbitru adevarat(cred) :lol: depinde de intentie...motiv..

Link to comment

:blink:

toti fac blaturi in fotbalul romanesc..din cauza asta a ajuns asa..

n-ai nici o treaba ...

"La noi echipa invinsa nu greseste niciodata. Arbitrul e vinovat pentru asta."

Toata lumea acuza arbitrajul. Unii sunt de-o ipocrizie rara. Urla, gesticuleaza cu toate ca echipa a jucat extrem de prost. Problema e ca aceleasi persoane le vezi acuzand, meci de meci.

Nu sunt in stare sa recunoasca infrangerea sau mai rau o greseala neintentionata.

A devenit un viciu incontrolabil.

Link to comment

n-ai nici o treaba ...

"La noi echipa invinsa nu greseste niciodata. Arbitrul e vinovat pentru asta."

Toata lumea acuza arbitrajul. Unii sunt de-o ipocrizie rara. Urla, gesticuleaza cu toate ca echipa a jucat extrem de prost. Problema e ca aceleasi persoane le vezi acuzand, meci de meci.

Nu sunt in stare sa recunoasca infrangerea sau mai rau o greseala neintentionata.

A devenit un viciu incontrolabil.

tu ai treaba? oO

presiunea pe care o avea asupra + ca a fost suspendat un an de zile sau eliminat din arbitraj nu stiu sigur,cred ca l-au adus la disperare si de aceea a ajuns la acest gest nefiresc :|

Link to comment

am vazut astazi toata povestea la tv si nu a vrut sa se sinucida :)

@cei care au vazut stirile de la ora 5 au inteles mai bine :D + ca a primit sute de telefoane de la prieteni vecini familie etc... si vrea sa revina in forta :)

Dap,asa e,am vazut si eu,nu a fost vorba ca a vrut sa se sinucida,a iesit pe geam,sa ia aer,si lumea...batman batman.. :D

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...