Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

mai are rost sa adaug eu cine a inceput cu amenintari si injuraturii pe forum? Atat prin topicurile de gathere si pe la guildele/alianta lor ca sa zic asa? Nu cred ca are rost sa mai dau definitia termenului ipocrizie sau auto-victimizare.

Lucrurile enumerate mai sus nu inspira frica nimanui..doar ca au creeat o stare de lehamite si o dorinta de a-ti petrece timpul intr-un mod mai constructiv/mai folositor.

Din cate cred ca-ti amintesti..desigur daca poti ) eu si altii de pe aici am participat la gatherele din Bucuresti si nu au fost putine... cu mult inainte ca aceste vedete care acum bat cu pumnul in masa sa fi avut cont pe LM. Deci nu e vorba de rea-vointa. Doar ca unii au produs o atmsofera de nerespirat pentru cineva care prefera sa iasa ca intre prieteni si ea bea o bere.

subiectul e oarecum clar si inchis pentru mine cel putin.

Si mai lasa intepaturile ca o data acum vreo 2 ani inainte sa te asmilezi acestor grupuri vorbeam la telefon si ieseam ca intre prieteni vechi si buni. Deci textele astea nu tin cu mine.

pai din cate vad din reply-urile din topicul asta tu esti cel care a pus tiparul honey vs evribadi. iei totul de la injuraturi si amenintari. vezi ca orice efect (injuraturi,amenintari) are si o cauza. tu esti ala care nu iese cu honey-u ca sa zic asa. pai daca inainte erati prieteni buni si va auzeati la telefon ce te-a impiedicat sa mai faci chestia asta? injuraturile si amenintarile lu garrone si a lui lapusneanu? pai ce treaba au restul cu cei doi care ti-au spus verde in fata ce gandesc? :)) fiecare cu ale lui tata.

Link to comment
Share on other sites

Nu ai inteles nimic boom din postul meu. :) si nu nu sunt eu ala care nu iese..aici vorbim de un numar mai mare de jucatori care au ales sa nu mai iasa in conditiile de acum.plus partial anturajul de acum .

Nici partea cu telefoanele nu ai inteles-o..dar a inteles-o cine trebuia. Sincer cred ca te-ai exprimat vis-a-vis de niste probleme pe care nu le cunosti :)

@ Rede shu shu la celalt topic de gather :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gata ma cearta ... osa facem 1 ghater toti dusmanii, prietenii, iubitii din mu etc ... ghateru nu are legatura cu jocu` .. in joc nu suport familia sadi real radem si glumim .. in joc nu suport tyrexelu , jackdaniel etc si real radem , glumim , bem etc ... :)

Hai sa punem o data la punct cand putem toti din buc sa iesim :)

Link to comment
Share on other sites

Toata faza a fost ca am ajuns eu in Bucuresti si am vrut sa ma intalnesc doar cu cativa pe care ii cunosteam. Nu ne-am gandit niciodata ca iesirea s-ar putea denumi gather. A fost doar o intalnire amicala cu niste persoane pe care le cunosteam de mai multi timp. N-am fost niciodata la un gather oficial in Bucuresti, si mi-ar fi fost greu sa stabilesc o zi de intalnire cu toti, pentru ca nu am stiut cat o sa stau aici. Si ne-am anuntat de exemplu la 15:00 sa iesim la ora 17:00 la un suc si ne-am vazut doar cativa. Next time cand ajung in Bucuresti o sa vin si eu la un gather cu voi, doar ca nu a fost ceva stabilit din timp. Luixa.

Link to comment
Share on other sites

crek pe langa avram iancu sau ceva de genu. stiu ca faceai 40 de min de la tne :)))

daca nu, stiu sa ajung asa: in unirii, in leu, in regie, in izvor, cotroceni si crangasi. alegi una din ele, cred ca crangasi :)))

daaa, crangasi e perfect, doar sa fie dupa ora 16.30 daca e in timpul saptamanii. ma suni cand vii, ca sigur ne vedem. poate mai corupem cativa

Link to comment
Share on other sites

bere? =p~

nu stii tu d-astea...

bere? =p~

Tu oricum o ai promisa.....!!! ops tre sa precizez ...bataia...nu berea !

Pai hai sa hotaram o zi. O asteptam pe maeve (adica oct-noi) si pana atunci strangem de un gather maricel? Sau weekend-urile viitoare cu cativa berari si aia e? ;p

weekendu' asta eu nu, mi-s busy. xD

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...