Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

ce penal suna , cica, "iesim dupa cs la club" :rofl1:

scz nu m-am putut abtzine :lol:

@distractie placuta =o

ma,eu am vrut sa le las contul,dar tipa la mine sa joc eu dreaq..asa ca pielea mea,trag o fuga pana acasa...

chiar ca a sunat misto...

@sadi,iti explic eu mai multe,nu doar la mu ,ci si de faculta,merge treaba original,doar sa ai material bun.

Link to comment
Share on other sites

Cand ai examen wa si ia explica u la nenea aici ce si cum :kar:

abia pe 20 mai am,merge sa copiezi la greu,alea erau gresite unele,dreaq sa le ia,daca le aveam bune luam examenul lejereanu...

atunci nu fac, stati in picioare :P

fa de la 5,unii dintre noi nu putem sta decat pana la 8 si un pic...oricum seara o ardem printr-un club ceva...

Link to comment
Share on other sites

de pasta de dinti n-am uitat si nici de prezervativu roz al lu tomita :)) da de sticla nu mai tin minte :-?

sini era sefu' sticlei. :))

OT:mi-au spus baietii ca mi-au pregatit o mica petrecere aksa si nu am cum sa ajung. va urez dixtraxie placuta totusi :D

Link to comment
Share on other sites

sini era sefu' sticlei. :))

OT:mi-au spus baietii ca mi-au pregatit o mica petrecere aksa si nu am cum sa ajung. va urez dixtraxie placuta totusi :D

Da-te ""lovit"" ...numai gura de unii ...Unde e gather,cand la ce ora ...apoi scz am fost ""retinut"" bleah :violent:

Link to comment
Share on other sites

sharku .. pe 1 e ziua mea.. crede-ma ca as fi venit daca eram banker sau un pui de rambo sa rezist la bautura si oboseala :)

Bro ...nu e necesar sa fii prezent (ca mine) de la 5 pana te dau afara ospatarii..dar sa iti arati fata o ora si sa stai la o barfa...cred ca se poate :nanana:

Nu cred ca tovarasii iti fac party cu Fripteuze ...scz cu Stripteuze de la ora 5-6 :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Bro ...nu e necesar sa fii prezent (ca mine) de la 5 pana te dau afara ospatarii..dar sa iti arati fata o ora si sa stai la o barfa...cred ca se poate :nanana:

Nu cred ca tovarasii iti fac party cu Fripteuze ...scz cu Stripteuze de la ora 5-6 :crazy:

Pai el face cam 4 ore dus si 4 intors :crazy:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...