Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

Mda, eu unul chiar nu mai vin la niciun gather anuntat. Spuneti ca veniti 2324234923402342384 persoane, si de fapt nu vine unul. Tot in particular e cel mai bine.

Eu oricum nu aveam de gand sa vin, speram sa mai scot bucurestenii din casa zicand ca vin >:)

Link to comment
Share on other sites

Guest ti-e ciuda ?

ita, ce ne retine sa facem gather pt toti ? sau e cu "secrete" alea alea...cred ca trebuie sa-l punem pe bunny pe treaba ca nu mai tine.

Link to comment
Share on other sites

ita, ce ne retine sa facem gather pt toti ? sau e cu "secrete" alea alea...cred ca trebuie sa-l punem pe bunny pe treaba ca nu mai tine.

pai chiar ca, ultimele gathere au fost facut de je. :-"

mai, nu stiu ce sa va zic, cam are dreptate alexa, gathere se fac in particular acum, cu persoanele mai apropiate, ca sa zic asa, caci de exemplu nu cred ca alianta hh ar fi de acord sa vina la o bere cu alianta honey de exemplu. :)) si nu pt ca ar iesi scandal, pentru ca apoi incep discutiile pe forum la partea fizica a persoanei. :blink: caterinca s.a.m.d. asa ca fiecare iese cu cine-i place. dar daca se hotarasc mai multe persoane (sa tinda spre 20, preferabil), o data si-o locatie precisa, de ce nu?

Link to comment
Share on other sites

pai chiar ca, ultimele gathere au fost facut de je. :-"

mai, nu stiu ce sa va zic, cam are dreptate alexa, gathere se fac in particular acum, cu persoanele mai apropiate, ca sa zic asa, caci de exemplu nu cred ca alianta hh ar fi de acord sa vina la o bere cu alianta honey de exemplu. :)) si nu pt ca ar iesi scandal, pentru ca apoi incep discutiile pe forum la partea fizica a persoanei. :blink: caterinca s.a.m.d. asa ca fiecare iese cu cine-i place. dar daca se hotarasc mai multe persoane (sa tinda spre 20, preferabil), o data si-o locatie precisa, de ce nu?

:right: Word bunny.....Prietenii stiu de ce ...

P.S. Eu vreau la :beer: cu guilda Admins :nanana: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Eu nu vreau cu admins la bere. Ca cine stie ce vorbe mai ies dupa aia:P

Buuny se accepta ca el e tehnician :))

Eu vreau cu adminele :yum:

Link to comment
Share on other sites

cam ploua, sunt racit ca naiba, daca si maine e la fel, nu cred ca-mi parasesc cuibu :-s. oricum va decideti daca iesim mai dupa-amiaza, si anuntati pe-aici pe undeva, asta in caz ca vreti sa va intoarceti acasa pentru castle siege. :P

ija, sadi, unde ati fost ultima oara? tot la micul paris? ca intr-o alta incapere nu vad unde am putea merge... sau poate piranha. ce ziceti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

cam ploua, sunt racit ca naiba, daca si maine e la fel, nu cred ca-mi parasesc cuibu :-s. oricum va decideti daca iesim mai dupa-amiaza, si anuntati pe-aici pe undeva, asta in caz ca vreti sa va intoarceti acasa pentru castle siege. :P

ija, sadi, unde ati fost ultima oara? tot la micul paris? ca intr-o alta incapere nu vad unde am putea merge... sau poate piranha. ce ziceti?

Nop , pe la Diham , sunt niste terase dragute acolo, dar daca tot ploua asa la unirii e cel mai indicat , caldurica , bericica , centru sa ajunga toata lumea repede :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...