Jump to content
The Guardian

Cati ani ai?

Ce varsta ai?  

691 members have voted

  1. 1. Ce varsta ai?

    • sub 13 ani-sunt pici dar o sa cresc
      36
    • intre 13-15-mama, devin barbat
      95
    • intre 15-17-deja fumez frate ma lasi
      216
    • intre 18-20-major fac ce vreau
      157
    • peste 20-deja sunt tataie pe forum
      187


Recommended Posts

dc vrei sa stearga topicul mie cel putin mi se pare mai interesant decat altele care au mai existat pe aici plus ca vedem si noi care e populatia dominanta de pe aici daca ai sugesti legate de categoriile de varste sau ceva .... :blink: just say so

Link to comment
Share on other sites

ms jayzzz ,dar nu depinde de mine daca va mai ramane deschis mult timp poll-ul asta :(

se simt pustii lezati...nu vor sa se vada ca sunt in inferioritate :)

ca o sugestie: votul e doar pentru statistici, ati putea sa si spuneti cati ani aveti fiecare...nu ar fi rau sa stim cu cine stam de vb pe forum...

daca tot am propus, hai sa dau eu si startul...eu am 21 :D . voi?

Link to comment
Share on other sites

eu am 19 ... :D merge si asa..... si nu zic nimic de replica ta dar eu nu sunt chiar pusti totusi sa stii :blink: in fine tu deja esti tataie pe forum asa ca ce sa mai zic si eu B)

Nu mai, ai inteles gresit: nu am zis ca toti aia care-s mai mici decat mine sunt pusti...ma refeream la aia de pana la 16 ani sa zicem. Nu, nu sunt tataie pe forum, daca te uiti nu am nici o luna de cand m-am inregistrat aici...ca nu e linkmania primul forum pe care intru, asta e altceva...

Link to comment
Share on other sites

Am 21 de ani si mintea unui copil de 7 anisori.....beau cam mult...fumez..nu ma droghez...sunt addicted to pepsi and pussy (imi plac pisicile :) )..altceva? vreau sa ajung un mare chirurg sa-i opezez pe adminii de pe linkmania , mai uit un bisturiu pe acolo

:)

Link to comment
Share on other sites

Am 21 de ani si mintea unui copil de 7 anisori.....beau cam mult...fumez..nu ma droghez...sunt addicted to pepsi and pussy (imi plac pisicile :) )..altceva? vreau sa ajung un mare chirurg sa-i opezez pe adminii de pe linkmania , mai uit un bisturiu pe acolo

:)

no harm done man ms de explicatie :right: ....acum vad ca mai nou scriu oamenii si planuri de viitor :D

Link to comment
Share on other sites

Se dau premii pt injurat aiurea. Nu-ti place threadul, nu te obliga nimeni sa intri in el si sa comentezi. Andrew, a mai fost un thread despre varsta, ajusese destul de mare, puteai sa dai Search dar deh...

Link to comment
Share on other sites

Pwei .. sunt major ...

un pic dependent de calculator .. putin mai mult de femei .. mic sportiv :P (practic Lupre Greco-Romane , Kyocushin , urasc footbalul)

cam atat :P

ah .. da beau .. fumez ... cu droguriile ... nu prea m-am incumetat .. depinde si ce acuma

cam atat alte intrebari PM :P

Link to comment
Share on other sites

Pwei .. sunt major ...

un pic dependent de calculator .. putin mai mult de femei .. mic sportiv :P (practic Lupre Greco-Romane , Kyocushin , urasc footbalul)

cam atat :P

ah .. da beau .. fumez ... cu droguriile ... nu prea m-am incumetat .. depinde si ce acuma

cam atat alte intrebari PM :P

Vezi ca intrebarea era "Cati ani ai?" si nu "Vrei sa-ti gasesti perechea?" :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...