Jump to content
The Guardian

Cati ani ai?

Ce varsta ai?  

691 members have voted

  1. 1. Ce varsta ai?

    • sub 13 ani-sunt pici dar o sa cresc
      36
    • intre 13-15-mama, devin barbat
      95
    • intre 15-17-deja fumez frate ma lasi
      216
    • intre 18-20-major fac ce vreau
      157
    • peste 20-deja sunt tataie pe forum
      187


Recommended Posts

RedX:16 ani si fumez (de la 14 fumez)

Malack:17 ani si fumez

Si va laudati de parca ati fi gasit leacul pentru cancer. Mi se pare o prostie fumatul. Sau macar daca ati fuma de la o varsta mai mare. Mari smecheri sunteti daca fumatzi. icon_thumright.gif hai norok cu canceru tongue.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

mi se pare un topic bun The Guardian, pacat ca unii nu stiu sa il trateze ca atare si il umplu de offtopic-uri blink.gif ...... cred ca 60 % e offtopic, anyway, am 17 ani jumate..... 5.gif , nu fumez eusa_naughty.gif (geez eusa_naughty.gif )

17 ani si fumez tongue.gif

17 ani si fumez  biggrin.gif

lol Malack nu inteleg ce e de lauda sa fumezi, si ai mai zis si de 2 ori.... blink.gif , incearca sa te lasi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Am 28 de ani nu fumez nu ma droghez and another stupid things , lasati-va de fumat si de baut in exces ca nu va face deloc bine ca mai bei o sticla din an in paste asta e altceva dar nu sa golesti 10 sticle de bere intr-o zi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

24.gif Cine a zis ca ma laud!?Pur si simplu am spus ca sunt fumator!Dar nu inrait!

Cum fumeaza altii 1-2 pachete pe zii;imi ajunge un pachet 2 zile!

1 pachet la 2 zile, la 17 ani, sa stii ca e rau, nici parintii mei nu fumeaza atat desi au casa imbacsita cu tone de pachete de tigari. Acum fumezi atat, dar la 18 ani o sa fumezi mai mult si mai mult...si stii tu..

alecs:l Malack nu inteleg ce e de lauda sa fumezi, si ai mai zis si de 2 ori...

Da mey dar nu a pus acelasi smiley de fiecare data 5.gifwink.gif.

The Guardian:ar fi bine sa ascultati ce spune nenea Horus mai copii...

Damn right biggrin.gif, vezi sa nu te prin fumand... eusa_whistle.gifoccasion14.gif

Link to comment
Share on other sites

adevarul e k si tigara la fel ca alcoolul iti da o "stare de spirit" mai bine zis o satisfactie dar u ca nefumator nu o intelegi sau nu ai simtito! fumatul ca sa fie placut cere putina initiere

Eh ... orice om incepe sa fumeze datorita anturajului ... ptr a se simtii high sau ptr a fii in rand cu ceilanti.Incetul cu incetul devine o obisnuinta , mai tarziu o dependenta si in legatura cu simtitul ... sa stii ca am simtit`o dar nu am de cand sa o mai fac.

Link to comment
Share on other sites

17 fumator!!

Nu cred ca o sa ma las de fumat ca deh poate ma calca masina maine!!

si eu mai beau mai mult sau mai putin (spre mai mult )

PS: 15 ..HORUS: MAI AI SI 15 ANI, RUSHINE, RUSHINE PIONIERULE!

muwawaw si eu mai beau din cand in cand :evil:   am 10 ani...HORUS: DE TINE NU MAI ZIC NIMIC, PIONIERO.!!!

16 ani nu fumez da mai beau ...

A fost prezentata evidentza betzivanilor si fumatorilor, pe scurt de catre...mine.

Singurul om cu capul pe umeri de pe pagina asta, asta dk nu se referea la droguri sau beUtura...

tuffy:Eu cred k poti sa fii in rand cu ceilalti si fara sa fumezi, sunt si alte mijloace...acum insa fiecare si le alege pe care le vrea

Ce sa zic ma, sunteti cool astia de fumati, beti, va bateti, injurati din fata calculatorului. ntz ntz pionierilor...

wub.gif Colleen Haskell wub.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...