Jump to content
K-Draku

Cum e mai bine..sa ai un frate ..o sora sau sa fii singur si de capul tau?

Recommended Posts

eu unul nu am frati

desi cea mai draga per ii un var care nu am nici o legatura de sange dar am copilarit cu el 6 ani marog.......

pt mine el mie frete.... :wub:

Acum cred ca macar titlul suna mai inteligibil

Edited by Lancelot
Link to comment
Share on other sites

mi se paremie sau toti care nu au frati vor si cei care nu au (frati) vor ?

:rofl2: :rofl2:

Nu, nu mi-am dorit vreodata sa am un frate sau o sora, nu-mi place sa impart "frateste" (decat atunci cand ma aflu intr-o pasa buna).

Link to comment
Share on other sites

Ti se pare doar K-Draku, eu unul am un frate care sincer nu l-as da pe nimic, si cand imparti / ajuti cu ceva pe fratele tau / sora ta ai o multumire sufleteasca imensa, greu de explicat pentru unii, pacat ca nu traiti asta. :)

PS : modifica in "mi se pare mie sau toti care nu au frati, vor si cei care au, nu vor?" :)

Link to comment
Share on other sites

Ti se pare doar K-Draku, eu unul am un frate care sincer nu l-as da pe nimic, si cand imparti / ajuti cu ceva pe fratele tau / sora ta ai o multumire sufleteasca imensa, greu de explicat pentru unii, pacat ca nu traiti asta. :)

astai si parerea mea numai faza iii ca eu nu am

Link to comment
Share on other sites

Ti se pare doar K-Draku, eu unul am un frate care sincer nu l-as da pe nimic, si cand imparti / ajuti cu ceva pe fratele tau / sora ta ai o multumire sufleteasca imensa, greu de explicat pentru unii, pacat ca nu traiti asta.

Cunosc sentimentul, but you know ... goodness has some limits.

Link to comment
Share on other sites

Am 3 surori ...o sa radeti,dar, doar una din ele este si de mama si de tata....am 2 vitrege...cu cea din prima casatorie a mamei am crescut [m-a crescut] si nu fac nici o diferenta ca ea este sora vitrega...si chiar nu mi`as dori sa fiu singur la parinti [ + ca,daca esti cel mai mic...toata lumea are grija de tine..asta e cazul meu :)) ]

Cand impart ceva cu ele sau le ajut,nu le dau/sau fac acel lucru cu inima rea...in ciuda...

PS: si eu ma certam cu sormea [cu care am crescut] cand eram mai mici...dar acum s-a maritat....de ceva timp nu mai sta cu mine,ceea ce face sa ne intelegem mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

aicea se vede fiecare cat de EGOIST este si vad ca sunteti cam multi :naughty:

Bine acuma, una e sa imparti cate ceva cu prietenii apropiati, alta e sa imparti TOTUL cu un frate/o sora.

am sora de 20 de ani si e ok (astia de la cs luati cucu :D )

Baaaaaaaaaaaaaa, si nici acuma nu mi`ai facut cunostiinta cu ea ! Daca o sa ajungi sa`mi faci, sper sa nu fie vreo fosta de`a mea ca atunci te`ai ars =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...