Jump to content
darkside

Gather Bucuresti

Recommended Posts

Guest Sadi022002

Next time....ar fi bine cineva care are ...cunostinte la un bar ceva restaurant sa facem vbele sa fim siguri !

Chiar nu trebuie cred neaparat la Unirii ...sunt destule prin zona :-?

bunny stieeeeeee :readthis:

tati mai bine dati drumu la caloriferele alea ca doar stati si voi in capitala tarii...oricum cel mai indicat ar fi un gather cu vin fiert :beer:

:)) pai calorifer afara degeaba ii dai drumu

@-hmm cu vinu e buna idea ,miam miam :crazy:

Link to comment
Share on other sites

bunny stieeeeeee :readthis:

:)) pai calorifer afara degeaba ii dai drumu

@-hmm cu vinu e buna idea ,miam miam :crazy:

nu stiu...ma gandeam la o cort ceva...ceva custom made pt LinkMania Gather....cat despre vinul ala fiert...cred ca am fost destul de inspirat avand in vedere ca a fost un an destul de bun si s`au facut strugurii :D

Link to comment
Share on other sites

cine naiba se mai culca? =))

adevaru e ca Gara de Nord e destul de incapatoare pentru tot serveru :)) ...nebun esti ma...pai tu crezi ca ala de vine de la 3-400 km departare mai e in stare de ceva...presupunem ca e apt in club...dar dupa o noapte intreaga de zdrighi zdringhi ce face !?

Link to comment
Share on other sites

pai daca inauntru nu era loc pt toti ^^ data viitoare venim cu scaunele :)) :crazy:

=))

Next time....ar fi bine cineva care are ...cunostinte la un bar ceva restaurant sa facem vbele sa fim siguri !

Chiar nu trebuie cred neaparat la Unirii ...sunt destule prin zona :-?

Sunt ele destule .... da nu destule pt noi ... si destule scaune =))... si bautura ... imi este k nu ne ajunge :P

Link to comment
Share on other sites

adevaru e ca Gara de Nord e destul de incapatoare pentru tot serveru :)) ...nebun esti ma...pai tu crezi ca ala de vine de la 3-400 km departare mai e in stare de ceva...presupunem ca e apt in club...dar dupa o noapte intreaga de zdrighi zdringhi ce face !?

inainte de club va faceti toti dus la freeman :D si dupa luati trenul direct si dormiti in el. se poate pentru ca am mai facut eu asa de cateva ori cand mergeam in mamaia ;)

Link to comment
Share on other sites

adevaru e ca Gara de Nord e destul de incapatoare pentru tot serveru :)) ...nebun esti ma...pai tu crezi ca ala de vine de la 3-400 km departare mai e in stare de ceva...presupunem ca e apt in club...dar dupa o noapte intreaga de zdrighi zdringhi ce face !?

mai vii q EROS si dormiti in masina lui :)) :cool2: lasatzi scaunele pe spate... trb e sa nu vomitati dak va imbatati rau :)) #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest Combinatorul

Next time....ar fi bine cineva care are ...cunostinte la un bar ceva restaurant sa facem vbele sa fim siguri !

Chiar nu trebuie cred neaparat la Unirii ...sunt destule prin zona :-?

paote aranjez ceva in Piranha sau dreaq,sa vad ce mai cunosc in centru...

inainte de club va faceti toti dus la freeman :D si dupa luati trenul direct si dormiti in el. se poate pentru ca am mai facut eu asa de cateva ori cand mergeam in mamaia ;)

tu erai emoistul ala care dormea langa sezlongul meu la Tan Tan :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

super tari pozele. imi e ciuda ca n-am fost si eu. daca e sa vin si eu la urmatoru care ma cazeaza? :D ca nu bat 4 ore cu masina sa stau o ora acolo si dupa sa ma intorc aksa :))

PS: cea mai tare poza e "kinky alexey" =))

inchiriem un apartament 2 zile pt toata lumea :> :crazy:

Link to comment
Share on other sites

PS: cea mai tare poza e "kinky alexey" =))

B) paparazzi frate xD

Deci, trebuie sa mai facem si-altceva, ca prea devine monotonie, sa mergem intr-un local si sa bem. :D Buna ideea si cu patinoarul. :-?

da baaa haideti la patinoaaaaaaar xD va invat moca sa patinati xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

B) paparazzi frate xD

da baaa haideti la patinoaaaaaaar xD va invat moca sa patinati xD

Fara Patinoar :( Eu nu pot :dooh:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...