Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

Ai revenit la romanica cumetre ?

Nu mai place muntii de la bulgaria ? :P

Ia sa ma suni daca e ceva ... poate vin si eu .

cei frumos tine putin :P

Nu neaparat la unirea, dar undeva mai pe la mijloc, prin centru, sa fie "egal" pt toti. :P Nu prea imi convine sa strabat tot Bucurestiul, voua va convine ca stati aproape. >.< Ia hai si voi in pirahna, ca mi-ar conveni si mie. :))

de cate ori am fost in pirahnia in primul rand ca servirea lasa de dorit,comanzi ceva si vine peste o ora.

in perioada asta cum intri deja te ustura ochii de la fum

noi mergem la diham pentru conditiile care ni se ofera acolo

sunt persoane care vin si din prelungirea ghencea,militari

Link to comment
Share on other sites

Dar nu-i adevarat, mai mult din jumatate de-atunci erau veniti din alte orase, pana si eu chiar. :)) Nu sunt bucurestean. :P Dar s-a tinut in bucuresti, sooooooo, bucuresti rullz. xD

bunny undes pozele de la gather ???????

Link to comment
Share on other sites

Guest Suspendatine

hai sa stabilim ceva pentru duminica

noi suntem prezenti

Sunt 3 grade, vreme perfecta pentru o terasa. :D nu nu nu? ;;)

Bai, nu maine, maine-i valentine's day. :/

si daca e valentine`s day ce ? noi nu ne iubim :P hai ca vine Edy cu un trandavir rosu.

Link to comment
Share on other sites

noi suntem prezenti

si daca e valentine`s day ce ? noi nu ne iubim :P hai ca vine Edy cu un trandavir rosu.

Well, eu nu vin, ma intalnesc cu iepuroaica. :))

Azi vroiam, dar daca voi sunteti tot cu CS-ul. >.< Si altii vad ca nu vor sa vina...dupa aia iar zice lumea ca ma intalnesc cu d-alde honey. Pai de unde altii? :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Well, eu nu vin, ma intalnesc cu iepuroaica. :))

Azi vroiam, dar daca voi sunteti tot cu CS-ul. >.< Si altii vad ca nu vor sa vina...dupa aia iar zice lumea ca ma intalnesc cu d-alde honey. Pai de unde altii? :|

Eu cand vin sa ne intalnim nu ma gandesc ca ma intalnesc cu moderatorul bunny :| ci cu iepurele bny :P De restu ce sa zic inca nu au trecut de pubertate. Distractie placuta cu iepuroaica ta :yum:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...