Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

Guest TsuEU

Cam asta crede Tsu_Xing despre gather-urile astea care le facem noi, si alea rare. :))

Lasa bai, noi astia antipatici si cu cretinitatile noastre pe care le scoatem pe gura, te salutam cu o bere din cadere. Tu stai in casa si sufera-ti castelul mult prea dorit.

Stiu ca nu ai cu ce sa gandesti, dar nu generaliza, n-am nimic cu cei care au fost la gatherul trecut si in general, pb si scarba am cu tine cu "familia" lui papuc din Honey si inca cativa. Putini, dar gretosi, pe care n-am chef sa-i vad. Alte nelamuriri mai ai? Te ajut eu sa le lamuresti.

Bafta cu gatherele, eu aleg varianta prietenilor care-i cunosc de cativa ani ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Duminica.

Ora 16.

Hai alegem alta locatie , unde chiar sunt in stare sa ne si serveasca :D

Who's in?:D

Stabiliti si aparem si noi :P

Bny nu te agita cu tsu_lina , nu vine ca il dau cu capu de masa :D Pt ca vreau si pt ca pot ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest *alexa*

Bny nu te agita cu tsu_lina , nu vine ca il dau cu capu de masa :D Pt ca vreau si pt ca pot ;)

Sa mori tu :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Stabiliti si aparem si noi :P

Bny nu te agita cu tsu_lina , nu vine ca il dau cu capu de masa :D Pt ca vreau si pt ca pot ;)

bunny si Sadi pauza pe forum cate 3 zile pentru flame

Tsu deja a luat suspend in topic la Guilde

Incetati cu comportamentul asta..si mai ales cu amenintarile astea de viitori eroi de desene animate :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SadiSadi96

Sa mori tu :crazy:

hmmm , nu prea ii bag in seama pe cei care se ascund dupa monitor, dar daca vrei poti veni si u. daca tot te bag in seama ca muscain lapte.

@scz Lance dar am spus doar adevarul :P

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

bunny si Sadi pauza pe forum cate 3 zile pentru flame

Tsu deja a luat suspend in topic la Guilde

Incetati cu comportamentul asta..si mai ales cu amenintarile astea de viitori eroi de desene animate :)

Lance-a-lot saves the day :rofl2:

Cartoon hero :>

Deci cine vine duminica?

Daca e cald ma gandeam sa ne relaxam la bazin....am auzit ca ala din Dr Taberei e chiar simpatic ^_^

Who's in? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest free4drugZZZ
Guest *ROSY*

Duminica ghater Bucuresti ora 20:00 locatia o stabiliti voi ca nu cunosc nu sunt din zona,care doriti ridicati 2 degete sus

:) Venim si noi , locatia o alege cine mai vrea sa vina , sa nu ii fie peste picior :P. Noi merem oriunde.

@Lasati figurile din joc si treceti la bere ca nu are legatura una cu alata .

Sadi sunt :)

Link to comment
Share on other sites

:) Venim si noi , locatia o alege cine mai vrea sa vina , sa nu ii fie peste picior :P. Noi merem oriunde.

@Lasati figurile din joc si treceti la bere ca nu are legatura una cu alata .

Sadi sunt :)

bine ca mie nu mi`ai raspuns la telefon acum cand am fost la bucuresti :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Eu vin, numai sa se stabileasca cine si unde... Dar la ora aia nu aveti treaba la castel?

Si parca e tarziu ora 20 duminica....luni la munca...

Zi tu atunci ora..problema e ca eu am un examen luni in bucuresti sunt doar in vizita,nu cunosc orasul,de aia zic sa va hotarati.

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

eu vreau sa vad F1 care incepe la 15 se termina la 16-30 cam asa. deci pe la un 5- ne puteam vedea unde vreti voi :) Astept o propunere aici :P

Link to comment
Share on other sites

Guest *ROSY*

se pare ca nimeni nimic, doar fetite cu fustite baietii astia de pe mu, afk la bere , gratar alea alea prin curte :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...