Jump to content
cIoLaN

Cat ati stat cel mai mult la calculator?

Recommended Posts

Guest ENACHACHE-TeaM

Mam cam plictisit de Mu Online .. depinde dak am chf sa fac 1 tutorial pt forumu meu ... dupa care sa mai fac cateva modificari la Mu Online ca sa atraga playery .... porma putina muzik ... si afara :) maxim am stat 18 h :dance:

P.s Frumoasa intrebarea =))

Link to comment
Share on other sites

Guest angle_eminem

vreo 30 de ore cu opriri atunci am vazut 13 filme si am jucat counterstrike 1,5 1,6 si sours... quake si dave mirra

Link to comment
Share on other sites

Cat sunt treaz (mai putin cat mananc, dorm sau cand nu sunt acasa), deci in medie 12-14 ore pe zi.

Cel mai mult am stat aproximativ 2-2,5 zile si eram varza, leguma, rupt, terminat. M-am tinut Up & Runung cu f. mult RedBull , whiskey cu RedBull, si f. multa cafea. Si jobul meu in proportie tot pe PC e si aveam o lucrare urgenta de predat in cateva zile. Dupa aia, am dormit 28 ore cu mici pauze de cateva (5-15) min. si m-am trezit mai varza decat ma culcasem. Dar a meritat efortul :D !!!

Link to comment
Share on other sites

ti-as recomanda sa nu mai joci asa de mult :| jucam si eu in fiecare zi wow ca saprtul si eu am monitor din ala mai vechi RTC :comp1: sau cum ii zice nu LCD mi-am stricat vederea faorte tare nu mai vad clar la scoala chiar daca stau si in prima banca cateodata :crybaby:

stai Chill ca acu ii pauza ........ 1 ora , maxim 2 pe zi ...... :pumn:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...