Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

aaa, scuzeeee :P deci l-ai folosit :))

q,tu ce comentezi, ranjitule, tre sa te prind sa-ti mai fac poze, fiica-mea cea mare parea interesata de moaca ta :nanana:

Poi ii dau eu poze cate vrea si dak e sa vina si ea la 1 ghater .. :))

Link to comment
Share on other sites

Cel mai bine sa ma vezi live, ca uite si tu, ano face poze cu ceata si dupa zice ca ne miscam noi <_<

Narcisa, daca mai arunci macar o data pe saptamana cate un ochi pe aici...de obicei ne hotaram cam joi sau vineri. Eu tot tip dupa ei, si pe aici, si prin joc.

:D Abia astept.

Link to comment
Share on other sites

daca e sapt viitoare merg si eu ^_^

da...ca data trecuta. <_< sau datile trecute mai bine zis. >_< si luci la fel <_<

Paaaaai, ideea e sa nu rezervam aiurea si sa nu vina lumea... :| Dar cam pana la cat duce intrarea? Am inteles ceva de maxim 30lei.

Link to comment
Share on other sites

Guest •Caty•

da...ca data trecuta. <_< sau datile trecute mai bine zis. >_< si luci la fel <_<

iarta-l pe lucian :wub: el a avut motiv..in schimb eu..rusinica :crybaby: . Daca e sapt viitoare ,vin sigur adica venim.

Link to comment
Share on other sites

m-am prins dar aveam impresia ca sunt oamenii deschisi la ceva nou

in fine...a venit iarna, e frig, s-a deschis server nou de mu, nu mai am timp sa ma intalnesc cu oameni necunoscuti, mai bine stau in casa la mine si ma joc. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Simo eu am fost anuntat de pe o ora pe alta :) de la munca..oricum au fost doar 4 persoane :P nimic organizat....din cate stiu mai erau sunati/asteptati Trish si Qpunct dar eu am stat doar o ora :D

Da bisericutele nu s-au format..le-ati format.

Link to comment
Share on other sites

atata timp cat se anunta pe forum care cum se iese nu poti acuza pe cineva anume ca a creat bisericutele , putea sa vina oricine unii au venit altii ba

dar stai ca unii nu pot sta la masa cu familia dolanescu...

de fapt unii si-au ales grupuletul , cam asta ar fi formularea corecta

Link to comment
Share on other sites

mai are rost sa adaug eu cine a inceput cu amenintari si injuraturii pe forum? Atat prin topicurile de gathere si pe la guildele/alianta lor ca sa zic asa? Nu cred ca are rost sa mai dau definitia termenului ipocrizie sau auto-victimizare.

Lucrurile enumerate mai sus nu inspira frica nimanui..doar ca au creeat o stare de lehamite si o dorinta de a-ti petrece timpul intr-un mod mai constructiv/mai folositor.

Din cate cred ca-ti amintesti..desigur daca poti ) eu si altii de pe aici am participat la gatherele din Bucuresti si nu au fost putine... cu mult inainte ca aceste vedete care acum bat cu pumnul in masa sa fi avut cont pe LM. Deci nu e vorba de rea-vointa. Doar ca unii au produs o atmsofera de nerespirat pentru cineva care prefera sa iasa ca intre prieteni si ea bea o bere.

subiectul e oarecum clar si inchis pentru mine cel putin.

Si mai lasa intepaturile ca o data acum vreo 2 ani inainte sa te asmilezi acestor grupuri vorbeam la telefon si ieseam ca intre prieteni vechi si buni. Deci textele astea nu tin cu mine.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...