Jump to content
Guest Rudy

GATHER TIMISOARA

Recommended Posts

Guest ruddyrullz

Dupa cum spuneam, e si timpul pentru un alt gather de proportii sau cel putin de distractie de proportii. Timpul a trecut, vacanta s-a dus si jucatori noi ma gandesc ca au mai aparut.

Mi se pare foarte interesant ca doar cei din "garda veche" mai vin cu idei de o intalnire, probabil asa ne-am obisnuit, dar asta nu inseamna ca nimeni altcineva nu poate veni cu initiativa. Dar ca sa sparg gheata propun un alt gather cum l-am avut pe cel de acum 4-5 luni (mult timp) sau chiar sa-l intrecem prin invitati.

Asa ca chem la masa toti jucatorii vechi si bineinteles toti jucatorii noi, (promitem ca nu muscam :-j ) la un pahar de vb si putina distractie.

Data cum v-ati obisnuit data nu se schimba, locatia nu se schimba si bineinteles nici ora! Datele sunt alese atent pentru ca studentii in aceasta perioada sosesc iar liceeni au trecut peste deschidere.

27 Septembrie 2008

Ora 19:00

Locatia in Piata Unirii la Fantana

Acestea fiind spuse am sa-i rog si pe Diablo sau Cr1stY prin aceasta cale sa faca cateva anunturi in joc ca nu foarte multa lume viziteaza forumul si va astept pe toti cu cel mai mare drag. Si va garantez ca odata ce lumea va veni,distractia va fi. Acest anunt vizeaza oricare alta localitate ce doreste sa ni se alature, sunteti bine veniti. Chiar sunt dornic sa vad fete noi. :)

Pana atunci bafta si toate cele bune!

Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil o sa iau legatura cu Ody si Melf-u si cu siguranta ei vor veni cu masiniile. Probabil au un loc in plus ...

mi-ar face placere sa ne intalnim toti sa va cunosc si eu si sa ne distram putin, ei si ar fi fain sa vina si Ody ca ca nu l-am mai vazut activ sa-i fi dat un pm sa fi facut un gather si la Arad. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Salbut inca, dar poate se inmultesc pe masura ce ne apropiem de data stabilita :)

O sa incerc sa vin si eu si poate dau si de m3lfu pana atunci.

Zicea cineva mai sus de un gather la Arad, problema e ca nu prea cunosc aradeni de pe MU care sa mai fie si activi.

Dar, cand treceti prin Arad, let me know si bem o bere :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ruddyrullz

Atata timp a trecut si nu am ajuns inca la pagina 2? :blink:

Sincer ma asteptam la mai multe persoane, chiar nu pot crede ca joaca numai 2-3 persoane din Timisoara.

Dar poate cu timpul cum a spus si Odyzzeus se mai aduna oamenii.

@MG^Jupan imi pare rau dar asta e problema mea, ca odata ce am stabilit o data nu o mai mut, incearca sa faci si tu tot posibilul sa ajungi mai devreme, ca pe 1 nu mai vine chiar nimeni la gather dupa o zi de faculta.

@Diablo, Cr1stY, cum merg anunturile in joc? :-?

Link to comment
Share on other sites

Mai vreo 3-4 elfe si poate imi fac si eu aparitia :rofl2:

ehhh mai mai materialistule doar dupa interes :naughty: las ca ti-l dau pe Rudy daca nu vin elfele :rofl1:

Eeee, s-a smecherit Diablo. Ce faci nenea ? Imi furi rolul ? :D

Teo, confirma te rog :D

da da da ce om rau Diablo vrea numai elfe :sef:

Oricum este cum ma asteptam aceeasi 4-5 oameni care vin mai mereu la o bere, tineretul nu are chef/timp/etc. iar cei mai varstnici asa ca noi s-au lasat si nu mai tin legatura cu ceea ce a fost odata...trist totusi ;)

Link to comment
Share on other sites

Sper ca o sa ajung si eu acasa la un GATHER sa va cunosc, ca vad majoritaea din stsff mu linkmania sunteti Timisoara, Arad. . . . ufff da departe mai sunt :blink: pana la anul viitor cand ajung si eu in concediu va doresc distractie placuta si :beer: sa traiti bine :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...