Jump to content
Guest shadowplay

Cum sa agati o femeie

Recommended Posts

Sunt cateva chestii normale..pe care oricine le stie...dar per total mi se pare o porcarie acel articol :) . Nu trebuie sa respecti un "regulament" , articol..blabla pt a "agata" o femeie

I : Cum sa agati o femeie ?

R : Mergi cu carligul dupa tine .

el stie..a inghitit carligul

Link to comment
Share on other sites

Eu l-am cucerit pe kebba cu bere ... ( pe bune am pus un sir de sticle cu bere pana la usa mea si alcoolistu` o venit direct :D - functioneaza garantat ) , deci ar trebui adaugata si metoda asta :>

Link to comment
Share on other sites

Eu l-am cucerit pe kebba cu bere ... ( pe bune am pus un sir de sticle cu bere pana la usa mea si alcoolistu` o venit direct :D - functioneaza garantat ) , deci ar trebui adaugata si metoda asta :>

stf ..bine ca mi-ai spus cum ai de gand sa ma ademenesti in barlogul tau :lol: sa stiu sa nu mai beau bere cand trec prin oradea(vara viitoare) :D

oricum daca nu stiam, ar fi mers GARANTAT ! ^_^

Link to comment
Share on other sites

se face acolo o distinctie clara.. cum sa cuceresti O FEMEIE

asa ca majoritatii nu se plica, ia cautati ghiduri de agatat fete... astea sunt mai potrivite pt varsta voastra...

cat despre continutul "ghidului" mi se par chestii de bun-simt, elementare chiar.

Link to comment
Share on other sites

momentan traim intr`o lume unde starea materiala e pusa in varful piramidei. Ai bani ai femei.

outside the box -

+1 pt regulile lu` casanova

- nu iti trebe nimic special , fii tu si daca-i place ii place. (degeaba te dai rotund la intalniri ca dupa nici 1 an s-a dus relatia :) ) :right:

Link to comment
Share on other sites

ca sa fac o paranteza ` la fazele astea...

acu 2 zile eram cu nisthe tovarasi la scara, cand apare o prietena .

caterinca astea` ne amintim de copilarie (culmea) si de old times`

la un moment dat mia zis ca tre sa vina gagicasu .

in gandu meu...al nostru` ca baieti` logic ca ne intrebam ce masina o avea ala..

dupa vre`o 5 minute apare unu mai ciudat asa cu un X5` brand new.

o intreb pe asta, auzi ma ala e? ea raspunde ca da ` si efectiv ne uitam ca prostii cat noroc au unele ;))

asa ca lasati`ma ..prefer sa fiu misogin mai tot timpul ca prea sunt multe care au acelasi stil de a fi.

nu inseamna ca si prietena de scara sau prietena de clasa... dar in general asa este.

dece tre sa am X5 ...? nu pot fi toate la fel ? .....

Link to comment
Share on other sites

ca sa fac o paranteza ` la fazele astea...

acu 2 zile eram cu nisthe tovarasi la scara, cand apare o prietena .

caterinca astea` ne amintim de copilarie (culmea) si de old times`

la un moment dat mia zis ca tre sa vina gagicasu .

in gandu meu...al nostru` ca baieti` logic ca ne intrebam ce masina o avea ala..

dupa vre`o 5 minute apare unu mai ciudat asa cu un X5` brand new.

o intreb pe asta, auzi ma ala e? ea raspunde ca da ` si efectiv ne uitam ca prostii cat noroc au unele ;))

asa ca lasati`ma ..prefer sa fiu misogin mai tot timpul ca prea sunt multe care au acelasi stil de a fi.

nu inseamna ca si prietena de scara sau prietena de clasa... dar in general asa este.

dece tre sa am X5 ...? nu pot fi toate la fel ? .....

aia ai dreptate.. cam toata dumbele cred ca daca ai prieten cu 5000 de ani mai mare decat ele ala e mai matur si chestii.. <ma refer la pustoaice aici, din alea de 14-17 ani> .. iara celelalte.. majoritatea chiar asa sunt .. ai masina, bani si toate cele? da.. poti sa vorbesti cu ele cu fraze de genu "fetita vrei sa ....."in fine cunosc specimene.. hmm in fine cam toate tipele cu care am fost pana acum nu sunt chiar asa, probabil doar pentru ca vin din familii cat de cat instarite, insa am si eu amice pe care le vezi prin toate bmw-urile din oras si te crucesti cand te gandesti "pentru ce?".. nu inteleg de ce mai traiesc.. in fine..

Link to comment
Share on other sites

aia ai dreptate.. cam toata dumbele cred ca daca ai prieten cu 5000 de ani mai mare decat ele ala e mai matur si chestii.. <ma refer la pustoaice aici, din alea de 14-17 ani> .. iara celelalte.. majoritatea chiar asa sunt .. ai masina, bani si toate cele? da.. poti sa vorbesti cu ele cu fraze de genu "fetita vrei sa ....."in fine cunosc specimene.. hmm in fine cam toate tipele cu care am fost pana acum nu sunt chiar asa, probabil doar pentru ca vin din familii cat de cat instarite, insa am si eu amice pe care le vezi prin toate bmw-urile din oras si te crucesti cand te gandesti "pentru ce?".. nu inteleg de ce mai traiesc.. in fine..

=)) frate deja aveti ganduri suicidale cand vedeti ca altu are bani ,x5 , femei si voi nu , schimba reteaua man :<

Link to comment
Share on other sites

Well eu cred ca exista pentru fiecare un anumit tip de femeie pe care le poate abord cu usurtina :) depinde de voi ca sa faceti lucurrile sa depaseasca un anumit prag

de fapt, pentru fiecare tip de femeie exista un anumit tip de abordare. asta e clar. trebuie doar sa-ti dai seama cum anume e cea pe care vrei s-o cuceresti, si sa adopti atitudinea corecta :D ce academic suna...(si nu e cu mesaj)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...