Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

hai ma, glumeam si eu, ce esti asa acid? ^^

dar totusi, e deranjant atunci cand vin 3-4 oameni din honey din 20 prezenti, si ulterior sa se spuna ca e gather honey. eu am postat aici, care a vrut sa vina sa vina, nu cred ca m-am adresat special cuiva anume. ca n-au placerea, pe mine chiar nu ma intereseaza de placerile fiecaruia, sa fiu sincer. :))

Unora le-a fost frica ca li se aburesc ochelarii :))...Off...dak nu s-au uitat la meteo sa vada ce cald e afara :D. Cine a trebuit sa vina, a venit :). La mai multe!

Btw: Ce face mata Andrei? Nici ea nu vrea la gather?

Link to comment
Share on other sites

Unora le-a fost frica ca li se aburesc ochelarii :))...Off...dak nu s-au uitat la meteo sa vada ce cald e afara :D. Cine a trebuit sa vina, a venit :). La mai multe!

Btw: Ce face mata Andrei? Nici ea nu vrea la gather?

urat, 5 zile pt asta. nu era nevoie de astfel de remarci. :/

Link to comment
Share on other sites

urat, 5 zile pt asta. nu era nevoie de astfel de remarci. :/

:)) Bine iai facut :)

@Dar Lancelot dupa ce i-am dat un reply aseara aici mi-a dat nefondata :))" Dar daca asa la invatat masa " nu am ce face .ESTE CITAT din plangere ;) si am incheiat, sa fim civilizati acum, astept urmatorul gather :P vreu si putin vin :)

Nu vine ii e frica de mine ....i-am zis ca il bat ptr ca mi-a dat.......warn :D :crazy:

Nu ai loc de altii :)) Glumesc , dar la nervi o mai zic si serios , cu toate ca nu e adevarat :P

Link to comment
Share on other sites

Unora le-a fost frica ca li se aburesc ochelarii :))...Off...dak nu s-au uitat la meteo sa vada ce cald e afara :D. Cine a trebuit sa vina, a venit :). La mai multe!

Btw: Ce face mata Andrei? Nici ea nu vrea la gather?

Rosy te roade ceva? Cautam un pic de celebritate?:Tot speram citind posturile alea romantice ca o sa parasiti LM :)

@ Sadi ...nici nu are rost sa te cpmentez. Nefondata putea sa-ti dea oricine. Cat despre amenintarile alea ale tale in gluma si subtila am mai vazut eu zmei la viata mea. Dar le-a rupt vantul sfoara. Ori comentati ceva constructiv legat de gather Bucuresti ori abtineti-va.

Link to comment
Share on other sites

Daca se fac poze vin si eu, ca dau bine in color :D

Poate e noroi la munte si stai acasa :P

Ca zilele trecute ai zis ca mergi la munte, dar eu stiu adevarul, ca nu ai vrut sa vii sa ma vezi pe mine (nu am uitat ca mi-ai zis ca-s grasa, la nunta la Maeve) :nanana:

Pentru cei care se cearta: ce tot aveti? Cui ii face placere sa vina, vine, cui nu, nu vine, ce atatea comentarii?

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Rosy te roade ceva? Cautam un pic de celebritate?:Tot speram citind posturile alea romantice ca o sa parasiti LM :)

@ Sadi ...nici nu are rost sa te cpmentez. Nefondata putea sa-ti dea oricine. Cat despre amenintarile alea ale tale in gluma si subtila am mai vazut eu zmei la viata mea. Dar le-a rupt vantul sfoara. Ori comentati ceva constructiv legat de gather Bucuresti ori abtineti-va.

Putea sa mi-o dea oricine, dar ai aparut u aparatorul patriei exact dupa acel reply de aici dat de mine , cat despre amenintari, nu ma injosesc sa te amenint pe tine.Iar daca te simteai amenintat si erai "zmeu" veneai sa rupi"sfoara".

Link to comment
Share on other sites

Rosy te roade ceva? Cautam un pic de celebritate?:Tot speram citind posturile alea romantice ca o sa parasiti LM :)

@ Sadi ...nici nu are rost sa te cpmentez. Nefondata putea sa-ti dea oricine. Cat despre amenintarile alea ale tale in gluma si subtila am mai vazut eu zmei la viata mea. Dar le-a rupt vantul sfoara. Ori comentati ceva constructiv legat de gather Bucuresti ori abtineti-va.

Sincer si am zis ca trebuie sa mai rezist pana te lasi u. De celebritate nu am nevoie, am destula :). Am vazut ca a mai inceput sa se intoarca roata pe aici si chiar n-as putea sa ma las acum cand incep unii sa-si bage unghia in gat. Ceva constructiv? Ti se pare ca ce ai spus u e constructiv, in legatura cu gatherul?

So..pt restul...cand avem next gather?

Link to comment
Share on other sites

Ca zilele trecute ai zis ca mergi la munte, dar eu stiu adevarul, ca nu ai vrut sa vii sa ma vezi pe mine (nu am uitat ca mi-ai zis ca-s grasa, la nunta la Maeve)

WHO lil' ol' miiii? ;;) nu recunosc nimic :-"

+1 pt gather

Link to comment
Share on other sites

Guest Me,Myself and I

deci momentan:

1.eu

2.oick

3.amareto

ii pun si pe ai mei sa dea aici un reply dar slabe sanse, ca nu ma asculta frate copiii astia deloc

prost i-am educat

Vin si eu:P [HaLaDreL]

Link to comment
Share on other sites

hihi ce de lume :wub: distractie placuta and make love not war (=^.^=) am auzit ca pe simo o ridicati la rangul de fotograf regal :-" :)) astept "rezultate" :P

Madi, love fac acasa, nu la gather, acu daca m-oi lipi, asta e :)) Ma bate Tox, noroc ca nu da pe forum :P

Lance daca vii, promit ca-ti cer o masa separata :tiphat:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...