Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

Eu nu mai vin de acum...aseara am fost amenintat de un char... Mut@nt parca ca daca mai vin la gather mi-o iau urat in freza ...in afara de faptul ca ma bate mi-a mai zis ca ce caut la gather la bere ca nu am 18 ani :-??

:whistle:

:))

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mai vin de acum...aseara am fost amenintat de un char... Mut@nt parca ca daca mai vin la gather mi-o iau urat in freza ...in afara de faptul ca ma bate mi-a mai zis ca ce caut la gather la bere ca nu am 18 ani :-??

:whistle:

Daca lui nu-i dai flori... [-(. Normal ca se supara pe tine.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mai vin de acum...aseara am fost amenintat de un char... Mut@nt parca ca daca mai vin la gather mi-o iau urat in freza ...in afara de faptul ca ma bate mi-a mai zis ca ce caut la gather la bere ca nu am 18 ani :-??

:whistle:

Lasa ma ca vin eu cu tine. =))

Link to comment
Share on other sites

Guest Combinatorul

La ora aia abea ma trezesc :))

eu ma intorc pe cealalta parte :D

Ramane pe 15 , dar sa stabilim ora,eu desigur,vin mai tarziu,ca deh...batranetzea :P

Link to comment
Share on other sites

Daca tot va fi pe 15 noiembrie gatheru ... la ce ora o sa fie? din punctul meu de vedere , ora 14 ar fi o ora convenabila...cel putin pentru mine :)

Nuuu , 4-5 cam asa ... ca eu 4-5 ore fac pe drum cam asa .. :D

Link to comment
Share on other sites

BREAKING NEWS

Ca si SHARK, am fost si eu amenintat de 2 razboinici primitivi, Strike si Donatello2 ca ma aranjeaza ei la gather. Hai fir-ati ai dracu de ratangii pamantului, sa va vad pe vreunu ca intindeti mana ca va intind pumnul. 2 ratati, cei mai smecheri de pe server, si in RL sunt 2 prosti, de nu scot o vorba. <_< Ba n-oi fi eu cine stie ce, dar cand ma uit la astia 2 parca prind dracului curaj, 2 virgini prosti. Cine-i stie, ma aproba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Combinatorul

BREAKING NEWS

Ca si SHARK, am fost si eu amenintat de 2 razboinici primitivi, Strike si Donatello2 ca ma aranjeaza ei la gather. Hai fir-ati ai dracu de ratangii pamantului, sa va vad pe vreunu ca intindeti mana ca va intind pumnul. 2 ratati, cei mai smecheri de pe server, si in RL sunt 2 prosti, de nu scot o vorba. <_< Ba n-oi fi eu cine stie ce, dar cand ma uit la astia 2 parca prind dracului curaj, 2 virgini prosti. Cine-i stie, ma aproba.

pfff,iar incepe show-ul ? credeam ca s-a potolit Strike,dar vad ca tot il mananca pielea...ce ti-e si cu fetele in ziua de azi,of of mai mai...o fi pe ciclu,cine stie :-??

Link to comment
Share on other sites

BREAKING NEWS

Ca si SHARK, am fost si eu amenintat de 2 razboinici primitivi, Strike si Donatello2 ca ma aranjeaza ei la gather. Hai fir-ati ai dracu de ratangii pamantului, sa va vad pe vreunu ca intindeti mana ca va intind pumnul. 2 ratati, cei mai smecheri de pe server, si in RL sunt 2 prosti, de nu scot o vorba. <_< Ba n-oi fi eu cine stie ce, dar cand ma uit la astia 2 parca prind dracului curaj, 2 virgini prosti. Cine-i stie, ma aproba.

, 2 virgini prosti ... Aici te aprob ... Strike tati te asteptam cu mare placere :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...