Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

aha..esti tru.

chiar si asa eu macar am 4 clase ;) spre deosebire de..aaa tine?:))

@ on topic gathere probabil ca se fac..dar doar intre prieteni si neauntate pe aici :)..dar na sa pastram topicul in amintirea zilelor in care unii se prefaceau ca nu sunt ceea ce sunt de fapt ;;)

ai o bere la primu ghater pt toate suspendurile pe forum :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Stabilim o zi prin august? Dar incetati cu fazele de genu ca "azi nu ies ca e castle siege", ce dracului. 8-|

nu pot venii, trebuie sa cresc si nu voi prinde bc-ul oO

@ in cazul in care merg spre mare, am sa dau niste telefoane sa va anunt ca sunt prin zona... si poate ne vedem la un suc / bere prin buc... ;D

@ in rest, hev fan !

Link to comment
Share on other sites

ce da fani =))

Bunny te chinui degeaba dar ma rog

@Tedy ne mai vedem pe acolo :D

PS Sadi daca dai berile in "trenicu" ala rosu inchis pana la gat..atunci esti un mare s3f si nu voi lipsi niciodata de la masa ta..

conteaza in ce "trenic" sau ce "putuloni" ?? daca vrei u o dau in "trenicul" ala rosu la "biciclisti" :>

Link to comment
Share on other sites

@ on topic gathere probabil ca se fac..dar doar intre prieteni si neauntate pe aici :)..dar na sa pastram topicul in amintirea zilelor in care unii se prefaceau ca nu sunt ceea ce sunt de fapt ;;)

lasa lance ca daca vin eu in buc o sa te scot la o harghita sau o timisoreana :))

@cam liniste pe aici. unde sunt gatherele de odinioara? :(

Link to comment
Share on other sites

Si aici ati gasit sa va ""paruiti"" ...zau ca ...e razna de acum #-o !

Rila tu sa taci ca un semn nu ai mai dat ...!

La gatheru 50+...nu numai Teddy a dat in +...m-am nimerit si eu pe acolo ...am dat dublu apropare dar whateva'...nu mai conteaza :P

Hf ...si poate ne vedem....pana plec in concediu...cred ca Bulgaria anul asta :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Rila tu sa taci ca un semn nu ai mai dat ...!

Am fost tot timpul asta in bucuresti dar n-a zis niciunu "hai la o bere", decat cu kika si andrei am iesit. Daca voi nu intrati pe mess, telefoane inchise, ce vreti sa va fac?

Ma rog, ma intorc in septembrie-octombrie in bucuresti. Hf, chiar nu mai ai cu cine. >.<

Link to comment
Share on other sites

Am fost tot timpul asta in bucuresti dar n-a zis niciunu "hai la o bere", decat cu kika si andrei am iesit. Daca voi nu intrati pe mess, telefoane inchise, ce vreti sa va fac?

pai normal si nici n-ai vrut sa ramai sa dansam >:P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...