Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

Guest Sadi022002

nu se bate nimeni ma stati linistiti :-j

@zmeii sa se inalte pe cer nu pe forum !! :))

E nu

Eu cu Sharkilica pe sticlele de , bere , vin :>

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Sadi, mi-e c-ajungi ca sinister, stai cuminte. =)) Nu te pune cu shark la bautura, ca nu stii ce-i poate pielea. =))

:)) pai il pacales el bea 2-3 eu una :)) :P

nu imi fac probleme ma descurc ;)

Link to comment
Share on other sites

N-am tendinte d-astea. :) Si cu picola de exemplu ne-am tras de par pe forum si ieri ne-am inteles ok. :) Plus ca a venit si oancea, care a tinut serverul in d/c catva timp, si nu i-a zis nimeni nici da-te mai incolo. Trebuie sa intelegeti ca probleme din joc se rezolva doar in joc, in rl vii sa bei o bere, atat.

Asa e iubirea mea.. pina la intilnire mai aveam un pic si ne trageam de par iar acolo a fost super intilnirea,ba chiar vreau sa iti zic ca esti un dulce...tu si multi altii cu care am putut sta de vorba.Pupici dulci si mult succes in real life .Mi-a facut placere sa va cunosc pe toti cei care ati fost prezenti acolo ..! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Asa e iubirea mea.. pina la intilnire mai aveam un pic si ne trageam de par iar acolo a fost super intilnirea,ba chiar vreau sa iti zic ca esti un dulce...tu si multi altii cu care am putut sta de vorba.Pupici dulci si mult succes in real life .Mi-a facut placere sa va cunosc pe toti cei care ati fost prezenti acolo ..! :tiphat:

Shy. :">

Link to comment
Share on other sites

Guest Combinatorul

Sadi, mi-e c-ajungi ca sinister, stai cuminte. =)) Nu te pune cu shark la bautura, ca nu stii ce-i poate pielea. =))

Ma pun eu cu Shark , ma tine stii doar :P

P.S. da BRICHETA este la mine :)) ma gandeam sa o tin pana la meciu Steaua - Rapid ...

numai brichete iti dau :box:
Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Asa e iubirea mea.. pina la intilnire mai aveam un pic si ne trageam de par iar acolo a fost super intilnirea,ba chiar vreau sa iti zic ca esti un dulce...tu si multi altii cu care am putut sta de vorba.Pupici dulci si mult succes in real life .Mi-a facut placere sa va cunosc pe toti cei care ati fost prezenti acolo ..! :tiphat:

:)) ai fugit cand mai vz :P :P

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...